Čouhající kalhotky-kde jste je viděli a jaké byly

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.12.2004 09:40 - cumil

Pro muže:
Dnes jsem čekal v obchodě ve frontě za asi čtyřicetiletou hezkou ženou. Jak vyndávala zboží z vozíku tak se jí vzadu vyhrnula krátká bunda a na holých zádech jí z riflí čouhaly fialové kalhotky lemované drobnou krajkou. Tenhle pohled se opakoval snad desetkrát a úplně mě fascinoval. Pánové všimli jste si někdy něčeho podobného? Při jaké příležitosti a co jste viděli? Díky za inspiraci

reagovat 24.12.2004 13:28 - Mravní hlídka

No, jé je... ;-)
Kdo by si toho nevšímal!

PS: Na tohle téma je založený klub se spoustou "šmíráckých" fotek pořízených mobilem. Najdeš ho ZDE:

DÍVČÍ KRÁSA CZ/SK - klub č.15

http://kluby.quick.cz/klub.asp?klID=15095&k=7

reagovat 28.12.2004 16:37 - cumil

Mravní hlídko tak jako reklama je to dobrý ale ty fotky se v těchto klubech dají spočítat na prstech. Vše ostatní nejsou voyeurské fotky ale běžné foto jakých jsou na internetu miliony-byť jsou dobré. Z definice šmírování tohoto typu vyplývá, že daný objekt o tom nesmí vědět, tedy aspoň dokud nechceme aby o tom věděl. To je základní rozdíl, jestliže se dívka sama předvádí nebo o tom neví jen jako tak jsme někde úplně jinde.Snad se ozve i někdo s živou zkušeností a nemusí to být ani fotka, i slova mají váhu:-)

reagovat 15.4.2006 18:08 - pet

Tak pánové já byl letos nakupovat boty a jak jsem tak koukal po nějakech botkách padlo mě oko na 30 roků ženskou jak si zkoušela boty měla rifle a jak se ohnula aby si zavázala botu nebo něco takového tak se jí vyhrnul krátký svetřík bundu měla sundanou a tak jsem mohl vidět krásná čevená tanga a ještě černý punčocháče to si nedovedete představit jak jsem čuměl.

reagovat 15.4.2006 19:23 - lenka

Tak to u me by se stat nemohlo.Chodim totiz oblecena tak,aby mi kalhotky nebyly videt v zadnem pripade!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.6.2017 22:24 - Pametnik

Komu to přijde nechutné tak...

Ale proc si myslis,ze je to nechutne? To ti nekdo rekl, nebo si to jen myslis? At uz z kratounke minisukne koukaji kalhotky, puncochace, nebo oboji, vzdy to potesi oko i mysl kterehokoli normalniho muze. Takze jen houst a vetsi kapky! A rekni to i kamaradkam, vzdyt je to proti prirode potkavat mlade krasne divky v kalhotach!

reagovat 24.7.2017 20:41 - Honza

Když jedu z koupaliště tak se vždy zastavím u supermarketu a tentokrát to bylo zajímavé,ženská co se nakláněla do kufru jela taky od vody a jela bez kalhotek a mela krátkou sukni. Její kundičku ze zadu jsem si v klidu prohlédl a moje žena co seděla vedle mě. prskala jako křeček a řekla mi že se chovám jak puberták.

reagovat 24.7.2017 20:46 - Jana

No sice nejsem chlap ani...

Vždyť je to radost narodit se s kun......dičkou.

reagovat 1.1.2018 16:58 - iaj

Vyčuhujici kalhotky

reagovat 1.1.2018 17:00 - Ja9

No sice nejsem chlap ani...

Kéž by takových bylo více jako ty

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *