Co znamená v celostní medicíně léčit rakovinu? - koment

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.6.2012 18:36 - míla

Zadejte si na seznamu heslo Jim Humble-MMS
za 3 týdny vyléčíte HIV,rakovinu střev,slinivky a mnoho dalších nemocí a FUNGUJE to.Přeji hodně zdraví.

reagovat 4.2.2013 07:48 - .

MMS - Jim Humble pokud máte,...

MMS a podobné sajrajty ještě nikoho z rakoviny nevyléčily.
To jen ve fantazii Romanových klonů... ale ve skutečnosti ne

reagovat 3.3.2013 15:07 - Dalibor

Zdravím!

Dovolil bych si zde napsat, že MMS a jeho odvozeniny NEJSOU lékem na rakovinu.

Každý sebesložitější problém má své úžasně jednoduché CHYBNÉ řešení. To platí i pro onkologická onemocnění a léčbu zázračně jednoduchými prostředky (MMS a jeho deriváty, javorový sirup se sodou atd atd).

Neexistuje rakovina, jsou jen rakoviny. Tak, jak jsou jedineční lidé, je jedinečné každé onkologické onemocnění. Proto tento typ onemocnění tak dlouho vzdoruje spojenému úsilí lékařů i výzkumníků - a proto zde není šance na nalezení jedinečného, všeobecně účinného léku.
To, co báječně zabere u jednoho, se může ukázat zcela neúčinné u jiného, přestože jsou jejich případy typově shodné. To se jeví jako podstatný problém léčby onkologických onemocnění.

Přes veškerou snahu mnohých zainteresovaných se ovšem dosud nepodařilo věrohodně prokázat, že by MMS a jeho odvozeniny měly jakýkoliv terapeutický účinek na jakékoliv onkologické onemocnění jiný, než placebo.

Proto si dovoluji prohlásit, že opakovaná tvrzení diskutujícího Romana/Ravalopy o úžasném léčivém účinku MMS, CDS a příbuzných preparátů jsou lživá.
Pokoušet se o takovouto "léčbu" přináší nebezpečí, že propásnete čas na léčbu řádnou; což ve výsledku může být i fatální.

Tož asi tak.

Hodně zdaru a držím palce, ať je lépe!

reagovat 4.3.2013 09:04 - Laďa

MMS je dobré a pomáhá. Různé druhy rakoviny určitě jsou, ale společné je jim to, že v každém nádoru jsou vždy přítomny kvasinky. Je to kolonie kvasinek. Ty se mimochodem živí cukrem (!) a mohou přežívat POUZE v kyselém prostředí. Takové prostředí má dnes v těle většina lidí, neboť překyselenost (acidóza) se stává většinovým problémem, aniž o tom lidé vědí! Proto při léčbě rakoviny pomáhá mj. soda, ta snižuje překyselenost orgánů. Autentických svědectví nemocných o tom, jak si vyléčili rakovinu pomocí MMS (nebo jak vyléčili příbuzného apod.) je hodně. A když se hledá, najdou se i jiné alternativní cesty k léčbě rakoviny, než je MMS.

reagovat 4.3.2013 09:07 - HANA

Mohl bys tady uvést, kde jej koupím i s návodem?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.3.2013 09:25 - ???

v každém nádoru jsou vždy přítomny kvasinky...
kde jsi přišel na tak kolosální blbost?
Opět další, zázračně jednoduché, leč bohužel chybné řešení složitého problému?

Tvé povídání o acidose je další totální kravina. Veškeré dedukce, založené na chybném základu, jsou též chybné.

Prosímtě, nastuduj si něco z biochemie. Stačí i středoškolské.

reagovat 7.3.2013 10:29 - Laďa

Na svůj názor máš samozřejmě právo, bohužel kvasinky a acidóza jsou pravda (není to samozřejmě z mé hlavy, stačí jen trochu číst a pátrat ...). Mmch je dobře známo, že při léčbě rakoviny je nutné zásadně vyloučit ze stravy cukr, a to i ve formě sladkého ovoce (proč asi?) a že se sami vyléčili např. ti, kteří konzumovali POUZE zeleninové šťávy (ty jsou totiž zásadotvorné). Při léčbě je tedy potřeba sledovat pH svého organismu. Spousta (zdravých) lidí, kteří si pH přeměří, má acidózu (hodnota je u nich pod 6,3).
MMS jsem objednal v e-shopu (cca před rokem, adresu už nevím) u Narita Dox s.r.o., poštovní adresu mají P.O.BOX 12, Praha 5, 153 00. Pokud jde o návody a postupy s MMS, viz stránky czmms.com

reagovat 3.12.2013 20:28 - Ivča

Já osobně zkušenost nemám,ale kamoška zná paní která užívala ten javorovej sirup se sodou a vyléčila se z rakoviny tak asi na tom něco bude.Jen tak z prstu by si to nevycucala a na druhou stranu je to i celkem logický,že by to mohlo pomoct.Tady je o tom článek i s receptem. http://www.topzine.cz/jedla-soda-a-javorovy-sirup-leci-rakovinu

reagovat 15.7.2015 11:19 - Olda

ano je pravdou, že acidóza způsobuje mnoho zdravotních problémů a její odbourání, tedy alkalizace organismu velmi zvýší šanci na úspěšný boj nejen s rakovinou, ale s jakýmkoli zánětem v těle ... v současné době asi nejúčinnější prvek, který má vlastnosti superantioxidantu nové generace, přestože antioxidantem není je VODÍK ... konečně se podařilo vyrobit tabletku, která vyrobí vodík přímo v těle a to až reakcí s kyselinami v žaludku ... akademiezdravi.com ... je tam i e-shop

reagovat 15.7.2015 15:23 - Chemik

Vyrobit vodík přímo v žaludku reakcí kyseliny chlorovodíkové není žádný problém. Stačí sníst kousek kovového železa, hliníku, hořčíku apod. Jenom nevím, k čemu je vodík v žaludku potřeba. Navíc je zde velké riziko výbuchu při jeho odříhnutí. Když toto provede kuřák, vodík se vzduchem mu exploduje v dutině ústní.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *