Cyklistům hrozí kvůli úzkým sedlům i poruchy erekce - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.10.2005 10:20 - hlad

No vtip je v tom ze siroke sedlo se cloveku nevejde mezi nohy,krome toho pokud sedi spravne,nesedi na te uzke predni casti ale na sedacich kostech na te zadni rozsirujici se casti sedla.Sedlo samozrejme musi byt tvrde,pokud je bohate polstrovane,sedaci kosti se do nej propadnou a predni cast sedla cloveku stlaci cevy do pindoura.

reagovat 11.10.2005 10:21 - ssoniks

široké a pohodlné sedlo má víc škody než užitku při rychlé jízdě si odřete kuži špatně se formují svaly protože nohy jsou dál od sebe vznikají křeče a nepříjemné bolesti na našem trhu existují sedla která tento problém řeší speciálně tvarovaná myslýcí na anatomické požadavky .

reagovat 11.10.2005 10:36 - Petr

Teoreticky to vypada jako logicke,
jenze skutecne aktivni cyklisti sortovci s tim problem myslim nemaji, protoze ziji celkove v prumeru zdaraveji. A´t udelaji pruzkum mezi profesionaly, kteri sedi v sedle x hodin denne.
Jinak s destem, pivem, studenou zemi atd souhlasim.

reagovat 11.10.2005 16:08 - obludsman

Z příčinného hlediska potíží s prostatou včetně samoléčby a rakoviny je článek trochu mimo.
Rakovinová prevence ve formě ryb a vína bude nejspíše inspirována počátky křesťanství.
Porucha erekce cyklistům nevadí, jelikož většinou nesouloží, neboť by je to zdržovalo od jízdy na kole.
I já tvrdím, že nejlepší sedlo na kolo je sedlo od traktoru. To je pak pohodička...

reagovat 11.10.2005 18:22 - Pavel

Další pan doktor který neví o če mluví...:-)

široke sedlo nezajistí pohodlí....naopak uzke anatomicky tvarované sedlo(třeba s vyřezem v prostřední časti...)
pochybuju, že otlačení zadku způsobí problem s erekcí:-). problém je v nervech vedoucí k penisu. A proto kvalitní sedla v teto časti mají vyřez nebo gel který tlumí otřesy a i tlak vyvijene sezenim....

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2008 14:38 -

Ono je to jedno! Byt impotent nen

reagovat 3.7.2012 23:37 - Slyšel jsem ...

No, já penis téměř...

Dobrý den, slyšel jsem, že ciklisti často trpí s problémy zvětšené Prostaty. Na to bych měl řešení. Jinak s tím necitlivěním penisu jsem to zažil taky, asi tvrdé sedlo.

Asi před 1,5 měsícem se na mě obrátil pán E.T. od Kroměříže. Po telefonu mi popsal problém tak jsme se potkali. Objednal asi 2 lahvičky které jsou koncentrovaným extraktem oproti tomu co je naředěno v lékárně. Za 22 dnů mi volal, že má po problémech. Lékařka nebyla nadšena, že mu pomohlo něco jiného než Prostenal. Je z toho tak nadšen, že sám přivedl dalšího zákazníka. Pak chce řešit Osteoporózu když vidí, že tyto suplementy fungují. rady zdarma disc@wo.cz pepa1

reagovat 4.7.2012 00:44 - haha

Dobrý den, slyšel jsem, že...

další reklama !

reagovat 31.7.2012 22:55 - Zdeněk

Myslím, že ti co tu brojí proti širokému sedlu na něm nikdy neseděli. Prostě se stydí, že by nebyli IN. Začínal jsem s tvrdým sedlem, do poloviny dubna a po každé delší pauze to bylo utrpení, až jsem při jedné vyjížďce (cca 130km) už nevydržel a koupil v nejbližší cykloprodejně nejměkčí sedlo, jaké měli a od té doby jezdím v pohodě. A ještě s odpruženou sedlovkou, protože zůstat viset 10km před cílem o hladu s krutou bolestí zad je trapné. S odpružením OK. A stejný problém je prostydnutí zmíněných partií

reagovat 17.3.2013 20:53 - Martin

Mně se osobně osvědčilo sedlo s úzkou dírou uprostřed. Na přechozím sedle bez díry jsem nemohl vydržet sedět delší dobu, musel jsem se různě naklánět.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *