Cvičení Tchaj Ťi - meditace v pohybu - komentáře

Archiv příspěvků

reagovat 1.9.2014 13:26 - 建国

Mala ukazka znalosti bojovych umeni v cine

http://m.youtube.com/watch?v=hqaxNnwZkdo&fulldescription=1&hl=cs&gl=CZ&client=mv-google

reagovat 1.9.2014 16:26 - kulajda

Zduraznila ale negativnim...

Pozor, za chvíli tě tu budou obviňovat, že všechny příspěvy jsi psat ty, jako na obdobných diskusích o tomto tématu. Nahlédla jsem min. týden a docela schíza.

reagovat 2.9.2014 11:55 - :-O

No ja bych řek že Petra jen...

Spíš bych řek,že tvůj styl je tady stejný.

Solgar 7

reagovat 2.9.2014 21:28 - úááááááááááááááááááááááááááááááááá

Jéžiš, dejte si už pokoj.

reagovat 13.3.2015 15:13 - taichi me nebavi

sem tam v telce nebo nekdo vypravel o tom ze cvici taichi.Dozralo to tak daleko ze jsem se rozhodl ze to pujdu vyzkouset naostro.
Jsem ze Zabrehu,mysleno Ostrava cast Zabreh a tak nejbliz sem mel taichi Zlaty drak.No vickrat me na taichi nikdo nedostane.Ten ucitel neco vysvetloval ale absolutne to bylo nepochopitelne a to jak se choval ke me a ostatnim novackum tak to byla jedna hruza.Byl jsem na naboru v zari minuly rok.Ten ucitel mi zkazil chut na taichi.

reagovat 13.3.2015 15:37 - Ivan

sem tam v telce nebo nekdo...

To je bohužel realita západních učitelů, ať již taichi,nebo jógy.bohužel,tak 80procent z nich sama nic neumí, a neumí se ani chovat.jde často jen o peníze.jsou to rychlokvasky,kteří odmítají kdeco o tradici,ale tradiční mistr by je přesáhl holí. Já pobyl v Číně 5 let,cvičil jsem u tradičního Mistra,a on sám byl tím vším znechucen.ale nehodnotte proto taichi jako takové. Je to krásná záležitost.

reagovat 19.9.2018 20:55 - Mona

Dlouho jsem nic necvičila.Došlo to do stádia,kdy mě bolí celé tělo jak se říká.Chtěla bych zkusit tajči nebo jak se to píše.
Pokud je tu někdo z Ostravy,doporučíte mi,kde mám jít cvičit tajči v Ostravě? Je tu několik škol,ale nevím,kam jít,jak se v tom zorientovat.Díky.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *