Dagmar Kludska - kartarka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.1.2008 19:03 - zuri

Dobry den, jsem objednan na sezeni k teto kartarke. Mate nekdo s ni nejake zkusenosti? Prosim o komentare!

reagovat 13.1.2008 22:55 - ivča

byla jsem u ní,je to asi 7let,je to každým coulem profík a práci bere zodpovědně.Já ji mám moc ráda,takže mě zajímala i jako člověk,byla jsem tehdy v těžké situaci,udělala mi výklad,já už si to moc nepamatuju,vlastně ani nebylo nic moc co vykládat,ona prostě odpovídá na jednu věc a nerozebírá to,čas je drahej...určitě mi dobře posloužila kartářka v mém okolí,ty výklady byly podobné.Už jsem k ní nikdy nejela,ale dodnes na ní vzpomínám s úctou.Na karty chodím jinam,Praha je daleko.Je spousta vynikajících kartářek,které se klientovi věnují i víc,ale Dagmar Kludská, to je legenda.

reagovat 14.1.2008 15:26 - Renata

Byla jsem u ní asi tak před deseti lety. Perfektně se strefila do přítomnosti, popsala mi celou moji rodinu a okolí, ale tím to končilo, z předpovědí se mi nevyplnilo skoro nic.

reagovat 14.1.2008 15:34 - Irena

Já jsem slyšela na paní Kludskou převážně negativní reakce. Jako 700 Kč za 20 minut a nic z toho...Kolegyně z práce u ní byla a právě, že nic moc. Řekla ji její povahové vlastnosti a mluvila dost obecně.

Mamky kamarádka tam byla před lety a nic z toho, co jí řekla se nesplnilo. Sekla se dost.

Ono asi záleží, kdo k ní přijde. Když je to nějaká ,,celebrita", tak si dá záležet, ale obyčejní lidé mají smůlu. Myslim, že se u ní platí hlavně za její jméno.


reagovat 14.1.2008 15:36 - Hani

No prave, ja uz na znamou firmu nedam, casto je lepsi nejake mene zname jmeno, ktere nepracuje jen pro celebrity, ale venuje se i normalnim lidem. Takze z tohohle pohledu Kludskou asi nebrat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.12.2017 11:51 - Jasně :)

se rozhodně nedělám,jen...

Samozřejmě, kdyby mi to neřekla, tak bych neměla dědičnou vadu srdce a za sebou 12 klinických smrtí. A tralalááá!!!!, protože by mi nic neřekla, zázračně by se srdce uzdravilo, genetika by dostala na pr.del, zástavy srdce by si to rozmyslely :).
To víš, že jsem OČEKÁVALA a VĚŘILA, že budu x krát oživovaná, že nebudu mít děti. To je přeci přirozené, tak to má podle tvé teorie každý. Jsi srandistka.
Nepleť do toho lásku, ta mne nezajímá, té jsem měla vždy dost. A je mi jasné, že ženská bez lásky nic jiného nechce slyšet, než že na ní láska už čeká. Ale to nemusím být kartářka, že.

reagovat 1.12.2017 15:05 - Každý

Samozřejmě, kdyby mi to...

to může chápat po svém. Na to si musíme především přijít sami.Každá nemoc má nějakou příčinu,nic se neděje náhodně a věř tomu,že tak to má být,vlastně v závěru je to ku prospěchu,má nás to něco naučit. Ale už stop,ty jsi ještě někde jinde a o tom co píšu já,stejně nepochopíš.

reagovat 1.12.2017 17:46 - Steve

Lidi jsou fakt naivní a pověrčiví když dokáží věřit šarlatánům kartářům a všemožným věštcům. Vždyt' je to lidi jenom podvod. Že to umí dokonale až to vypadá věrohodně, jo tomu věřím.

reagovat 30.3.2018 22:29 - Radek

Moje přítelkyně před léty chodila ke kartářce a věřila jí vše ,co ta lhářka nakecala. Řekla jí,že si polepší v práci,což se tedy splnilo a také riskla říci,že má přítele,což také sedělo,ale viděla tam svatbu a děti a to se nestalo. Já jsem dnes ženatý s jinou a máme dítě.

reagovat 30.3.2018 22:50 - a

Moje přítelkyně před...

ona zůstala sama?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *