dáváte výprask?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.12.2015 15:34 - labi32

za jaké prohřešky trestáte?

reagovat 13.12.2015 00:30 - warp

Ani moc ne. Naši šestnáctiletou dceru vyplácí manželka. Za takové ty běžné věci jako kouření, pozdní příchody z diskoték nebo špatné známky. Já dávám na zadek manželce jenom v rámci erotické předehry. Jinak už ani nepamatuju, naposled někdy před dvěma lety jsem tak ukončil nějakou hádku. Asi je teď moc hodná :-)

reagovat 25.7.2016 08:45 - OTTA

já moc často výprasky nedávám,jen kdýž je potřeba ,mám dvě děti,klukovi byl rok tak tak občas dostane jen lehké plácnutí,dceři bylo devět a té už jsem musel dát dvakrát na zadek.Poprvé .když jí bylo šest a dostala ve škole poznámkua lhala,že jí někam ztratila.S manžekou jsme se poradili,že jí nebudeme tentokrát dávat žádný zákaz ale po domluvě bude následovat výprask.Manželka přinesla z kuchynmě malou vařešku a já jí vysvětlil co výprask obnáší.Byla překvapená ale nebranila se tomu.poprvé dostala výprask.Po druhé dostala před prátdninama protože měla přijít v 8hodi přišla v 10hodin.I tentokrát jsme usodili ,že zákaz počítače je málo a že dostane výprask.Po domluvě jsem si odepnul kožený pásek.Dostala přes spodary pořádnej n dva případy.vejprask.JINAK SPÍŠE VOLÍM ZÁKAZY.

reagovat 31.8.2016 17:28 - Alenice

Ahoj, najde se někdo zkušený ko by poradil mladé sub ohledně domácí
discipliny , výchovy,.. zavedení toho a tak? Díky

reagovat 12.12.2016 21:58 - tohno

výprasky dávám i dostávám, preferuji pantofle, dá se s nimi dávat dlouho a nedělaj tolik fleky.

Jinak dávám za to, co si subinka usmyslí nebo za nedostatečnou kázeň a etiketu, pod to se strčí úplně všechno.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.1.2017 16:52 - rada

Ahoj ráda bych doma tako...

řekni mu to na rovinu, že jsi úchylná a potřebuješ seřezat.

reagovat 23.4.2017 03:04 - zástupce dětí

Ahoj ráda bych doma tako...

Tohle si dobře rozmysli. Prakticky žádní rodiče neumí s tělesnými tresty správně zacházet. Ne že by to bylo tak těžké, ale už mnoho let se v tomto směru traduje spousta nepravdivých informací, takže rodiče jsou zmateni, neví čemu věřit a většinou jsou schopni poskytnout jen takový styl výchovy, jaký sami zažili. Asi by Ti neuměli vyhovět. A kdyby přece jen chtěli, musela bys mít na paměti, že jsi je poslala pro ně do neznáma, a být ochotna jim odpustit spoustu chyb, kterých by se na Tobě určitě dopustili. Změnit životní postoj je velmi, velmi těžké.

reagovat 20.10.2018 19:03 - Šárka

Je mi 14 let. Před několika týdny jsem dostala velký výprask. Rodiče chtěli vydět žákovskou knížku měla jsem tam 2 pětky věděla jsem že bude zle tam jsem ji roztrhla a hodila do popelnice. Řidičům jsem řekla že učitelka si vybírala žákovskou. Ale taťka ji objevil v popelnici tak jak donesl ke mě byla jsem v obýváku a koukala na telku. Mamka byla v práci.
Taťka říkal co to je ať mu zo vysvetlím ja ho ignorovala tak mě vzal za vlasy a přehnul mě přes koleno sundala mi kalhoty a kalhotky a začal mě být strašně to bolelo omlouvala jsem se. Potom vzal rakosku opřel mě o stůl a říkal když budu tam dávat ruce bude jich 5 navíc
Bylo to asi 35 ran.
Potom si vzal pásek a dál mi 45 ran
Strašně to bolelo.
Potom jsem si musela kleknout.

reagovat 21.10.2018 00:10 - Xxx

Je mi 14 let. Před několika...

Tak tedy komu vlastne si ty dala vyprask?

reagovat 21.10.2018 07:47 - Bobrik

Je mi 14 let. Před několika...

A ráno jsem se probudila celá mokrá.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *