Dámy, co poradit partnerce?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.2.2008 04:10 - Tom

Tímto zdravím zejména všechny přítomné dámy. Chtěl bych se zeptat co mám poradit své manželce, aby dosáhla vyvrcholení i při jiných polohách, než klasické misionářské. Když se spolu milujeme, musí pro své vyvrcholení ležet na zádech, křečovitě se celá napnout, poštěváček mi tlačí proti penisu a pak se jí to podaří. V jiných polohách se jí to líbí, ale sama říká, že jí pořád \"kousek chybí\", takže nakonec vždycky skončíme jako vždycky. Dámy, co děláte se svým tělem, aby to přišlo tak nějak \"samo\" a bez námahy? Chtěl bych jí poradit, ale protože jsem chlap, tak nevím co. Chtěl bych, aby se udělala tak nějak spontánně, bez toho křečovitého napětí celého těla. Věřím, že když se jí to podaří, půjde jí to i v jiných polohách. Poradíte mi, na co ji mám navést? Díky.

reagovat 13.2.2008 16:35 - BÁRA

Zkuste to na koníčka,tak aby k tobě partnerka seděla zády,při téhle poloze jsem hotová skoro hned.Hodně štěstí.

reagovat 13.2.2008 16:39 - Pesimistická

Tome, myslím si, že právě to křečovité napětí celého těla je pro dosažení jejího orgasmu důležité. A jelikož tohoto napětí nejspíš v jiné poloze nedosáhne, tak si myslím, že jinou cestu nenajdete. Snad by to ještě šlo v poloze, kdy by ležela na břiše a také mohla být napjatá.Spíš bych ale být Vámi byla ráda, že partnerka vůbec orgasmu dosahuje, ať už je to třeba komplikované a něčím podíměné. Je spousta žen, co orgasmus jen předstírá.

reagovat 13.2.2008 20:06 - honey

Ahoj tome, ja nemohu uplne radit, protoze orgasmu zatim dosahuju pouze pri stimulaci rukou meho partnera. Ale musim rict, ze i kdyz to je moooc prijemne, pokud bych jen tak prijimala jeho hlazeni, tak bych orgasmu nedosahla. Proste to pouzivani svalu me k orgasmu dovede, tudiz si myslim, ze spontanni orgasmus asi jen tak nejde... Taky jde o to, na co je telo naucene a z toho duvodu si myslim, ze to muze trvat hodne dlouho dosahnout orgasmu jinak...

reagovat 13.2.2008 20:10 - BÁRA

To je pravda,važte si toho že ten orgasmus má alespoň v nějaké poloze:-)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.2.2008 23:20 - zuzka

vacsina zien dosiahne orgazmus len stimulaciou klitorisu!!! a ten sa da stimulovat vo vsetkych polohach...ja sa nepamatam kedy som mala naposledy sex bez orgazmu!!!

reagovat 16.2.2008 01:04 - Xiadia

Radši nic radit nebudu..ale co bych udělala já?

Kdyby mi to s nějakým penisem nešlo,tak musím hledat anatomicky vhodnější.

reagovat 17.2.2008 15:51 - paja

ta moje se udělá vždy jen na koníčkovy, škoda že mě nikdy neveme na vyjíždku sebou :D

reagovat 17.2.2008 21:25 -

zkus jí to dělat ze zadu a pořádně jí ho navlhči a jemně dráždi.nebo robertek a jazykem dráždit poštěváček.ono je hodně řešení ale musí se experimentovat a nepospíchat jen pomalu a pšěkně se mazlit a dotýkat se jeden druhého.zkus jí pořádně rozdráždit,zkuste vakuovou pumpu.kundička se jí pěkně zvětší a třeba to pak půjde.taky jsem při pumpičce na to došla až po několikátém vyzkoušení.

reagovat 30.8.2016 16:50 - Pavla

Klitoris můžeš třít o penis a uspíšíš orgasmus.Yveta.Počernice.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *