cvičit,běhat nabalená

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.7.2011 16:38 - Mirka

Chtěla bych se zeptat,jestli také chodíte běhat nebo nějak jinak cvičíte poměrně dost oblečené,kvůli hloubkovému prohřátí a zrychlení spalování tuků.Já chodím 3x-4x týdně běhat.Před tím se pořádně oblíknu,teď v létě elasťáky,šusťákovky,tričko,mikinu,rolák a šusťákovou bundu,na hlavu čelenku nebo šátek,v zimě si beru oteplovačky,péřovou vestu nebo bundu,na hlavu kulicha,kydž je větší zima tak i kapucu od bundy a přes pusu si uvážu teplou šálu,abych nedýchala studený vzduch.Zatím tohle praktikuji od začátku roku a pomalu hubnu.Co vy ostatní???

reagovat 20.7.2011 21:21 - Jana

No já nevím, ale obávám se, že na odbourávání tuků takové nabalování nemá vůbec žádný vliv. Spíš se jen víc zapotíš a odvodníš! A to není to samé! Lidi si myslí, že když se hodně zpotí, že i hodně spalují tuky, ale tak to vůbec není. Nejdůležitější je tepová frekvence při zátěži, jestli se pohybuješ v aerobním nebo v anaerobním pásmu. Hodně se potit z vedra a přitom třeba spalovat jen cukry, to k hubnutí - úbytku tuku- určitě nevede. Ale dělej jak myslíš...

reagovat 20.7.2011 21:25 - ---

pomalu bys hubla i kdybys běhala nahá ;-) takhle akorát zkolabuješ na přehřátí organismu

reagovat 21.7.2011 12:35 - Magda

Od nás jedna holčina v ulici také chodí běhat po ránu v zimní bundě a kulichu,i teď v létě má přes pusu uvázaný šátek.Vždycky přiběhne tak po půlhodině.

reagovat 21.7.2011 19:36 - Mirka

Od nás jedna holčina v...

Šátek na puse má zřejmně proto,aby při běhu více posílila plíce,přece jenom šátek klade určitý odpor a musí intenzivněji dýchat.Já si beru šálu jenom v zimě,kvůli studenému vzduchu.Zítra to s šátkem vyzkouším :-).

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.10.2012 18:30 - Mirka

Tak co holky,chodíte některá behat i teď napodzim? Dneska ráno jsem si byla zaběhat asi 5 km,jelikož byla už docela zima,oblékla jsem si moira spodky,moira triko,rolák,oteplené kalhoty a péřovou bundu.Na hlavu jsem si vzala teplého kulicha,pusu a nos zavázala šálou a vyrazila do zasněžené přírody.Občas to trochu klouzalo,ale jinak to bylo ok,nádherně jsem se prohřála a proběhla.Vyrazíte taky takhle nabalené?

reagovat 1.11.2012 09:46 - Nika

Ahoj, ja jsem třeba jeste včera běhat byla..ale teda byla jsem uz solidne nabalená, protoze pekně foukalo. . čepici jsem taky uz mela i rukavice :)

reagovat 21.11.2012 13:54 - Ivana

Chodím běhat většinou dokud nenapadne sníh a nebo pokud nějak moc nemrzne.Já mám na běhání zateplené kalhoty od rogelli, na vršek termo triko,na to mikinu a softsheelku.Na hlavu čepici a rozhodně rukavice.Jako vyloženě nabalená nejsem, potřebuju se v pohodě pohnout,ale zas se oblíkám tak,abych neprochladla.Tohle počasí co teď je,je ještě super.Žádný sníh, teploty večer pod nulou ještě moc nejsou,takže se běhá dobře

reagovat 9.1.2013 20:12 - Jane

Ahoj všichni, nechodíte někdo běhat do lužánek? Našla jsem to na facebooku - http://behluzankami.cz/, je to nějaká příprava na běh lužánkami, jakože závod, a běhají každou sobotu i právě v zimě.. nevíte někdo jak to probíhá?

reagovat 21.4.2013 21:52 - Mirka

Ahoj všem,co rádi běháte.Běháte i teď na jaře? Snažila jsem se běhat celou zimu a i teď najaře,když už stoupají teploty chodím běhat dost nabalená,většinou i s kulichem na hlavě.Od té doby,kdy jsem začla běhat ve více vrstvách oblečení kvůli většímu prohřátí se mi zlepšila fyzička a i kila šla dolů.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *