Co s nežádoucím nápadníkem?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.6.2011 23:34 - Ondra

Ahoj,
potřeboval bych radu. Chodím se svou přítelkyní právě rok a půl a dovoluji si tvrdit, že náš vztah je na velmi dobré úrovni, co se týče vzájemné důvěry apod. Nikdy jsem moc nežárlil, pokud k ní přišel nějaký známý a ona mu uštědřila kamarádský polibek na tvář. Nevidím v tom problém, i já to takto dělám u svých dobrých přátel.
Ale proč píšu. Asi před měsícem začal mou přítelkyni kontaktovat jeden kluk, se kterým dříve chodila. Domluvili si spolu schůzku, já jsem neměl nic proti. S docela "nemilým" překvapením jsem zjistil, že od té doby si pravidelně píší esemesky, kontaktují se přes sociální sítě a již spolu byli asi na čtyřech schůzkách, obvykle později večer - setkání v klubu, procházka u řeky...
S přítelkyní jsem o tom mluvil a ona mě označila za žárlivce. Od té doby si s ním píše "potají" a vždy mi nečekaně oznámí, že by se měli sejít.
Já ale nikdy nežárlil, věřím jí, ale bohužel mě žárlivost dohnala k ohavné činnosti. Jednou jsem nahlédl do její konverzace na internetu a od něj přišla zpráva: "Musím se tě zeptat, co s námi teď bude?" Ona mu odpověděla: "Nevím, teď opravdu nevím."
Já naopak nevím, jak se s tím mám vyrovnat, chci jí věřit, ale co když... Co potom se nechtěným nápadníkem?
Máte už někdo nějaké podobné zkušenosti? Potřeboval bych radu, nechci skončit jako největší žárlivec, který akorát svou žárlivostí o vše přijde...

reagovat 29.6.2011 10:02 - Jitka

Tak to vypadá, že tvoje přítelkyně váhá mezi tím zůstat s tebou nebo se vrátit k přiteli. Tak to je vážné. Asi ti nezbyde nic jiného než jí přesvědčit, že si lepší než on. žárlivostí nic nezískáš, i když to je těžké nežárlit v takové situaci. Mnoho štěstí a pevné nervy.

reagovat 29.6.2011 10:17 - .

jsi odpornej zarlivec a slidil

reagovat 29.6.2011 10:43 - ?

Tak to vypadá, že tvoje...

Přesvědčit? a proč? To co ta holčina dělá, není v pořádku. Pokud o ni přijde, tak se nic hrozného nestane, nebyl by ani první, ani poslední.

reagovat 29.6.2011 10:49 - Morena

Že se nestydíš, ubožáku, slídit jí v počítači... Ta holka nemá žádnou povinnost s tebou chodit. Kdo by taky chtěl takovýho stíhače a žárlivce.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.6.2011 12:11 - ?

Jasně bych jí řekl, že...

Přesně Reny, souhlas.
Mě nepřipadá normální chodit kolem půlnoci si někam sednout s bývalým, to se na mě nezlobte. Slídit se sice nemá, ale to hlavně ve vlastním zájmu, ale někdy člověk po takovém slídění alespoň ví na čem je.

reagovat 29.6.2011 13:01 -

Přesně Reny, souhlas.
Mě...

si taky myslím, že chodit v noci s kýmkoliv cizím ven je divné.
Slídění - svádí to - ale jistý si stejně nemůžeš být nikdy.
Ti co nemají čisté svědomí, ti si vždy vše dokáží zdůvodnit.
A navíc vzkazy v mobilech a na sociálních sítí nemusí mít váhu.

reagovat 29.6.2011 13:20 - Tinntin

Milou přítelkyni vzít a vyrazit jí. Nakonec by stejně odešla sama.

reagovat 29.6.2011 13:23 - Jana

Na rovinu jí říct, že Ti vadí (a je Ti to líto) že má takové nadstandardní vztahy s bývalým, není normální sedět v noci 3 hod u jezu. Na soc sítě a na mobil, ať si píší, co chtějí, ale takhle často se stýkat. Ještě mě napadlo, jestli tu stránku v PC nenechala otevřenou schválně, aby sis to přečetl.

reagovat 30.6.2011 09:26 - Je to blb

Jaktože proti tomu nic neměl? Aby se scházela s bývalým? Ten chlap není normální. Tak ať se te´d nediví. A když už teda přečetl to co přečetl mělo by mu být jasné, že přítelkyně ho nemiluje neb by neváhala a nerozhodovala se. Kopni ji do zadku než to ona udělá tobě. Svět je plný ženských.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *