cuckold z pohledu ženy

První příspěvky v diskuzi

reagovat 30.5.2013 18:13 - myška

ahoj holky, žiji s cuckoldem. Nejdříve mě jeho chování pobuřovalo. Stále jsme o tom diskutovali, až mě konečně přesvědčil. Ukázala jsem mu soulož s chlapem, ketrého si sám přivedl. Byl neskutečně vzrušený a světe div, já snad víc než on. Teď mu dělám i překvapení. Je zajímavé, že on po mně sex nevyžaduje, uspokojí se díváním a honěním. Je pro vás také sex s jiným mužem před vlastním manželem tak vzrušující? Díky za názor

reagovat 3.6.2013 17:05 - ol

ahoj holky, žiji s...

Pro mě je vzrušující sex s ženou před jejím manželem. A necháváš se i nastříkat?

reagovat 6.6.2013 09:59 - Rita

Pro mě je vzrušující sex...

Já ano manžela to přímo fascinuje,natáčí si grimasy muže který do mne ejakuluje.

reagovat 11.6.2013 23:14 - Dana

Ahoj myško i Rito, manžel to v sobě našel asi před dvěma roky a mně taky dlouho trvalo než jsem na to přistoupila. Manžela strašně bere když mám orgasmus a když se dívá na mne při tom jak do mne milenec stříká a taky si nás občas fotí. Ráda bych si s nějakou ženou o tom písla...přece jenom tohle není na žádnou kamarádku a nosit to stále jen v sobě....my ženské víme jak je to sladký...
Dana

reagovat 12.6.2013 13:12 - jens

mne tady toto neskutecne vzrusuje (mlady muz 28), ale bojim se reality, ze az by doslo na vec,ze by to nebylo tak vzrusujici...
jak jste to resily vy?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.7.2018 23:24 - luci

Zajimal by me na toto...

ySousedky manžel je cuckold a určitě jí zajímá. Je jí ovládán na zavolání přiběhne aby manželce splnil včas každý rozkaz. Peníze které vydělá jdou na její konto jak jsem si zjistila jemu dává tisícovku měsíčně aby nezvlčel. Když má návštěvu tak on obsluhuje a posluhuje vůbec nezáleží jestli je návštěva dámská nebo pánská. Pokud něco před hosty udělá špatně její jezdecký bičík je v akci aby si to zapamatoval pro příště. To jsem se zase zakecala u nás poslouchám já ale kromě domluvené sexuální nakládačky bita nikdy nejsem.

reagovat 27.7.2018 08:21 - Sisi

No...také mám doma cuckolda, celý vztah byl od začátku založen na tom že on se rád dívá, a užívá si mě dominanci.Jen že v reálu je to celkem dominantní chlap, tak že někdy opravdu bojuje.A pak ještě strašně rád má perverzi z mě strany.Me se to vše líbí ale jen díky tomu že k němu mám city, bez toho u mě to ani nejde.

reagovat 1.8.2018 14:51 - excucky

Je to labilní vztah, i když velmi extrémní, co se týče prožitku. Musí být vyvážený, manžel plní roli domácí služky, otroka, třeba občas i manžela. Manželka může dát volný průchod svému sexuálně laděnému sadismu, rafinovanosti i dominanci. Labilní je proto, že když je milenec lepší (proč by si měla držet horšího?), pak je otázkou, proč ztrácet čas s manželem, který nevyhovuje. Ale stát se může, že to klape a všichni si přijdou na své.

reagovat 1.8.2018 17:11 - Anet

Jasně, že milenec je lepší v šukání než manžel. Proč jinak by si ho ženská vybrala, že? Ale manžel je rodina a ostatní spojující vztahy. To, že ženská občas potřebuje pořádného alfa samce, který si ji vezme podle svého, neznamená, že se do něj zamiluje a vezme si ho.

reagovat 2.8.2018 10:22 - excucky

Jasně, že...
nejsem si jist, jestli taková žena vůbec může existovat. Protože mám dojem, že teoretičtí cuckoldi v počtech vedou nad praktickými a dostupnými hotwifkami.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *