Cvičení Tchaj Ťi - meditace v pohybu - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.1.2007 06:18 - Eman

Tai-chi je užitečné a úchvaté cvičení, leč je to cvičení typu "8 kroků vpřed, 8 kroků vzad". Nelze tedy cvičit někde v obýváku či na balkoně a sežeňte uprostřed Prahy park před domem. Takže nezbývá, než tiše závidět propagátorce Tai-chi Zorce Jandové, že si postavila domeček a v něm tělocvičnu - jak nám, panelákovým, skromně prezentovala v TV.

reagovat 3.3.2007 19:20 - Petr

Mrkněte na www.tai-chi.cz, je tam seznam škol v ČR.

reagovat 6.1.2008 12:07 - Vyacheslav Kozin

Meditace Tajné jménoTato meditace Vám umožní vzpomenout si na své vibrační (energetické, informační, tajné) jméno, které otevírá přístup ke svému nitru, ke svým energiím, ke své podstatě.Energetické jméno člověka je vibračním kódem jeho orgonové energii. Je to jeho individuální mantra a vyjadřuje podstatu jádra osobnosti. Zrovna toto jméno je přesnou informační adresou, podle které se identifikujeme v systému člověk

reagovat 6.1.2008 16:24 - Věra

Ahojky nevím odkud jsi ale já cvičím Tai Chi 8 let. Tai Chi je více druhů 24 cviků 28 cviků 108 . Bojové a zdravotní . Já cvičím Tai Chi 108 zdravotní .Doma cvičím ze sestavy jen pár cviků a jinak chodím do tělocvičny . Když je venku přijatelné počasí chodím cvičit ven bydlím ve městě takže jsem si našla místo kde sice z jedné strany cesta a kolem trochu zeleně a domy.Ze začátku jsem se rozhlížela po zvědavcich , ale už mě nevadí a oni si zvykli také .Se skupinou chodíme v létě cvičit do lesoparku.Naše stránky kde se můžeš kouknout jsou www.taoist.cz nebo mi můžeš napsat na meill veraferdi"centrum.cz Měj se hezky

reagovat 6.1.2008 16:26 - Věra

Jé promiň v Praze se cvičí na několika místech takže koukni na stránky čus

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.9.2014 11:55 - :-O

No ja bych řek že Petra jen...

Spíš bych řek,že tvůj styl je tady stejný.

reagovat 2.9.2014 21:28 - úááááááááááááááááááááááááááááááááá

Jéžiš, dejte si už pokoj.

reagovat 13.3.2015 15:13 - taichi me nebavi

sem tam v telce nebo nekdo vypravel o tom ze cvici taichi.Dozralo to tak daleko ze jsem se rozhodl ze to pujdu vyzkouset naostro.
Jsem ze Zabrehu,mysleno Ostrava cast Zabreh a tak nejbliz sem mel taichi Zlaty drak.No vickrat me na taichi nikdo nedostane.Ten ucitel neco vysvetloval ale absolutne to bylo nepochopitelne a to jak se choval ke me a ostatnim novackum tak to byla jedna hruza.Byl jsem na naboru v zari minuly rok.Ten ucitel mi zkazil chut na taichi.

reagovat 13.3.2015 15:37 - Ivan

sem tam v telce nebo nekdo...

To je bohužel realita západních učitelů, ať již taichi,nebo jógy.bohužel,tak 80procent z nich sama nic neumí, a neumí se ani chovat.jde často jen o peníze.jsou to rychlokvasky,kteří odmítají kdeco o tradici,ale tradiční mistr by je přesáhl holí. Já pobyl v Číně 5 let,cvičil jsem u tradičního Mistra,a on sám byl tím vším znechucen.ale nehodnotte proto taichi jako takové. Je to krásná záležitost.

reagovat 19.9.2018 20:55 - Mona

Dlouho jsem nic necvičila.Došlo to do stádia,kdy mě bolí celé tělo jak se říká.Chtěla bych zkusit tajči nebo jak se to píše.
Pokud je tu někdo z Ostravy,doporučíte mi,kde mám jít cvičit tajči v Ostravě? Je tu několik škol,ale nevím,kam jít,jak se v tom zorientovat.Díky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *