Cvičení podle videokazet

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.4.2001 10:39 - Jindra

Chtěla bych cvičit a něco udělat se svou postavou i kondicí. Nemám čas na posilovnu. Je možné cvičit doma podle videokazety a vidět výsledky? Mám doma činky a rotoped. Prosím poraďte s jakými videokazetami jste byli spokojeni vy. Cindy Crawford? Olga Šípková?'

reagovat 10.4.2001 04:44 - sona

Bohužel ani s jednou, myslím že je to na nic. Protě podle mě pouze pomáhá běhat.'

reagovat 17.4.2001 11:34 - Eliška

Mě se skvěle cvičí podle J. Fondove. Vydala 3 kazety, mám tu všeobecnou a je super. Nadabovala ji Valerie Zavadska. Cvičení fakt cítíš a nezabere moc času. Doporučuji.'

reagovat 22.4.2001 21:41 - zuzi

Ahoj!
Olgu Sipkovou jsem mela jenom jednicku a pusobila na me velmi neprofesionalne, tedy ta kazeta. Vyroky typu: "A ted ukazu jak se to delat nema a jak ma." Nacez zaberou jinou cvicenku nebo najedou na detail obliceje.
Claudia S. nema spatny cviky, ale clovek zaplati zbytecne vysokou sumu za znamy oblicej a super aranzma.
Pak uz znam jen par "no name" a to asi neni zajimavy.
Me se nejvic osvedcila kalanetika. Je asi jedno s kym. Neni to sice zadny "body building" a vysledky nejsou patrne uplne hned, ale clovek je mnohem pruznejsi a ohebnejsi a stoji rovne a tak.

reagovat 25.6.2001 00:06 - Marketa

Muj syn mi koupil videokazatu,neměla jsem čas chodit do posilovny a myslím,že je to super.
Donutila mě cvičit.Pocházím ze Slovenska.Kazatu natočila naše mistryně Cogorová a je super,takové cviky mi pomohli a mám 55 kg.Jinak na vše je nejlepší trpělivost.Cvičím a cítím se výborně.
Je mi 42 let.'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.2.2012 09:05 - Monika Vlčková

Ani já nemám čas chodit do...

Dobrý den, hrozně dlouho už tuhle kazetu s Jirkou Kornem sháním, nedala by se přehrát? Když tak reagujte na monikavlckova@quick.cz, díky moc, je to jediné cvičení, podle kterého dokážu cvičit. Děkuji

reagovat 17.7.2012 11:32 - Martinka85

Na hubnutí bych doporučovala vyzkoušet bezbolestnou lipolýzu zejména s přístrojem ZERONA, který například najdete v Praze i Brně. Využívají to lidé z Hollywoodu což je velice zajímavé a hodně dlouho u nás nebyl. Vyzkoušela jsem to a opravdu mi to zabralo. Zhubla jsem 7 cm v pase a jediný co musím je dodržovat speciální jídelníček a docházet na 40 minutový laserové ošetření. Doporučuji všem :)

reagovat 24.2.2013 23:07 - Brano

Václav Havel měl malý penis. Byl to rezek který koktal. Kripl jeden. Podhoděnec. Lhář. Dareba.

HAVEL = IMBECILNÍ DEFEKTNÍ POSKOK

reagovat 25.2.2013 10:18 - dřív

za mlada jsem denně cvičila kalanetiku,hodinové cvičení,to mě hodně bavilo,dalo se to vydržet celou hodinu,protože se u toho člověk nezadýchal a přesto ho druhý den bolelo celé tělo,ale dalo se na to zvyknout,po čase mi to ani nepřišlo.Doporučuji vyzkoušet.

reagovat 22.6.2014 22:55 - Olina

Holky nejlepší cvičení je sex ale pořádný,marně se neříká že pořádný kohout nikdy neztloustne to platí i pro holky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *