cysta v ledvině

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.10.2004 22:50 - rika

při vyšetření ultrazvukem by lyla zjištěna cysta v ledvině- prý to nic není- má někdo podobnou zkušenost?

reagovat 16.10.2004 23:15 - b.

Mám cystu v pravé ledvině o velikosti 7x4cm.Zjistila mi ji před léty moje obvodní lékařka ultrazvukem.Před 2 lety jsem měla zánět močáku po návratu od moře,tak mi taky dělali ultrazvuk ledvin v nemocnici a výsledek?Cysta je neobvyklá,rozdělená několika přepážkami,neurčitě ohraničená.Musí se hlídat.Ptala jsem se na rovinu svojí doktorky,prostě může se zvrtnout do rakoviny,tak mám strach.Chodím na ultrazvuk každých 1/2roku.Někdy,v poslední době dost často,mám až nesnesitelný tlak právě v místě pravé ledviny,hlavně když jedu v autě nebo ležím.Mám strach,že to nestačím uhlídat.Radši přijdu o ledvinu,než umřít.

reagovat 22.3.2006 02:57 - ivo

mam tu samou situaci taky nevim co stim mam delat

reagovat 22.3.2006 14:39 - monika

Mám cystu na levé ledvině o velikosti od 2.5 do 3cm.Moje doktorka se k tomu zatím nevyjadřuje.Nevím na čem jsem.Dá se to nějak odstranit?Jaké jsou rizika nebo následky?Prosím napište mi!!!

reagovat 27.5.2006 16:08 - Martin

Také mám cystu v ledvině. Doktorka mne posílá každý rok na ultrazvuk a cysta roste. Nyní je asi 3x7 cm. Jak praktická doktorka, tak odborná na ultrazvuku to bagatelizují a že to nic neznamená. Já si ale myslím, že to je cizí předmět a že přeci nemůže růst donekonečna, aby se to nějak neprojevilo. Moc bych si rád přečetl více názorů a zkušeností.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2013 12:17 - Ladislav

Mam polycystycke oblicky mam...

Milý Jožko já to mám také a co stím. Modlit se aby vydržely a když selžou tak dialýza nebo transplantace také je možnost domácí dialýzi.

reagovat 29.1.2013 18:53 - Jouzinka

Mám cystu v pravé ledvině...

Dobrý večer.Jsem myastenička po thymektomii,před 7lety a mám podobný problém,jen o trošku menší cystu.V pondělí jsem byla na ultrazvuku a zjistili mi na pravé ledvině cystu o velikosti 1cm.Vím je malá,ale tlaky v oblasti ledviny jsou někdy nesnesitelné.Dostala jsem jen algifen na bolest a toť vše,prý to nic není.Problémy mi začaly před Vánocema a cítím,že není neco v pořádku.Po operaci thymu mi lékaři řekli,že rozhodující doba je 5let,byla jsem moc šťasná v dubnu loňského roku a teďkom toto.Jediné co bych Vám chtěla popřát,atˇvám vše vyjde jen v dobré.Netrapte se tím a nemyslete na to,ono stres člověku na zdraví nepřidá.Ale teďkom bych Vám chtěla doporučit,co bylo doporučeno mě.Sešla jsem se s jedním panem ing.,který měl nádor na ledvině,hrozilo mu odebrání celé ledviny,byl po 4měsících na operaci,kde se doktoři nestačili divit a ledvina mu zůstala.Pomohla mu aloe.Já už jí užívám taky i s dalšími doplńky stravy směřované na ledviny a pevně věřím,že mi pomůžou.Tak ještě jednou hodně štěstí.Monika F.

reagovat 29.1.2013 18:55 - Jouzinka

Mám cystu v pravé ledvině...

Pokud by jste měla zájem o konkrétní informace týkající se aloe,tady je můj emai,ráda Vám napíšu co a jak.
L.monika@email.cz

reagovat 19.11.2013 16:02 - Aleš

Dobrý den, prosím, spíše ale žádám, abyste také zveřejnili Vaše odpovědi na
zde vložené příspěvky, tak bychom se - my
obyčejní lidé dozvěděli, jaká jsou Vaše
doporučení k léčbě. Děkuji

reagovat 15.5.2014 21:24 - alena

Našli mi před 4 lety 2 menší zhoubné nádory na ledvině. Dopadlo to dobře nemusela jsem mít chemoterapii.Ale teď jsem byla na ultrazvuku a našli mi 16mm a 11mm cysty. Dělá mi to starost aby se to zas nezhouplo na rakovinu. Je možné že se to může stát? Děkuji

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *