Cuckold

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2012 18:37 - Pepa

Neboď jsme byli vykázáni z diskuze "Kandaulismus z pohledu ženy", že naše povídání se týká Cuckoldu, zakládám místnost "Cuckold"

reagovat 17.6.2012 16:50 - ?

dobře a co to je?

reagovat 26.9.2012 14:34 - aha

cuckold, ponížení, pás cudnosti - tak si tady pište, mezi svými!
Nebo jste jen chtěli otravovat jiné a jinde?

reagovat 8.10.2012 17:51 - Petr

Nevěřím na přesné zaškatulkování, ale asi jsem cuckold. Vzrušuje mě vidět partnerku při sexu s jiným, muset jim u toho poslušně sloužit, pomáhat jim, nebo se jen dívat, ale hlavně jí po něm muset vylízat kundičku, slízat z ní cizí semeno. Problém je, že novou takovou partnerku nemůžu najít. Ženy se stydí to přiznat.

reagovat 8.10.2012 19:53 - pro Petra

Ani se nedivím, že takovou partnerku nemůžeš najít. Být s takovým magorem by asi nebylo jednoduché.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2017 11:52 - Karel

My jsme s mojí dlouho spolu a chtěli jsme si nějak okořenit sex. Chtěl jsem manželce dopřát po dlouhé době stereotypu trochu jiný sex a sám jsem toužil být v roli poníženého. Dlouho jsme vybírali z možných kandidátů a nakonec jsme pozvali tři. Než přišli dohodli jsme si pravidla a pak mě v den kdy se vše mělo odehrát manželka přikurtovala na židli a podvázala penis a kulky. Pak si krásně přede mnou začala užívat hrátky s příchozími milenci. Pokaždé, když se vždy nějaký udělal, musel jsem jí olízat a jemu očistit penis. Udělali se dokonce i několikrát po sobě. Pak odešli a já dostal pořádný výprask přes koule a spršku pissu přímo do pusy. Byla to docela zajímavá zkušenost a přemýšlíme, že bychom dali ještě větší akci, aby si ona užila a já si vychutnal jejich semeno.

reagovat 20.8.2017 12:30 - petr

Jsou muži,kteří s tím aby...

Ziji s manzelkou v takovem vztahu , ona je dominantni ja subik ,tresta mne a nechava se obstastnovat jinyma .Navrhla mne ,ze bychtela ,abych byl kastrovan ,bohuzel nevime kdo by mne to udelal.

reagovat 20.8.2017 16:52 - rx

Ziji s manzelkou v takovem...

Většina submisivních vztahů, zvláště těch, kde muž nosí pás cudnosti, je založena na nadrženosti muže, která stále více a více zvyšuje jeho submisivitu a podřízenost k ženě. Případnou kastrací se tento hlavní podnět ztrácí, takže kastrace není vhodné řešení pro zvýšení submisivity.

reagovat 20.8.2017 20:57 - Julius Caesar

Parta rumunských mládencu sjíždí tvojí manžel ku a ty jim slouzis a pak z nich sliznes jejich vyprsklou mrdku.Napiš kdo chcexistuje zážit real.

reagovat 17.9.2017 11:43 - jan

Ahoj moje manželka pracuje jako sociální pracovnice pro méně přispůsobyvé občany a kdyz jsem jí jednou říkal, že by mě moc vzrušovalo kdyby s těmi cikány občas šukala tak nebyla proti. Bruhy den jednoho přivedla a střihli si předemnou pěkný číslo, nakonec jsem se dozvěděl, že to nebylo poprvý a že už mě rok tu a tam snima podvádí. Nejdřiv se ospravedlňovala, že je to valky tlak od nich když s nimi doma řeší jejich problémi a oni si jí dobýraji a tak podléhá. Já sem řek že je to uzasny a chci ovšem vědět tak už si skoro kok takle užíváme veřejně.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *