cysty v prsu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.9.2004 18:15 - Jana

Je mi 49 let,po devíti letech užívání Minuletu mi našli vodovou cystu v prsu,která mi byla operativně odstraněna.Zároveň se léčím na hyper-tenzi. Je pro mne Minulet vůbec vhodná antikoncepce? Existuje přírod-ní přípravek jako prevence proti vzniku vodových cyst v prsou? Jana

reagovat 13.9.2004 13:27 - Viki

Ahoj Jano, mně je 51 a operativní odstranění cysty mi dělali letos v květnu. Původně jsem měla jít na odstranění podezřelého útvaru 1,5cm, ale ve skutečnosti mi vyndali z jiného místa obyč.cystu 6cm. Zůstal mi asi 7cm řez až do bradavky a prohlubeň, v podstatě zmrzačené prso a pravděpodobně zbytečně. A úplně bez jakéhokoliv vysvětlení. Jsem ráda, že to nebyla rakovina, ale i tak mám z toho velmi špatný pocit. Jaké zkušenosti s operací máš Ty? Jinak pár měsíců po operaci mám zase v obou prsou tak velké cysty, že s tím musím něco dělat.
Jo, a žádnou antikoncepci již dlouho neberu, takže příčina je někde jinde.

reagovat 3.2.2005 10:48 - Ida Noskova

Utvary a problemy s prsy maji ve vetsine propadu puvod se spatne fungujicimi vajecniky a pridruzenymi organy. A na to hormonalni antikoncepce ma vliv take. A dost negativni. Doporucuji v tomto pripade juknout na www.energy.sk/cz, a v sekci produkty si precist o Gynexu a kremu Cytovital. Dale v sekci poradny si najit tzv. Klub Energy v blizkosti vaseho bydliste a uricte si nechat zmerit energeticky stav organu na pristroji EAV, to take leccos odhali. Ale problem bude urcite v jiz zminovanych vajecnicich.
Ida

reagovat 23.6.2005 15:33 - Irča

Prosím, cysta v prsu bolí? Projevuje se nějak navenek? Mě občas pobolívá prso směrem k podpaží. Mám trvale problémy s krční ahrudní páteří, tak si to dávám do souvislosti. Byla jsem jednou na mamografu, ale to trauma již nechci.

reagovat 2.9.2005 09:38 - Joan

Řeším stejný problém, cysty v obou prsou ( a jak mi zpětně řekla má gyn. tak i malinké na vaječnících, ale to "prý" má skoro každá ženská, s takovou informací mě ani nechtěla zatěžovat) a asi jsem se konečně dobrala řešení( protože já žádné cysty nechci!!) - akupunktura a čínská medicína na pročištění a posílení vaječníků. Cysty se vstřebaly během asi tří měsíců a také zmizelo pnutí v prsou před menstruací, jsou teď jiná,klidná, neumím to přesně popsat. Pokud vás to někoho zaujme, tak 1xza 14 dní bývá v Praze p. Klimeš, kontakt 728 324 358, má hodně dobré výsledky! Nic z toho nemám, jen mě to stálo hodně času a různých pokusů, které nikam nevedly, a tohle prostě funguje.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.11.2016 20:07 - ilca

mam vetsi cystu v prsu ktera se po odsati ihned naplnila krvi prosim o radu mam chtit operativne vyndat

reagovat 6.11.2016 19:22 - Rira

Cysta je váček naplněný tekutinou. Může se to celé vstŕebat časem. Změňte lékaře, když máte takové obavy a vůbec se to nelepší.

reagovat 13.11.2016 08:23 - Anežka

Cysta je tak jak říká Rira, ale někdy může znamenat například zánět nebo něco jiného. Často se sama vstřebá. Já jsem ji také měla, tak jsem na doporučení užívala tři měsíce wobenzym a moc to pomohlo. K těm enzymům se také doporučuje jód.

reagovat 9.12.2016 11:26 - zdenisek

na vodovou cystu v prsu jsem jedla antioxidty kyani a vyhnula jsem se operaci i vajecniku ...Tobolky s tokotrienoly mi vse dohojilo..takze ve finale operace ani jedna ....a to vse po rakovine prsu..

reagovat 16.12.2016 10:36 - Renata

Já jsem na to brala wobenzym a cysta se mi ponějaké době sama rozpustila. Měla jsem ji v prsu a na vaječníku.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *