CRP hladina v krvi

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.5.2008 11:52 - Hanka

mám syna 2 roky sterého který prodělal před 3 týdny neštovice a u nich febrilní křeče.od té doby má již 3 týdny teplotu 38.byli jsme v nemocnici a propustili nás aby jsme nechytili rotaviry které tam řádily.V propouštěci zprávě byla hladina CRP 303.naše dětská lékařka se uplně zhrozila a nasadila nám antibiotika klacid,předtím jsme vybrali antivirotika herpasin a teploty neklesly.prosím co dělat?už je to 3 týdny co máme pořád 38.jinak je syn v pořádku má jen rýmu

reagovat 11.5.2008 19:36 - Majka

PO neštovicích s těžkým průběhem dochází často k poruše a oslabení imunitního systému. Pak může i obyčejná rýma vyvolávat teploty. Chyba byla v podání antibiotik ihned po antiviroticích. Hladina CRP u dětí velmi rychle stoupne na vysokou hodnotu, ale pokles je mnohem pozvolnější. Chtělo to počkat a opakovat odběr a zjistit také hodnotu leukocytů, které se při bakteriální infekci zvyšují a pak teprve podat antibiotika. Vím, že odběr je pro malého nepříjemný, ale je to pořád lepší, než mu kazit tělíčko zbytečně antibiotiky. Na imunitu je nejlepší britská homeopatie. Zkuste se ve vašem okolí pozeptat, určitě na někoho narazíte. Hodně štěstí.

reagovat 12.11.2008 22:46 -POMŮŽEME VÁM UDĚLAT PODSTATNÝ KROK (NEBO KROKY) PRO VAŠE LEPŠÍ ZDRAVÍ.

Většinu zdravotních potíží, i ty, které bývají mnohdy považovány za obtížně léčitelné nebo dokonce nevyléčitelné, lze úspěšně vyléčit. U těch zbylých je možné alespoň zlepšit celkový zdravotní stav a úroveň homeostázy, zmenšit obtíže s nemocí spojené a tím zlepšit kvalitu života.

Nabízíme vám pomoc při léčení nejrůznějších zdravotních problémů a to pomocí preparátů vyrobených z čistých přírodních surovin. Jednoduchá aplikace buď samotných přírodních preparátů nebo jako součást a velmi účinná podpora vaší stávající léčby, se kterou jak je vidět moc spokojeni nejste.

Nabízíme:

* vyzkoušené a ve světě osvědčené postupy přizpůsobené každému jednotlivému případu,

* dlouhodobé zkušenosti,

* individuální přístup a konzultaci s lékařem,

* účinné preparáty (na rozdíl od léků nemají škodlivé vedlejší účinky)

Rádi pomůžeme všem, kdo se rozhodnou pro své zdraví něco dělat.

A POSKYTUJEME ZÁRUKU: POKUD BYSTE NEBYLI SPOKOJENI, VRÁTÍME VÁM PENÍZE.

Centrum zdraví HARMONIE - zdravotní poradenství a přírodní produkty pro lepší zdraví, prevenci a vitalitu, Kladno. Další informace už soukromě na: info.harmonie"volny.cz


reagovat 24.7.2009 08:33 - Sona Braunová

Dobrý den,chtěla bych Vás požádat o radu.Mám polycystozu ledvin a jater,větší problémy mi dělají ledviny.Od 13.7. jsem měla teploty a silné bolesti dostala jsem Nolicin 400,přesto jsem po celý týden byla s velkými obtížemi,bolesti a silná unava.20.7. jsem byla nakontrole urolog říkal,že to není kolika.

,vzali mi krev i moč,ta byla čistá ale FW65hod a CPR97.8,doktor řekl,že může být zánět v ledvině,nasadilAmoksiklav.

reagovat 24.7.2009 10:40 -

a proc se obracis s timto na tuto diskuzi,kde nikdo neni odbornik???????pokud si nejsi jista postupenm sveho lekare mas pravo na volbu lekare jineho,zde ti nikdo odborne nepopradi,jinak nevim co ocekavas za odpoved.

mmj.nechapu jak si vsichni v realnem zivote hrajete ne ochranu osobnich dat a tady jste schopni napsat vse:-)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.11.2009 16:04 - heda

má matka má crp 170 a nikdo zatím neřekl co jí je lékaři si nevědí rady

reagovat 1.11.2009 17:29 - dr.

Doufám,že se to řeší nějakou hospitalizací na interně,musí se najít příčina.

reagovat 24.6.2010 15:45 - Markéta

Dobrý den.Dneska zjistily synovi 4 roky CRP 225,má teplotu-je dost horký.Jinak nekašle,nemá ani rýmu.Třese se a bolí ho hlava a v krku.Podle doktorky má nález na mandlích-dostal Ospen.Mám strach aby se něco nezanedbalo-jak by jste to řešila Vy.Moc díky.

reagovat 24.6.2010 17:57 - iva

Myslím,že to bude v pohodě,bude to angína-tomu odpovídá CRP.

reagovat 24.6.2010 21:02 - Dana

Dobrý den, jak je prosím možné, že CRP mám jednou 25 , za týden 10, někdy 65 - nic se nenašlo ani na ORL.Mám jenom občas pocit horka- lékař říká, že jsem v pořádku,čím si můžu pomoci já sama? Díky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *