cysta v prsu

První příspěvky v diskuzi

reagovat 10.5.2007 20:21 -

Mám asi rok ve žláze v prsu 2 cm cystu,která se zvětšuje pobolívá a občas pne.prosím o radu kdo máte a nebo jste měl stejný problém.Je mě 35 let a nevím jestli se mám rozhodnout o odstranění a nebo zatím sledování této cysty.Děkuji

reagovat 11.7.2007 12:22 - Silvie

Cystu si můžete nechat punktovat /odsátí jehlou pod ultrazvukem/. Zákrok není příliš nepříjemný, histologicky se ověřuje. Cysta se může sice objevit znovu, ale pokud vás cysta obtěžuje, je to nejjednodušší řešení. Absolvolala jsem dvě takové punkce a ok.

reagovat 19.7.2007 15:00 - Eva

A je nutné nechávat si po nálezu cystu odstranit?? Našli mi 6x3 mm cystu, přívodní cévky jsou zdravé. Váhám jestli ji nechat odstranit nebo ponechat.

reagovat 11.8.2007 17:02 - Hanka

Můžete zkusit se cysty zbavit pomocí tradiční čínské medicíny, podle TČM se jedná vlastně o zhmotnělý hlen. Je nutné dát nějaké byliny, které odstraní stagnující krev v místě, kde se cysta vytvořila, aby tam začala proudit energie, a něco na rozpuštění té cysty. Máte-li zájem, napište mi na jin_jang"volny.cz. Pošlu Vám konzultační dotazník, který má 4 stránky a ze kterého poznám, co Vaše problémy způsobuje. Zdarma udělám diagnostiku a doporučím vhodnou bylinnou směs. S pozdravem Hanka.

reagovat 15.10.2007 06:44 -

Mám stejný problém, je mi 34 a první dítě až ve 31 letech. Od porodu mám v levém prsu malý nezhoubný nádor a cystu. Chodím s tím na ultrazvuk, kde je zatím vše v pořádku. Bohužel mě to ale před každou menstruací dost bolí, tlačí a celkový pocit z toho dost nepříjemný. Bojím se moc aby z toho nebyla rakovina, co mohu dělat abych tohle zmírnila, když lékaři zatím nic dělat nechtějí?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.9.2014 12:09 - Míša

Dobrý den, kamarádka měla také cysty a naštěstí se jich už zbavila užívala nějakou mastičku nevzpomenu si jakou užívala ji dlouho a pak začala také užívat přípravek Senzycol. Po tom co začala užívat Senzycol tak poznala účinky. Jde, ale težko říci čeho je zlepšení zásluha.

reagovat 12.12.2014 23:25 - Bára

Všude jsem četla o tom Senzycolu tak jsem si ho taky koupila asi začátkem listopadu takže je to tak měsíc, co ho mám doma a doktor mi řekl, že opravdu vidí znatelný rozdíl, že mi pomáhá jakby tu cistu rozpustit nebo jak on to řekl odborněji, ale víte jak to myslim.Taky ho teda doporučuju.

reagovat 15.1.2015 15:16 - Mirka

Všude jsem četla o tom...

OPRAVDU? doktor poznal změnu? To bych si to měla koupit asi taky. O senzycolu jsem četla chválu už na víc stránkách poptám se v lékárně a koupím ho taky.

reagovat 4.5.2015 15:12 - vladka

cysta je nejlepší co nejdřív odstranit chirurgicky, pokud si cystu ponecháte v prsu i na pozorování po letech se vám bude zvětšovat okolí se začne červenat a začne růst zánět. Nepomohou vám ani léky. Měla jsem tak velkou bouli zmodralou nad ní se mi udělali hnisavé puchýřky byla jsem velmi neštastná až plakala. lékař nadával že tohle se mělo léčit už dávno.

reagovat 1.7.2018 22:36 - Mika

Můžete zkusit se cysty...

Zdravím mohla bych dostat nějaký tip na bylinky mám cistu 1,5cm v prsu

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *