dan z obezity

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2004 19:54 - silicon

napadla me jedna takova vec, jak pomoct obeznim zhubnout. zavedl bych dan z obezity. za kazdy kilo navic by se platilo mesicne treba 500 kc. no nemyslite, ze by to bylo sqely? to by byl potom pohled na zensky...:)))

reagovat 25.3.2004 20:03 - Daniela

Možná by pak přestaly problémy se schodkem v rozpočtu!

reagovat 26.3.2004 09:50 - IGNÁCIUS R.

Nahlížím ,že jsi velkým hlupákem!
Ve Tvém případě bych zavedl individuální daň za blbou hlavu a myslím, že by Ti taktéž neuškodilo pár let nucených prací někde v lágru.
Věz, že obézní lidé nejsou líní se nažrat, Ty makabrozní kluku socialistická.
Však my vám ty daně od ČSSD u voleb zpočítáme!

reagovat 26.3.2004 10:07 - Jana

No, tolik by platit nemuseli, ale něco klidně :o))). Aspoň by se víc lidí zamyslelo nad zdravou výživou. Cpou se knedlíkama a omáčkama, a když dostanou infarkt, tak kvůli nim lítá půl nemocnice.. Zdraví je věc dotyčného pouze do jisté míry. Kolikátí jsme vlastně ve světě v obéznosti lidí? Myslím, že dost vepředu.

reagovat 26.3.2004 10:19 - Abby

No možná by se někdo spíš měl zamyslet,proč je tolik obézních lidí a co je vede k tomu hledat útěchu a radost v jídle...je to dost smutný.Myslím,že než tyhle nešťastný lidi trestat,bylo by lepší jim pomoct.
Za komunistů platilo-lidi zakládejte rodiny,abyste měli starosti a nedělali bugr,dnes platí žerte a nestěžujte si :-))a taky kupujte a kupujte,chtějte víc,nemůžete být spokojení,pokud jste neochutnali toto a toto,nemáte doma tohle a tamto.
Vezměte si jen ty přihlouplé reklamy na různé Kinder cosi..dnes bez nich dítě nemůže ani zdravě vyrůst.Obezita je problém dnešní uspěchané doby,kdy se mění žebříček hodnot,spousta lidí má nízké sebevědomí ,nevyrovnají se těm nadlidem v Tv a podobně...zajídají své problémy a navozují si pocit štěstí dobrým jídlem..:-/

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.4.2004 08:04 - Ocelot

Katko, mas vesmes pravdu, ale vse je individualni. Znam cloveka, ktery se dlouho potykal s obezitou a zasadni zmenu v zivote udelal prave kdyz si nejaci neurvali mladici na ulici neodpustili drsnou poznamku. Tim se neobhajuju Ty, kteri nemaji takt, ale i drsna uprimost muze mit svoji silu. Ono kdyz nekomu rikas jak vypada dobre kdyz se na nem prevalujou faldiky, tak tim jeho motivaci nepodporis.

reagovat 29.4.2004 08:51 - Katka

Myslím, že i tvůj názor má něco do sebe... ale může být i takový člověk, kterému tato poznámka ublíží a on se zavře doma na týden a z deprese se bude přejídat...je to asi individuální...

reagovat 29.4.2004 11:54 - kokrouč

Ano, někdo citově strádající a zřejmě i velice nedospělý jedinec, má nějakou potřebu projevovat se pod mým "jménem", jsem upřímně rád, že jsou mezi námi slušnými takoví, kteří to prohlédli a já jim za to děkuju. Jinak asi nemá valný význam se tím nějak zvlášť zabývat.
K tématu, jako takovému, nemám co říct, protože jsem nikdy nehodnotil lidi podle toho, jak vypadají, ale jen podle toho, co mají v hlavě, takže ty, co vystupuješ mým "jménem", můžeš být vysoký štíhlý krasavec, ale pro mě budeš vždy jen nula.
Dobré je, že tuším odkud vítr vane, takže pokud jsi to ty, náčelníku, tak jen dál, ať všichni vidí, jak na tom jsi.

reagovat 10.6.2004 22:56 - náčelník

Tys mi to nandal, to nepřežiju.

reagovat 24.2.2008 17:07 - míra

koukám, že tohle neni diskuze..to jako neumíte strávit názory ostatních bez napadání? víte vůbec, co se skrývá pod slovem diskuze? asi ne..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *