Co si myslíte o rozmazlených, protekčních dětičkách na plzeňských právech?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.10.2009 21:07 - David Stejskal

Co si myslíte o rozmazlených, protekčních dětičkách na plzeňských právech? Studoval jsem je a dodělal. Jsem normální vesnický kluk, moji rodiče jsou obyčejní důchodci z Vysočiny. Teď na škole jsou problémy a ty protekční spratci mají vše. Super místa, privilegia a jen se smějí. Já do školy jezdil tramvají, busem, oni meďourem za milión. Studovali tam sourozenci, rodiče a děti, dětičky soudců apod. Odnesou to zase obyčejný lidé, kteří nemají protekci a ti největší gauneři se schovají. Moc mě to mrzí, hodně moc. Můžu s tím něco dělat? Moc mě ti protekční spratci štvou a jsem na ně alergický. Lidé se dokážou přetvařovat.

reagovat 11.10.2009 22:28 - xy

David Stejskal: Ony totiž ty dětičky jsou výkvět a obraz zároveň té naší dvacetileté Havlovy "demokracie". V prvé řadě jde o děti zbohatlíků, bankéřů, podnikatelů a politiků. Jejich rodiče si po revoluci nakradli, dnes mají obrovské majetky o kterých se běžnému člověku ani nezdá. Jde převážně o voliče ODS a tyto jejich dětičky jsou již od mala vychováváni podle desatera ptáka odeesáka, tudíž nebát se a nakrást. Nikdo se pak nemůže divit, že náš stát, justice, úřady, policie a ministerstva "fungují" tak jak fungují že? Když je vedou tito prominenti.

reagovat 11.10.2009 22:35 - ODS

Hlavně, že takto podvodně vystudoval Standa Gross. Jak tomu se to mezi těmi odsákami podařilo? No prostě talent.

reagovat 11.10.2009 23:12 - xy

Kariérismus a protekcionářství jde napříč politickým spektrem, navzdory tomu si myslím, že prominenti a voliči ODS jsou mezi dotyčnými zastoupeni nejvíce, protože kariérismus, lobismus a korupce na tom totiž ODS vznikla, je a bude takto fungovat a většina jejich členů se s tím vnitřně ztotožňuje, akorát se to jaksi veřejně neřiká, to se krásně zamaskuje demokratickými ideály o svobodě, rovnejch šancích a neviditelné ruce trhu a o tom jak je kapitalismus nejdokonalejší systém na světě, ano to byl socialismus podle KSČ taky, je vidět že se modrý ptáčci ve škole dobře učili, soudruzi by z nich měli radost.

reagovat 11.10.2009 23:48 - Bordel

No vidíte :A pořád vám vadí katolici.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 11.2.2011 21:24 - Albax

Hlavně, že takto podvodně...

Standa Gross vystudoval v Praze.
Nevím, kdo to takhle pořád překrucuje.

reagovat 11.2.2011 21:53 - Zdeněk2

Není podstatné, kde studoval, ale to, že je podrazák z oblasti vládnoucí skupiny.

reagovat 23.11.2017 18:46 - helena

no, já hlavně nevím, kdo tyto protekční turbostudenty pořád volí do parlamentu ( benda např. ani nic jiného v životě nedělal)

reagovat 23.11.2017 19:06 - ?§?§?

Jak je vůbec něco takového možné? A jest-li si někdo myslí, že to byla jen fakulta v Plzni tak je na omylu! Kdo konečně v tom našem školství dá jednou do pořádku? Nezdá se vám to nefér pro ostatní poctivé občany?

reagovat 23.11.2017 19:34 - Co ???

Mrskat je budeš metlami železnými !!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *