Cuckold

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2012 18:37 - Pepa

Neboď jsme byli vykázáni z diskuze "Kandaulismus z pohledu ženy", že naše povídání se týká Cuckoldu, zakládám místnost "Cuckold"

reagovat 17.6.2012 16:50 - ?

dobře a co to je?

reagovat 26.9.2012 14:34 - aha

cuckold, ponížení, pás cudnosti - tak si tady pište, mezi svými!
Nebo jste jen chtěli otravovat jiné a jinde?

reagovat 8.10.2012 17:51 - Petr

Nevěřím na přesné zaškatulkování, ale asi jsem cuckold. Vzrušuje mě vidět partnerku při sexu s jiným, muset jim u toho poslušně sloužit, pomáhat jim, nebo se jen dívat, ale hlavně jí po něm muset vylízat kundičku, slízat z ní cizí semeno. Problém je, že novou takovou partnerku nemůžu najít. Ženy se stydí to přiznat.

reagovat 8.10.2012 19:53 - pro Petra

Ani se nedivím, že takovou partnerku nemůžeš najít. Být s takovým magorem by asi nebylo jednoduché.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.5.2017 18:00 - chtivejkocourek@email.cz

najdu zde ženu která by se ráda seznámila s mladíkem ve věku svého syna?

reagovat 1.7.2017 16:59 - xt

Taky mám super zážitek....

tak máš manželku nebo přítelkyni?? Nějak se ti to plete. Asi jsi si ten sen špatně zapamatoval.

reagovat 6.7.2017 14:29 - Honza

Tak jsem konecne dokazal premluvit manzelku, aby me zahnula. Bylo to včera když šli s kamaradkama na vinko do mesta a ja ji mel vyzvednout. Domluvil sem se z dvouma znamima ze bude pripita a ja zeji vyzvednu o 2 hodiny dele. Jelikoz je znala tak kdyz odesli kamosky prisedla si knim kdyz name cekala a oni ji poradne opili. Pry ji po hodine odlezali az svlila ze name pocraj venku v parku za vinarnou a tam se to stalo. ja sem videl jen uz bouzel konec kdyz byla ohla pres lavicku a Petr dodelaval svoje dilo. Pockal jsem vedle nich aby se dodelal Michal rekl ze uz byl tak jsem ji vzal do auta a odjel domu. Po ceste se mi omlovala ze nechtela a ja jen rikal ze nevadi ze se mi to libylo a ze v patek by jsme si to mohli zopakovat. Jinak petr ji psal a ona mu obepsala ze se to nemelo stat ale ze to bylo dobry a napul mu slibyla i ten patek tak sem zvedavej zda se to poede

reagovat 11.7.2017 12:40 - gramatika

Tak jsem konecne dokazal...

Ach jo, tak nevím, jestli jsi byl při psaní tak ožralý, nebo je to opravdu tvá úroveň vzdělání. Nakonec i ten vlastní příběh by tomu nasvědčoval.

reagovat 17.7.2017 11:12 - Dan

Dlouho jsem toužil vidět ženu při sexu s jiným mužem. Tuto sobotu jsme měli návštěvu mého kamaráda a po trochu alkoholu jsme ho přemluvili a on si to s ní řádně rozdal. Nejen, že ona byla spokojena a užila si sexu na maximum, ale i já se dočkal odměny v podobě semene z její kundičky. Už se těším na další jeho návštěvu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *