Dala jsem šéfovi

Archiv příspěvků

reagovat 9.11.2011 18:25 - Ivona 34

Bojím se o práci, jsem matka samoživitelka a jelikož má ke konci roku opustit naše oddělení 40% zaměstnanců, využila jsem příležitosti na školení a podržela vedoucímu. Připadám si jako kurva, ale bez práce bych si to mohla hodit...

reagovat 9.11.2011 21:21 - Jeroným, Praha

Jako kurva si připadat nemusíš, nebot' kurva jsi. A neboj se - stejně tě vyhoděj a hodit si to budeš muset.

reagovat 9.11.2011 22:13 - Nadrizeny

Mas to blby Ivono v dnesni dobe ani podrzeni neznamena nic! Jen te vyuzil ... doma ma jiste rodinu a ty ho jeste v tom podporujes. Z nouze udela clovek cokoliv,ale premyslej pri tom. Tohle nikam nepovede.

Manuka Doctor

reagovat 10.11.2011 05:00 - Viktor

Bojím se o práci, jsem...

No, oni ty ženské kundičky mohou být perfktním nástrojem pro dosažení svých cílů.Když s ní žena umí zacházet, je šikovná a je trochu pohledná, hned má snažší život. Jinak si nemyslím že Ivona 34 je kurva. Proboha proč? Je sama. A jsetli toho vedoucího zaujala, a chtěl by ji jako milenku na delší období, tak je to pro ni klad. Ale nebude s ním asi šukat zadarmo.

reagovat 10.11.2011 06:04 - Libuna

No, oni ty ženské kundičky...

má ke konci roku opustit naše oddělení 40% zaměstnanců, využila jsem příležitosti na školení a podržela vedoucímu,,,,,no já práci neřeším ale taky mám problém jsem stále nadržená a šéf mne šoustá skvěle . :)

reagovat 10.11.2011 08:08 - Ivono,

Bojím se o práci, jsem...

neodsuzuji tě, protože vím, jak to mají matky samoživitelky těžké. Vím, jaké je to vychovávat sama dítě a bát se o to, aby člověk nepřišel o práci, člověk už takhle počítá každou korunu a desetkrát ji obrací v kapse a pak, když by přišel o práci, raději nedomyslet. Pro dítě by člověk udělal i to, co dříve jinak odsuzoval a odsuzuje, sám se před sebou stydí, ale člověk si říká, aby alespoň dítě bylo šťastné a netrpělo hladem a mělo střechu nad hlavou. JÁ TI DRŽÍM PALCE, JE MI TĚ MOC LÍTO A PŘEJI TI VŠE NEJLEPŠÍ.

reagovat 10.11.2011 10:05 - Šéf

Hele Ivono, na školení jsem se potřeboval nějak odreagovat. Proto jsem šel "do tebe". Jen tak mezi námi, šukáš příšerně. Větší dřevo jsem neviděl (nešukal). A co si udělala po mém vyvrcholení do tvé pusinky, o tom se radši nebudu zmiňovat. Účet za úklid a dezinfekci pokoje ti strhnu z platu. A jelikož, jak už zmínil, v posteli za 5 mínus, tak končíš. Nebudu si držet prkno, který se mě pobleje po orálním sexu.

reagovat 10.11.2011 11:22 - Cornuto

Bojím se o práci, jsem...

A čo vlastne chceš? Chváliš sa, alebo chceš počuť že nie si kurva? Si slobodná ale ak si nemala na neho chuť a bolo to iba účelové tak si kurva. Ale ak ti to pomôže zacovať si robotu, tak nemusíš mať výčitky. A ak ti to nepomôže a vyhodí ťa, tak si bola vlastne znásilnená :-)
Otázka je, na akej pozícii robíš. Ak na dielni, tak tam má možnosť rozhodnúť koho vyhodí. Možno si ťa nechá na postelné radovánky. V tom prípade to bolo racionálne rozhodnutie. Lepšie ako skončiť na dlažbe.

reagovat 10.11.2011 11:42 - Majka

no, chlapeček si užil, ale jsi teď pro něj černé svědomí jeho selhání. Tvá přítomnost mu to bude neustále připomínat, takže já spíše očekávám,ba naopak, že bude za nějak dobu hledat výmluvu, jak se Tě zbavit, ale doufám, že se mýlím. Už kůli Tobě.

reagovat 10.11.2011 11:46 - Vlasta

Že by byl její vedoucí chlapeček?
To snad ne, vždyť to by ji ještě po tom všem zavřeli.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *