cysty na vajecnikach

Archiv příspěvků

reagovat 4.3.2015 16:16 - NÁPLAST LOUSKAJÍCÍ OŘÍŠKY (600

A MUZU JSE JESTE OPTAT ?? PROC SE TO NESMI JAKE TO MUZE VIVOLAT UCINKY?? DEKUJI ZA ODPOVED

reagovat 4.3.2015 16:44 - :-)

Maliník jsou listy z malin
jde koupit sušené a dělat si čaje,ale lepší (účinnější)
bude sehnat si tu tinkturu ! černý rybíz-maliník tj kombinace která působí na hormonální systém,zkus se zeptat v nějaké zdravé výživě nebo na netu kde u vás prodávají alternativní přípravky

ty náplasti obsahují léčivé látky pronikají přes kůži,jak dlouho tam je napsáno, nejsou to oříšky to se jen tak jmenuje znamená to jakože se ty např.cysty rozlousknou
to se dá sehnat jen tam kde prodávají tradiční čínskou medicínu
(musíš hledat nebo objednat přes internet)

kamenům věřím kup si nějaký který tě zaujme

o vedlejších účincích nevím,jen že potíž zmizela sama a bez bolesti

reagovat 4.3.2015 18:54 - 4.3.2015 16:44 - :

DEKUJI MOC ZA RADU MOC JSTE MI POMOHLA SKUSIM TO

Full Spectrum kurkumin

reagovat 4.3.2015 20:42 - 4.3.2015 16:44 -

a mohu se jeste optat ?? vi jste mela tu cistu na jednom vajecniku take a ten druhy poradku a podařilo jse vam otehotnet?? a taky jste se nemohla chytit pres cistu???

reagovat 5.3.2015 13:53 - :-)

a mohu se jeste optat ?? vi...

cystu jsem měla na pravém vaječníku,ono to není že máš v nepořádku vaječník ta cysta se tam prostě vytvoří,někdy samovolně praskne,čím větší tak to chtějí doktoři odstranit,myslím že cysta sama o sobě není příčinou neplodnosti,musel by tam být ještě jiný hormonální problém to by ti doktor měl říct
já už mám větší děti

víš já si říkala že budu hledat co mi pomůže a pokud to nazabere do termínu operace tak na ní holt půjdu, není to drahé ta tinktura stojí do 140 kč a náplast 300 ,sama jsem se divila ale pomohlo to to je celé

reagovat 19.3.2017 15:09 - laska

ahoj, chtěla jsem se vás zeptat na názor... byla mi zjištěna cysta na pravém vaječníku... 5 cm... doktorovi jsem řekla, že ms chybí již půl roku... mávl nad tím rukou, že je to normální, někdo může mít cystu s vynecháním ms i dva roky... že nejspíš sama praskne časem...s přítelem se snažíme o miminko... můžu otěhotnět i přes vynechání ms? popřípadě mám změnit gynekologa?
díky

reagovat 19.3.2017 15:38 - poeta

Kromě paní učitelky
celá třída chytá lelky,
tlustý, tenký, malý, velký,
sedí jako přišití,
hledí něco chytiti.

Už je lelků plná třída,
okna, skříně, stůl i křída,
nadarmo se nepovídá,
že se dílo podaří,
když se ruka k ruce přidá.
Někdy se to podaří.

Jenom paní učitelka,
chudák nešťastná, div nelká,
nechytila od pondělka
ani jediného lelka,
jí se totiž nelekne
nikdo, ani lelek ne.

Moucha

Ač moucha kouše člověka,
že kolikrát až otéká –
člověk se nemstí na mouše
a nikdy mouchu nekouše.
A váží si nás celý svět,
že dovedeme odpouštět.

reagovat 3.6.2017 17:01 - laska

ahoj, chtěla jsem se vás...

doporucuji se podivat na na stranky lecitelky www.pokrokvlecei.cz - ktera leci hlavne zenske problemy a nejen to, cysty mohou podle me lehce odejit pomoci alterativni mediciny samozrejme na kotroly k lekari chodit,ale zalezi na osobe operace neni vzdy nutna

reagovat 21.6.2017 11:42 - Jana

Dobrý den ráda BYCH se zeptala jestli má thiamin vliv na menstruacni cyklus?děkuji za odpověď

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *