Dala jsem šéfovi

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.11.2011 18:25 - Ivona 34

Bojím se o práci, jsem matka samoživitelka a jelikož má ke konci roku opustit naše oddělení 40% zaměstnanců, využila jsem příležitosti na školení a podržela vedoucímu. Připadám si jako kurva, ale bez práce bych si to mohla hodit...

reagovat 9.11.2011 21:21 - Jeroným, Praha

Jako kurva si připadat nemusíš, nebot' kurva jsi. A neboj se - stejně tě vyhoděj a hodit si to budeš muset.

reagovat 9.11.2011 22:13 - Nadrizeny

Mas to blby Ivono v dnesni dobe ani podrzeni neznamena nic! Jen te vyuzil ... doma ma jiste rodinu a ty ho jeste v tom podporujes. Z nouze udela clovek cokoliv,ale premyslej pri tom. Tohle nikam nepovede.

reagovat 10.11.2011 05:00 - Viktor

Bojím se o práci, jsem...

No, oni ty ženské kundičky mohou být perfktním nástrojem pro dosažení svých cílů.Když s ní žena umí zacházet, je šikovná a je trochu pohledná, hned má snažší život. Jinak si nemyslím že Ivona 34 je kurva. Proboha proč? Je sama. A jsetli toho vedoucího zaujala, a chtěl by ji jako milenku na delší období, tak je to pro ni klad. Ale nebude s ním asi šukat zadarmo.

reagovat 10.11.2011 06:04 - Libuna

No, oni ty ženské kundičky...

má ke konci roku opustit naše oddělení 40% zaměstnanců, využila jsem příležitosti na školení a podržela vedoucímu,,,,,no já práci neřeším ale taky mám problém jsem stále nadržená a šéf mne šoustá skvěle . :)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2017 07:23 - no u žen

A možná si i sundat tlusté...

to platí někdy dvojnásob...

reagovat 7.11.2017 13:56 - Petra

Já nedala šéfovi ale kolegovi z práce. Letos na jaře na školení jsme si obě noci strávené v hotelu zamrdali.Oba máme rodiny ale nějak to vyplynulu ze situace. Nebyli to žádné city ale jen mrdání.

reagovat 7.11.2017 15:19 - Honza

Já nedala šéfovi ale...

Johohohóóóó! Perfektní!Takže ty teda nejseš ta samá Petra, kerá tady 24. 7. psala, že ji šéfik měsíc předtim vzal na deset dní k moři a vona mu tam každej večer podržela? Tamta Petra psala, že je svobodná, a ty máš rodinu.

Pak mě taky eště zajímá, jak to jako vyplynulo ze situace? To vám jako firma zajistila, abyste měli společnej pokoj, přestože spolu jinak nic nemáte? Nebo ste měli zarezervovanej každej svůj pokoj, ale jeden z těch pokojů potom nakonec nebyl potřeba, he he? A co předcházelo tomu, než ste si zamrdali? Nebylo to třeba tak, že ste byli voba vožralý a von tě zatáh na pokoj, nebo's tam zatáhla ty jeho, a tam tě začal vošahávat, což vedlo k tomu, že ste si zamrdali?


A kolik je tobě a kolik je kolegovi?

reagovat 7.11.2017 16:07 - To je asi jedno

Je to litva a hotovo

reagovat 5.12.2017 11:02 - luci

Johohohóóóó!...

Ta tvoje taky zřejmě dává šéfovi,že se tak vztekáš.Ale věz,že mezi šéfy a jejich podřízenými to není žádná vzácnost.Je to prostě život a příležitost dělá zloděje.Některé dávají z vypočítavosti,něco za něco.Jednoduše prostituce.A to je horší,než náhodný úlet.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *