Darováni spermatu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.2.2002 13:27 - Libor

Zdravý vysokoškolák sportovní postavy daruje své sperma bezdětným manželům.Možno i zprostředkovaně.Mám tři zdravé děti a k tomu co dělám mě vedou mravní důvody a upřímná snaha pomoci. Nabízím čestné seriozní, upřímné a diskrétní jednání. Stejné i očekávám.

reagovat 2.3.2002 23:30 - Liborovi

Člověče, co blbnete. To nevíte, že takhle citlivé věci se řeší v ordinacích a ne na internetu ? Myslíte vůbec na nějaké právní následky ? Proberte se, vždyť tady na internetu je všechno anonymní a mohl by jste škaredě narazit. Zeptejte se v nějakém rozumném zdravotnickém zařízení a věnujte své sperma do spermabanky.

reagovat 7.6.2002 09:45 - dodo

... a souloží se v noci, za tmy, v zamčené ložnici a jen když chceme dělat děti, že jo ?! Čest práci, soudruhu !

reagovat 30.4.2003 10:01 - Hannah

Já vám vysokoškoláku moc fandím. Já sice něco podobného nepotřebuju, ale je zde hodně žen, které vašich služeb zcela jistě využijí. Nemyslím, že oplodnění se - když to nejde přímou cestou pohlavního styku - musí nutně řešit v ordinaci nějakého doktora. Naopak - mnoho mužů i žen považují umělé oplodnění a procedury s tím spojené za velmi ponižující a je to pro ně až poslední možnost, jak k dítěti přijít. Kdyby se tedy čirou náhodou objevil nějaký dárce, který by sperma odstříknul třeba do stříkačky a žena si to pak aplikovala, brali by to všemi deseti - bylo by to v klidu, soukromí a nikdo by o muži či ženě nevěděl, že jsou např.jako pár neplodní - o vynášení lékařských tajemství víme také svoje.
Kromě toho si myslím, že vaši nabídku využijí i lesbické páry a tím překonají českou byrokracii, protože umělé oplodnění by jim v nemanželském stavu u nás nikdo neposkytl.Přeju vám hodně štěstí!!!

reagovat 17.10.2003 10:56 - t

Nevíte, kde se dáv Plzni darovat sperma do spermabanky?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.7.2018 21:21 - Vera

Take si rikam. Clovek uplne prehodnoti vse, když musí jit na umele oplodneni. Pak je za darce ještě rad!

reagovat 29.7.2018 15:17 - Diana

Pritel na tom byl a nevidim na tom nic spatneho, ještě jsem ho v tom podporila.

reagovat 30.7.2018 14:27 - Věra

A byl někdo darovat na klinice ve Zlíně?

reagovat 31.7.2018 17:46 - Diana

Ano prave tam zrovna pritel byl, chtel si najit opravdu dbrou kliniku, kde se i neplodnosti zabivaji,.

reagovat 1.8.2018 13:20 - Ilona

Zjistilo se ze pritel ma bohuzel pomale spermie, proto jsem rada že se najdou i tací muži co chodi darovat sve spermie. Touto cestou jsme se také vydali.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *