Darováni spermatu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.2.2002 13:27 - Libor

Zdravý vysokoškolák sportovní postavy daruje své sperma bezdětným manželům.Možno i zprostředkovaně.Mám tři zdravé děti a k tomu co dělám mě vedou mravní důvody a upřímná snaha pomoci. Nabízím čestné seriozní, upřímné a diskrétní jednání. Stejné i očekávám.

reagovat 2.3.2002 23:30 - Liborovi

Člověče, co blbnete. To nevíte, že takhle citlivé věci se řeší v ordinacích a ne na internetu ? Myslíte vůbec na nějaké právní následky ? Proberte se, vždyť tady na internetu je všechno anonymní a mohl by jste škaredě narazit. Zeptejte se v nějakém rozumném zdravotnickém zařízení a věnujte své sperma do spermabanky.

reagovat 7.6.2002 09:45 - dodo

... a souloží se v noci, za tmy, v zamčené ložnici a jen když chceme dělat děti, že jo ?! Čest práci, soudruhu !

reagovat 30.4.2003 10:01 - Hannah

Já vám vysokoškoláku moc fandím. Já sice něco podobného nepotřebuju, ale je zde hodně žen, které vašich služeb zcela jistě využijí. Nemyslím, že oplodnění se - když to nejde přímou cestou pohlavního styku - musí nutně řešit v ordinaci nějakého doktora. Naopak - mnoho mužů i žen považují umělé oplodnění a procedury s tím spojené za velmi ponižující a je to pro ně až poslední možnost, jak k dítěti přijít. Kdyby se tedy čirou náhodou objevil nějaký dárce, který by sperma odstříknul třeba do stříkačky a žena si to pak aplikovala, brali by to všemi deseti - bylo by to v klidu, soukromí a nikdo by o muži či ženě nevěděl, že jsou např.jako pár neplodní - o vynášení lékařských tajemství víme také svoje.
Kromě toho si myslím, že vaši nabídku využijí i lesbické páry a tím překonají českou byrokracii, protože umělé oplodnění by jim v nemanželském stavu u nás nikdo neposkytl.Přeju vám hodně štěstí!!!

reagovat 17.10.2003 10:56 - t

Nevíte, kde se dáv Plzni darovat sperma do spermabanky?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.3.2018 19:57 - Pavel

Darování spermatu je hlavně anonymní věc a já na tom nevidím nic špatného. Sám jsem byl darovat sperma.

reagovat 23.3.2018 20:18 - Honza

Já si teď poslal dotazník www.ivf-zlin.cz/24774-informace-pro-darce-spermii Manželka nemůže mít děti, pomohli nám až tady s umělým oplodnění. Za měsíc bude rodit. Proto sem se taky rozhodl že pomůžu.

reagovat 27.3.2018 22:42 - haz

Daruji sve sperma páru co nemůže pocit dite. Nebo lesbickemu páru. Pisi daruji , ne prodám takže zadarmo . chci někomu pomoci . zájemkyně sem napište email Já se vam ozvu

reagovat 27.4.2018 17:22 - Karel

Když se rozhodnu darovat sperma, co všechno to obnáší?

reagovat 27.4.2018 18:05 - luci

Když se rozhodnu darovat...

Musíš být dospělý,musíš být zdráv,musí ti být maximálně pětatřicet let,vzdělání minimálně SŠ,nesmíš mít v rodině žádnou dědičnou chorobu a před odběrem absolvuješ vyšetření,včetně na venerické choroby.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *