Co si myslíte o tom, když mě žena dráždí tím, jak o ni stojí chlapi?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.8.2010 08:35 - David

Je mi přes 30 a holce, do které jsem se zamiloval taky. Chodíme do společnosti, kde máme společné kamarády. Nikdo není zadaný, všichni někoho hledají. Mně se líbí jedna slečna a cítím, že já jí asi taky. Ona mě dráždí tím, že flirtuje s mnoha chlapy. Jde s nimi pod stan, pokaždé s nikým jiným, s nikým nechodí, ani nespí. Sleduje, co dělám. Pak se mnou prohodí hezké slovo, řekne mi, třeba jak jí pořád na diskotéce šahá nikdo na zadek a jde ode mě. Když řeknu něco hezkého, usměje se na mě. Hezky se na mě občas dívá a usmívá se. Je asi taky od chlapů raněná, mám pocit, že se bojí. Mě už si k tělu moc nepustí, asi jsem jí zklamal. Stála hodně o mě a já vycouval, nevěřil si. Jsem taky raněný. Co mám dělat? Co si o tom myslíte. Nechci se vnucovat. Bojím se být hodný, že se to nelíbí. Co vlastně dělat. Vím, že už jsem dost starý, že se mi budete asi smát, ale je to tak.

reagovat 10.8.2010 10:55 - Jana

Davide, já jsem to dělávala taky. A teď už ve svém věku/50/ přemýšlím proč jsem to dělala, proč jsem flirtovala, co to mělo za význam, za něco se i stydím, když si to zpětně promítnu.

Snažila jsem se tím zvýšit svoji cenu? A ukázat to i muži který má o mě zájem, jak jdu"na dračku"?
Myslím si, že ženská která nemá mindrák a věří si, nemá asi toto zapotřebí.Nebo to tak udělala příroda, že samička čechrá peří?:-))a dělá ji dobře, že se líbí?
Ber to u ni s rezervou ale pokud by ji to vydrželo i ve vašem vztahu asi by ti to šlo na nervy? To byste si pak měli ujasnit, než byste navázali hlubší vztah.

reagovat 10.8.2010 13:25 - Petr

Že je blbá...

reagovat 11.8.2010 10:39 - Jan

"jak o ni stojí chlapi?"

reagovat 11.8.2010 22:07 - David

Chlapi s ní flirtují, doprovází jí domů, nadbíhají apod. S nikým nechodí, připadá mi, jako by se bála. Je hodná, moc milá.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2010 13:34 - David

Ji mas proste ulovit a hotovo...

Jak jí můžu ulovit. Nevím. Neumím se někomu vnucovat?

reagovat 31.8.2010 14:52 - V.

Jak jí můžu ulovit....

No prece naostris svoje kopi, pomalujes se bojovyma barvama a jdes na vec :-)

Vzdyt si psal, jak ti povida a naznacuje ... za takove vnucovani bude jenom rada.
Co nejhorsiho te tak muze potkat, mi rekni, pokud ji oslovis. Hmm?

reagovat 31.8.2010 20:02 - Lucie

A něco naopak, co s chlapem, který mi vyčítá když mě vidí někde telefonovat, že jsem hned nadržená, že po spolubydlících skáču, když je přeci vidím chodit nahé po bytě , že jsem si osobní věci, které hledám nechala kdesi u kohosi,nic z toho není pravda samozřejmě a nakonec stejně zjistím , že on je promiskuitní?? Jednoduše jsem se na toto vybodla.

reagovat 1.9.2010 13:48 - David

A něco naopak, co s chlapem,...

Lucko, v tomhle jsem velice taktní dělám, že o ničem nevím a držím to v sobě a bavím se s jinými slečnami.

reagovat 19.9.2010 18:39 - Marie

Davide, jestli se do této chvíle nic nezměnilo, tak skus udělat následující: vnucuj se jí, ale jen chvíli. Možná na to čeká, možná tě chtít nebude. Ale ať máš jasno. Buď to bude ona, nebo se dívej po jiné. Držím palce.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *