Dagmar Kludska - kartarka

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.1.2008 19:03 - zuri

Dobry den, jsem objednan na sezeni k teto kartarke. Mate nekdo s ni nejake zkusenosti? Prosim o komentare!

reagovat 13.1.2008 22:55 - ivča

byla jsem u ní,je to asi 7let,je to každým coulem profík a práci bere zodpovědně.Já ji mám moc ráda,takže mě zajímala i jako člověk,byla jsem tehdy v těžké situaci,udělala mi výklad,já už si to moc nepamatuju,vlastně ani nebylo nic moc co vykládat,ona prostě odpovídá na jednu věc a nerozebírá to,čas je drahej...určitě mi dobře posloužila kartářka v mém okolí,ty výklady byly podobné.Už jsem k ní nikdy nejela,ale dodnes na ní vzpomínám s úctou.Na karty chodím jinam,Praha je daleko.Je spousta vynikajících kartářek,které se klientovi věnují i víc,ale Dagmar Kludská, to je legenda.

reagovat 14.1.2008 15:26 - Renata

Byla jsem u ní asi tak před deseti lety. Perfektně se strefila do přítomnosti, popsala mi celou moji rodinu a okolí, ale tím to končilo, z předpovědí se mi nevyplnilo skoro nic.

reagovat 14.1.2008 15:34 - Irena

Já jsem slyšela na paní Kludskou převážně negativní reakce. Jako 700 Kč za 20 minut a nic z toho...Kolegyně z práce u ní byla a právě, že nic moc. Řekla ji její povahové vlastnosti a mluvila dost obecně.

Mamky kamarádka tam byla před lety a nic z toho, co jí řekla se nesplnilo. Sekla se dost.

Ono asi záleží, kdo k ní přijde. Když je to nějaká ,,celebrita", tak si dá záležet, ale obyčejní lidé mají smůlu. Myslim, že se u ní platí hlavně za její jméno.


reagovat 14.1.2008 15:36 - Hani

No prave, ja uz na znamou firmu nedam, casto je lepsi nejake mene zname jmeno, ktere nepracuje jen pro celebrity, ale venuje se i normalnim lidem. Takze z tohohle pohledu Kludskou asi nebrat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.11.2017 22:42 - Pravda

Vse se zrcadli ve vsem....

reagovat 1.12.2017 09:25 - Chytrou

jak mi to vysvětlíš, když...

se rozhodně nedělám,jen mám z minulosti hodně zkušeností a pak,potvrdila mi to i sama paní,která dělala kineze a poté i vykládala karty-řekla to upřímně tak,jak to je.Jasně,i když budeš v dobrém rozpoložení,tak může vidět nemoc,nebo že u tebe nevidí děti,jde o to,že kdyby ti to třeba neřekla,tak ty by ses později léčila,věřila by jsi,že to bude dobré,ale už jenom tím,že ti to řekla,tak tě vlastně ovlivnila,protože ty jsi to vzala za své. Svými myšlenkami toho hodně ovlivnujeme a tak je právě lepší ty horší věci nevědět.Proč si myslíš,že kartářky řeknou,že třeba příští rok poznáš lásku? Ty už s tím potom žiješ,těšíš se-pozitivní energie,kterou k sobě i přitahuješ a to stejné,pokud ti řekne špatné věci,pak je u tebe ta energie záporná a věř tomu,že to dělá hodně.Děje se totiž to,co sama OČEKÁVÁŠ,čemu VĚŘÍŠ.

reagovat 1.12.2017 11:51 - Jasně :)

se rozhodně nedělám,jen...

Samozřejmě, kdyby mi to neřekla, tak bych neměla dědičnou vadu srdce a za sebou 12 klinických smrtí. A tralalááá!!!!, protože by mi nic neřekla, zázračně by se srdce uzdravilo, genetika by dostala na pr.del, zástavy srdce by si to rozmyslely :).
To víš, že jsem OČEKÁVALA a VĚŘILA, že budu x krát oživovaná, že nebudu mít děti. To je přeci přirozené, tak to má podle tvé teorie každý. Jsi srandistka.
Nepleť do toho lásku, ta mne nezajímá, té jsem měla vždy dost. A je mi jasné, že ženská bez lásky nic jiného nechce slyšet, než že na ní láska už čeká. Ale to nemusím být kartářka, že.

reagovat 1.12.2017 15:05 - Každý

Samozřejmě, kdyby mi to...

to může chápat po svém. Na to si musíme především přijít sami.Každá nemoc má nějakou příčinu,nic se neděje náhodně a věř tomu,že tak to má být,vlastně v závěru je to ku prospěchu,má nás to něco naučit. Ale už stop,ty jsi ještě někde jinde a o tom co píšu já,stejně nepochopíš.

reagovat 1.12.2017 17:46 - Steve

Lidi jsou fakt naivní a pověrčiví když dokáží věřit šarlatánům kartářům a všemožným věštcům. Vždyt' je to lidi jenom podvod. Že to umí dokonale až to vypadá věrohodně, jo tomu věřím.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *