Cuckold

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2012 18:37 - Pepa

Neboď jsme byli vykázáni z diskuze "Kandaulismus z pohledu ženy", že naše povídání se týká Cuckoldu, zakládám místnost "Cuckold"

reagovat 17.6.2012 16:50 - ?

dobře a co to je?

reagovat 26.9.2012 14:34 - aha

cuckold, ponížení, pás cudnosti - tak si tady pište, mezi svými!
Nebo jste jen chtěli otravovat jiné a jinde?

reagovat 8.10.2012 17:51 - Petr

Nevěřím na přesné zaškatulkování, ale asi jsem cuckold. Vzrušuje mě vidět partnerku při sexu s jiným, muset jim u toho poslušně sloužit, pomáhat jim, nebo se jen dívat, ale hlavně jí po něm muset vylízat kundičku, slízat z ní cizí semeno. Problém je, že novou takovou partnerku nemůžu najít. Ženy se stydí to přiznat.

reagovat 8.10.2012 19:53 - pro Petra

Ani se nedivím, že takovou partnerku nemůžeš najít. Být s takovým magorem by asi nebylo jednoduché.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.1.2018 22:23 - karel

ty taky ten svůj email...

Jenom na dvou.

reagovat 2.3.2018 11:42 - Ivoš

Dokud jazyk, ruce máme,...

Ahoj Luci, co píšeš je rozumné. Ta kastrace by asi byla to nejposlednější z možných řešení. Stále doufám, že se mi potence vrátí. Pro mě je tato situace nová a hodně delikátní. Do té doby, než jsem se stal impotentní jsem si manželku vždy uspokojoval sám (tedy alespoň doufám) Neměl jsem žádnou potřebu být cuckold. Ani teď ji, doufám, nemám. Tedy alespoň prozatím. Právě nevím, jak se to bude vyvíjet. Jestli se cuckoldem mohu stát pod vlivem situace, nebo se s tím člověk musí narodit a já jsem jen strašně žárlivý s narušeným egem alfa samce. Kdo to nezažil, asi nepochopí, viz některé příspěvky. Také jsem rád, že je manželka otevřená, nedělá to tajně a podle jejích slov je ráda, že jsem u toho. Víš, ono se to trošku vyvíjí. Nejde jen o to, že milenec přijde, zašukají si a odejde. Oni se spolu jdou nejdříve osprchovat, pak se mazlí a hladí a po souloži také zůstávají dlouho ve spojení, kdy se objímají a líbají. Když jsem jí řekl, že u toho strašně trpím, řekla, že to chápe, ale nemůže si pomoci. Nemůže souložit bez lásky a mazlení a líbání. Ví, že já ji neskutečně miluji, je to můj roztomilý andílek a nikdy bych ji neopustil. Ona také tvrdí, že mě kvůli mé impotenci neopustí, ale svoji lásku rozdělila mezi mě a milence. Také ho miluje i když tvrdí, že je to přece jen trochu jiná láska. Je tu ale ještě jedna věc. Milují se spolu bez jakékoli ochrany a ten chlap se do mé ženy vystříká dvakrát i třikrát za návštěvu. To podle toho, jestli bude muset ještě doma, nebo naopak, když už to doma dělal. Zatím je vše O.K., ale co když přivede manželku do jiného stavu? To je vždy myšlenka, kterou mám v hlavě, když vidím, jak oba dosáhli vrcholu a on toho mého andílka oplodňuje, ze mě dělá tatínka a já se na to bezmocně koukám s klínem mokrým od vlastního semene. To těhotenství jsem se zatím neodvážil s manželkou prodiskutovat, snad proto, že zatím k tomu nedošlo. Vzhledem k jejímu věku je ale velice pravděpodobné. No snad bude rozumná a nějak bychom to ukončili. V opačném případě by mi nezbylo, než roli tatínka akceptovat. Někdo "moudrý"kdysi řekl, že není důležité, kdo dítě splodí, ale kdo ho vychovává. No z toho se mi ale kudrnatí vlasy na hlavě. Manželka jakoukoli ochranu odmítá s tím, že to chce se vším všudy jako se mnou a komplikace bude řešit až nastanou. No a teď babo raď!!! Stále mi ale vrtá hlavou, jestli jsem cuckold, když u toho tak strašně trpím a na druhou stranu si nemohu pomoci a neodtrhnu od nich oči, dokud zase neodejdou do koupelny. Pak se situace zklidní a třeba si i u kafe ve třech povídáme, pravidelně o něčem jiném. Já je ale stále vidím, jak na sobě leží. Asi těžká rada. Díky však za názor ke kastraci. Také ji prozatím odmítám.

reagovat 21.4.2018 15:58 - intimni

Rád poznám ženu, která nechce nebo nedokáže být věrná, ale přesto by ráda našla věrného a milujícího partnera, který si jí bude vážit a milovat ji bez nároku na její věrnost. intimni@seznam.cz

reagovat 21.4.2018 17:23 - luci

Ahoj Luci, co píšeš je...

Cuckold trpí a přitom ho vzrušuje když to dělá milenec do jeho ženy.To,že manželka chce soulož pravou ber jako samozřejmost. Pokud manželku milenec oplodní,cuckold to akceptuje.Oficiálním otcem je on,takže milenec udělal to,čeho on sám není schopen. Je to vlastně výhoda proti oplodnění dárcem semene. Dítě bylo počato přirozenou cestou,ne inseminací jako u krávy,nebo klisny. A ví kým byla jeho žena oplodněna,samcem,kterého si vybrala a on jej akceptoval.To,že je důležitější,kdo dítě vychoval a hlavně jak,než kdo ho zplodil je fakt.

reagovat 21.4.2018 23:12 - xt

Cuckold trpí a přitom ho...

Pravdou je, že zákonným otcem je manžel, pokud manželka nenahlásí jiného otce. Ale manžel může otcovství popřít, dnes snad až do dvou let dítěte. Pak rozhodují testy DNA.
Takže tuhle záležitost byste s manželkou opravdu měli mít vyřešenou, případně dohodnutou. A v podstatě i s tím jejím milencem. Ten se totiž k tomu narozenému dítěti může také hlásit, třeba i soudní cestou.
Nehledě na to, že v rámci EU se začíná rozmáhat názor, že dítě má mít zákonné právo znát svého biologického otce. A to za pár let může začít v EU platit.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *