Cytomegalovirus

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.4.2001 07:46 - Jaroslava Florianová

Dobrý den paní doktorko. Chtěla bych se zeptat co se skrývá pod touto nemocí. Syn (3 roky) má už rok zvětšenou uzlinu na krku a je to prý pozůstatek této nemoci, kterou bez léčení prodělal. Nyní tento virus objevila lékařka i v krvi druhého syna. Děkuji za odpověď.

reagovat 19.5.2001 20:01 - Doktorka

Cytomegalovirus patří mezi herpetické viry. Může v organismu dlouhodobě přetrvávat, aniž by způsoboval nějaké potíže. Vzácné je orgánové postižení či postižení centrálního nervového systému. Někdy se objevují příznaky cytomegalovirové mononukleózy (zvětšní uzlin). Nebezpečná může být infekce tímto virem v případě, že by byla velmi oslabena imunita (po imunosupresivní terapii, chudokrevnosti, AIDS infekci...)

reagovat 19.5.2001 20:59 - Jiří Svoboda

V danem pripade a to i mnoha podobnych je nutno vylepsit funkci ledvin a lymfatickeho systemu .

reagovat 24.5.2001 11:42 - ina

Ale jak na to? Mně přítomnost tohoto viru zjistili z odběru krve (spolu s EB virozou). Je to asi pět měsíců ... Dostala jsem za úkol posílit imunitní systém Geriavitem, životosprávou ... a tak. Tenkrát jsem se cítila dost unavená, chytla se mě kdejaká chřipka. Ale nic víc. Jsou ještě nějaké jiné příznaky krom zvětšení uzlin? Dá se tento virus z těla vymýtit? Dnes se cítím OK. Moc díky za odpověď. P.S. Může mít cytomegalovirus na svědomí potrat ve 20. týdnu těhotenství?

reagovat 26.9.2001 11:41 - Jana N.

Pani doktorko, mám řadu různých problémů, záněty na různých místech a zvýšené teploty. Našli mi v krvi cytomegalovirus, ale prý se nijak neléčí a ničemu nevadí, pan doktor se tomu dost ušklíbal. Nějak se mi to nezdá, nemohla byste mi k tomu něco napsat.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2016 21:40 - Jitka Nekvindová

CYtomegalovirus lze likvidovat pomocí frekvenčních kapek Antivex, které podpoří imunitní systém a upozorního, že si má všímat virové nákazy. Je to pěkně úporná infekce ....

reagovat 18.3.2017 18:25 - Jana

Dobrý den, já jsem na podporu imunity v boji s Cytomegalovirem dostala Isoprinosine a Imunor a vůbec mi to nepomáhalo. Pak mi poradili kontaktovat paní Mgr.Podhornou (firma Naděje) a až její bylinková kúra mi skutečně pomohla.Takže můžu vřele doporučit!!

reagovat 19.3.2017 10:09 - Radka

Dobrý den, já jsem na...

A jakou kúru jsi na cytomegalovirus brala?

reagovat 19.3.2017 20:01 - Jana

A jakou kúru jsi na...

Základ kúry je Eleuketerok, Topol, Žampion a Grep. Do dobrání Grepu pokračovat Vrbou a pak Habrem.

reagovat 8.7.2018 23:14 - Renata

Pani doktorko, mám řadu...

udělat testy i na Chlamydie pneumonie a Chl.trachomatis !! :-(

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *