Reklama

mužský akt

Karel (St, 7. 7. 2021 - 03:07)

Ahoj, jsem 44 leti muž a pokuť některá žena ráda fotí mužské akty rád se před váma sléknu. Vejška 180, váha 85 z Prahy tel:728690204. Určitě se domluvíme

Karel (Po, 9. 11. 2020 - 04:11)

Jsem z Prahy a pokut nektera zena ci divka foti a hleda muze na akty,rad se sleknu.Ozvi se a urcite se domluvime.Tel:728609204 E.mail [email protected]

Návštěvník (Po, 9. 11. 2020 - 16:11)

Držím ti palce, já nenašel na Písecku ani jednu fotografku, která by do toho šla, až se mi ozval jeden fotograf a kývl mi na to

Standa (So, 7. 11. 2020 - 11:11)

Konečně jsem našel fotografa, který mě nafotí, byl to nadlidský úkol, ale našel jsem

Standa (So, 7. 11. 2020 - 08:11)

Ahoj, mám domluveno focení, nechám si nafotit celé tělo. Je mi jedno jestli to někdo odsuzuje, že se mi muži necháváme také fotit také akty

Tábor (Pá, 21. 12. 2018 - 08:12)

Byl jsem před lety požádán dobrou kamarádkou o účast na focení hromadné fotografie s tím, že na fotce budu nahý. Sešlo se nás asi pětadvacet, stáli jsme ve dvou řadách střídavě muž - žena - muž - žena s tím, že každý měl úplně jiný druh oděvu než jeho sousedé. V první řadě stáli vedle sebe muž v kožichu s beranicí, žena úplně nahá, muž v oranžovém pracovním oděvu s reflexními prvky, žena v dresu tenistky, muž ve džínsách a tričku, žena v dlouhých společenských šatech, muž v dresu fotbalisty, žena v montérkách s koštětem, muž úplně nahý (tedy já), žena v zimní bundě se šálou a čepicí... Druhá řada byla obdobná, jen tam nebyl nikdo nahý, ale v plavkách. Zprvu jsem měl silně rozpačité pocity, skoro jsem se styděl být nahý mezi oblečenými lidmi (kdybych tam byl nahý sám a nikdo další tam nebyl, nebo ostatní by také neměli nic na sobě, to by mi nevadilo), ale pak najednou ze mne všechno nějak spadlo a bylo mi to vcelku jedno. O přestávce, kdy se čekalo na sluníčko, které se schovalo za mrak, jsem se už pohyboval mezi ostatními jako by se nechumelilo.
Zarámovanou a zasklenou fotku velkého formátu jsem pověsil na předsíň, ale pak jsem ji sundal, protože oči každého, kdo k nám přišel, zamířili nejprve na ty dva lidi bez oděvu, a hned bylo jasné, že ten nahý muž z fotky stojí zrovna před nimi. Netoužím po tom, aby si mne nahého - byť i jen na fotografii - prohlížela třeba pošťačka.
Pokud by se mne dnes někdo zeptal, zda do toho půjdu znova a zase budu na rozdíl od ostatních úplně nahý, po kratším váhání bych asi odpověděl, že spíše ano.

Návštěvník (So, 15. 12. 2018 - 16:12)

Mužské tělo je více schováváno, protože 20% mužů je bisexuálních a rozrušovalo by je to.

pacholíček (So, 15. 12. 2018 - 15:12)

Mne by zas zajímalo, jak se cítí ženy, když malují mužské akty ve výtvarném ateliéru. Tedy konkrétně jestli je jim to trochu trapný nebo se taky rády juknou. Dělám totiž modela na akty a já jsem při to vždycky trochu nervózní. Vlastně si tak trochu pripadám jak vůl.

Petr (So, 15. 12. 2018 - 20:12)

Muzi modeluji nazi uz tisice let, tak nedelas nic, za co by ses mel citit jako vul. Ja mam trochu neobvyklejsi zkusenost, modeloval jsem nahy pro svoji sestru, malirku. Obraz ted visi v dome nasich rodicu. Kdyz jsem tam privedl predstavit svoji divku, byla dost rozpacita, pripadalo ji divny, ze bratr modeloval nahy pro vlastni sestru a ze rodice si povesili obraz nahyho syna v dome. Jsme tak trochu bohemska rodina.

Pacholíček (So, 22. 12. 2018 - 15:12)

Díky za reakci. Docela zajímavá zkušenost. Ovšem... cítím se před oblečenými ženami trapně, ony si z toho nic nedělají ale chtěl bych vidět jejich výraz kdyby se ony musely před malířema/ chlapama svlíknout....
Já vím, že při malování mají hlavu plnou měřítek, proporcí, stínování atp. ale stejně.... když se mi dívají do rozkroku detailně tak Je to trochu nepříjemné. A mne by zajímalo jestli je to pro malířky zábavné, nebo se u toho taky trochu červenají. Chci s tím seknout protože se cítím tak trochu ponížený.... Reakce od žen/malířek by mi docela bodly.

Michal (Ne, 23. 12. 2018 - 15:12)

Byval jsem clenem skolniho plaveckeho tymu a stale jeste hodne plavu a stale v malych elastickych plavkach typu Speedo. Kazdy kluk, ktery plave zavodne, se musi smirit s tim, ze je v tech plavkach vsechno videt, skoro jako by byl nahy. Na plavecky zavody se divaji rodice plavcu i holky, takze plavec musi potlacit stud. A taky se pripravit na to, ze kdyz s nim bude mluvit holka/zena, skoro vzdycky ji oci sjedou na rozkrok. Kdyz ti to vadi, tak nemodeluj.

pacholíček (Po, 24. 12. 2018 - 13:12)

Ale stále to máš zakryté a jseš na odiv pár minut, pak hupsneš do vody a máš klid. Kdežto na mne zírají i 3 hodiny, takže si mne POŘÁDNĚ PROHLÉDNOU ! :-) Zezačatku jsem to moc neventiloval, ale už to dělám nějakej pátek a začíná mi to vadit. Spíš bych potřeboval zpětnou reakci od dívek. Ale povídej su o tom s dívkou...to bude ještě trapnější.:-(

Splaskněte náfu (So, 22. 4. 2017 - 12:04)

Jděte po sobě vyjíždět do svých správcem zamčených diskusí,tady jen způsobujete pohoršení.

Helík (So, 22. 4. 2017 - 12:04)

Pánská nahota jako by byla tabu, v dnešní době k smíchu. Stále všude nahé holky na všechny způsoby nebo stránky pro gaye. Na ženu nikdo nemyslí, jsme pouze sexuální objekty. Nabízím malování mužských aktů, pište na [email protected]

bob (Po, 28. 6. 2010 - 22:06)

Ahoj Terezko, jsem normalni...pokud si pěkkný, tak ti za to i zaplatí :)

Lucka (Ne, 23. 12. 2018 - 16:12)

Tak chces mit amputarku?

Ales (Po, 27. 4. 2009 - 09:04)

Ahoj Terezko, jsem normalni hetero, ale rict, ze me to take stve, kdyz je v TV nejakej eroticky film a chlap se pri aktu zbabele schovava za telo fimove partnerky. A za to prosim bere penize!! Ze mu to neni blby! Ja vzdy nadavam, CO TAM LEZE KDYZ SE STYDI!!! Vim, je to vudci zenam nefer. Chci si nechat udelat sve nahe fotky dokud jsem mlady abych mel vzpominku a nemuzu vubec najit nikde kde takove fotky v Brne ci v Praze delaji a za kolik, nevis?

Ales (Po, 27. 4. 2009 - 09:04)

Ahoj Terezko, jsem normalni hetero, ale rict, ze me to take stve, kdyz je v TV nejakej eroticky film a chlap se pri aktu zbabele schovava za telo fimove partnerky. A za to prosim bere penize!! Ze mu to neni blby! Ja vzdy nadavam, CO TAM LEZE KDYZ SE STYDI!!! Vim, je to vudci zenam nefer. Chci si nechat udelat sve nahe fotky dokud jsem mlady abych mel vzpominku a nemuzu vubec najit nikde kde takove fotky v Brne ci v Praze delaji a za kolik, nevis?

MartinFotograf (St, 7. 7. 2021 - 02:07)

Zdravim jsem fotograf z Prahy
A hledam mlade Sport Muze na focení
Figurální Akt. [email protected] Zdravím .

Jirka (Po, 6. 4. 2009 - 23:04)

Perolín: Taky bych rád chodil sedět modelem pro figurální kresbu a především akt. Máš nějaké kontakty na školy nebo kurzy, kde o to mají zájem a hledají další modely? Pokud jsi z Prahy, můžeš mi napsat na jirka.z"post.cz. Díky

Reklama

Přidat komentář