Dámský holící strojek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2005 10:34 - Katy

Chci se zeptat, jestli máte zkušenost s holícím strojkem. Včera jsem si ho od kamarádky půjčila, abych to vyzkoušela ještě než si ho sama koupím. Bolest jsem nějak vydržela, štvalo mě, že to trvá tak hodinu a teď mám na nohách červené pupínky, které, jak doufám snad do zítřka zmizí. Kamarádka se pak nemusí holit tak měsíc, což mě navnadilo... Ob 2 dny se pořád holit žiletkou mě už nebaví. Jak jste na tom vy? Předem díky za příspěvky. Katy

reagovat 27.5.2005 10:38 - Jarka

Ahoj, já jsem ho měla taky, pupínky mi taky vyskočily, ale brzy zmizely. Holení mi vydrželo sotva týden, strojek jsem prodala a teď si holím nohy depilačním krémem, vydrží mi to stejně dlouho a ještě to je bez bolesti (ta stehna se fakt nedala vydržet :-( )

reagovat 27.5.2005 14:41 - Katy

Ahoj Jarko, díky za zprávu. A jaký depilační krém používáš? Weet? Díky.

reagovat 27.5.2005 14:43 - Jarka

Ano, Veet.

reagovat 27.5.2005 15:02 - Klárinka

Ahoj, já si nohy holím strojkem. Nejsem tak hodně ochlupená a holení trvá cca 10 minut a pak tak měsíc mám pokoj a když už nějaký ten chloupek začne zase vyrůstat, tak ty nohy jen na rychlo přejedu, spíše ty vyrostlé chloupky. Stehna ochlupená nemám, jen malé a jemné chloupky, které nejsou vidět a mě to teda nebolí ani na stehnech ani na lýtkách. A pupínky na lýtkách mám tak půl hodinky po oholení a pak zmizí. nejlepší je nohy hned po oholení ničím nemazat.
A když chci opravdu se všemi chloupky ven, tak si zajdu na depilaci a tam mi odstraní i ten nejmenší a nejsvětlejší chloupek :-)
žiletku už nepoužívám několik let a depilační krémy jsem nezkusila.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.7.2017 11:53 - reklama

Já si teď na notinu vybrala...

na notino je tady i na abecedě zdraví tak příšerně úmorná, že tam bych si nekoupila ani igelitku. Ta firma musí být strašně ubohá, když si zadala tak pitomou reklamu.

reagovat 26.11.2017 12:03 - Martina Šedá

Chci se zeptat, jestli máte...

Doporučuji si přečíst tento článek:

https://www.holime.cz/jak-pouzivat-epilator

Popřípadě i další, možná jen děláte něco špatně...

reagovat 6.12.2017 09:09 - Lucie Milerová

Tak v prvé řadě, je třeba zkusit i jiný typ "holení". Pokud někomu nesedí epilace, může vyzkoušet depilaci, popř. použití IPL technologie, nebo zkusit na sucho na mokro atd... Dívala jsem se na odkaz, a na tom eshopu je popsáno všechno, stejně tak všechny druhy nabízí. Prostě je jen potřeba najít to co Vám vyhovuje.

reagovat 7.1.2018 16:38 - Dita

To já jsem dostala od manžela Weet vosk. Dal na reklamu. Nebyla jsem schopna dokončit ani jednu nohu jak to strašně bolelo. A na jeden trh to nevzalo ani polovinu chloupků.

reagovat 7.1.2018 16:43 - Dita

To já jsem dostala od...

Po delším zkoušení pomocí kamarádek jsem si pořídila toto:

https://www.holime.cz/Braun-LS-5560-Silk-Soft-damsky-holici-strojek

A zatím se zdá, že je to pro mě to pravé. Sice to taky trošku bolí, ale mám to na celý tělo, a hlavně na poprvé.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *