Cuckold

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2012 18:37 - Pepa

Neboď jsme byli vykázáni z diskuze "Kandaulismus z pohledu ženy", že naše povídání se týká Cuckoldu, zakládám místnost "Cuckold"

reagovat 17.6.2012 16:50 - ?

dobře a co to je?

reagovat 26.9.2012 14:34 - aha

cuckold, ponížení, pás cudnosti - tak si tady pište, mezi svými!
Nebo jste jen chtěli otravovat jiné a jinde?

reagovat 8.10.2012 17:51 - Petr

Nevěřím na přesné zaškatulkování, ale asi jsem cuckold. Vzrušuje mě vidět partnerku při sexu s jiným, muset jim u toho poslušně sloužit, pomáhat jim, nebo se jen dívat, ale hlavně jí po něm muset vylízat kundičku, slízat z ní cizí semeno. Problém je, že novou takovou partnerku nemůžu najít. Ženy se stydí to přiznat.

reagovat 8.10.2012 19:53 - pro Petra

Ani se nedivím, že takovou partnerku nemůžeš najít. Být s takovým magorem by asi nebylo jednoduché.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2018 12:31 - Ivoš

Pravdou je, že zákonným...

Ahoj Luci, to já všechno chápu. Jen jsem nechtěl být cuckold a nevím, jestli se jím stávám. Fakt je, že manželka mě do té role tak trochu vnucuje. Dokonce mi našla a přehrává i nějaká videa, jak se cuckoldi chovají, jak soulož manželky prožívají. No asi se tomu musím podvolit, protože sám souložit zatím nemohu. Je pravda, že náš vztah se ženou to nijak nenarušuje. Jinak žijeme normálně a já ji neskutečně miluji. Každá situace se nějak vyvíjí. Manželka se svého samečka nechce vzdát za žádnou cenu a já to po ní ani nepožaduji. Ona tvrdí, že se do něho zamilovala a ten vztah ji sexuálně uspokojuje, zároveň však trvá na tom, že já budu u toho i když ví, jak strašně trpím, když oni souloží.A nejde jen o soulož. oni se přede mnou mazlí, hladí, líbají a ta soulož je jako vyvrcholení. To se opakuje třeba třikrát. Teď mi žena navrhla, abych počkal na jejich první soulož, pak si vyhonil penis a ejakuloval na její buchtičku. Tak se milencovým penisem dostane i část mého semena do ní a kdyby náhodou došlo k otěhotnění, budu moci doufat, že to byla moje spermie. Je to sice nepravděpodobné, ale co nadělám. Manželka si ten ztah chce udržovat i v případě, že se mi potence upraví. Pak to prý bude jednoduěěí o to, že s ní budeme souložit oba. Jinak mě zatím nenutí k těm ponižujícím praktikám cuckoldů, kteří sami zavádějí penis milence do maželčiny pochvy, nebo vylizují sperma, líbají jí nohy při souloži a tak podobně. Jen jsem zvědavý, jestli se tím cuckoldem opravdu stanu, když se věci takto vyvíjejí. Když se mi nevrátí erekce, tak se mi to třeba začne i líbit a podvolím se dalším praktikám.Pořád je tu ta šance, že když to nebudu dávat, tak se mohu nechat vykastrovat a tím se hodně věcí vyřeší.

reagovat 26.4.2018 12:36 - Ivoš

Ještě jsem chtěl dodat, že otázku případného otcovství máme vyřešenou. Její milenec je šťastně ženatý, má rodinu, děti o které se stará a nikdo z nás na tom nehodlá nic měnit. On k nám prostě jen několikrát v týdnu přijde na návštěvu a zastoupí mě. Všechno ostatní si řešíme doma s manželkou.Nikdy bychom se neobraceli na nějaké soudy a určování otcovství.

reagovat 26.4.2018 16:32 - xt

Ještě jsem chtěl dodat,...

nikdy neříkej nikdy. To co si myslíš teď, nemusí platit za 2, 5 či 15 let. Nehledě na to, že na soud se potom může obrátit i dítě.

reagovat 26.4.2018 18:20 - luci

Ahoj Luci, to já všechno...

Pokud tě sexuálně vzrušuje sex tvé ženy s milencem a zároveň trpíš,tak tu deviaci cuckold/vědomý paroháč/máš. To,že někteří cuckold připravují orálně manželku a někteří při opakovaném koitu rozkuřují milence,případně zavádějí jeho penis, je pokročilý stav. Ty jsi teprve na začátku a vztah se vyvíjí.S kastrací nepospíchej,muže opravdu degraduje a udělá z něho silně submisivní osobnost. Může ale mimo submisivity a neplodnosti nabourat psychiku a to bys asi nechtěl. Netlač" na pilu " a nech vztahu volný průběh.

reagovat 22.5.2018 12:08 - Ivoš

Pokud tě sexuálně...

No, nemohu říci, že mě sex manželky s milencem přímo vzrušuje. Strašně u toho trpím a z toho pak masturbuji, abych se uspokojil alespoň sám. Zatím nemusím a ani to nedělám, abych nějak uspokojoval jejího milence. jen se na ně dívám. Právě nevím, jestli se to cuckoldům líbí nebo u toho trpí. Z těch videjí to není úplně zřejmé, ale spíše převažuje, že se jim to líbí. Zatím je to předčasné, ale trochu mě trápí, že s tím nechce přestat, ani kdyby se mi erekce vrátila. Milence se vzdát nechce. No fakt je, že musím přiznat, že jsou již sehraní a nebýt to moje žena, je úchvatné pozorovat, co všechno spolu dokáží a jak si to užívají. Ona ale tvrdí, že to je právě proto, že se na ně dívám. Když jsou na hotelu, tak si to dvakrát udělají, mezitím si dají sklenku vína a jdou zase domů. Já cuckoldem být nechci. Chci si svoji ženu šukat sám jako dříve, ale situace se bohužel vyvíjí proti mým představám.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *