Co rozumíme pod pojmem štěstí? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.5.2007 01:33 - Roman

Málokdo z nás si uvědomuje, že pocit štěstí zažijeme i v případě zcela minimálních úspěchů. Spousta lidí čeká na tu VELKOU šanci, nebo např. teď jsou Vánoce, tak musíme být všichni šťastní a přitom nás potěší daleko více třeba jen to, že nás má někdo rád, než třeba dárek za statisíce. Lidi jsou pak nešťastní a nedovedou pochopit, vždyť jou Vánoce, tam mám být šťasný.

Takže já si myslím, že nestačí dosáhnout svého skutečného JÁ, ale je nezbytná i láska, nebo možnost se s němým podělit o své a nebo jeho štěstí.

To je něco jiné, než se odpoutat od pozemských vazeb. I když souhlasím, že materiálno nemá se štěstím nic společné.

reagovat 4.5.2007 06:06 -

3těstí je pro mne to že jsem se dožila rána,štěstí je to že jsem potřikráte zrodila nový život,štěstí je to,že jsme.Štěstí je i láska vsebe samého pokud dokážeš dáti lásku sobě,dokážeš ji dát i druhým.

reagovat 4.5.2007 06:06 - Mrdan

Pod pojmem stesti si predstavuju vymrdat nadrzenou Dasu, ktera tu vsude pise jak chce bejt vystrikana a sere na kondomy.

Taky uz z toho asi ma v brise izralskyho mrnouse, protose suka arabaky a zidaky vic nez cesky kluky.

Ale stejne-mrdacka s ni to by asi bylo stesti.

Preber si to Romanku jak chces, neminim tu filozofovat o musce jenom zlaty.

Chci mrdat Dasu!!!

reagovat 4.5.2007 06:33 -

MRDANE jdi si honit ptáka někam jinam to bude štěstí.

reagovat 4.5.2007 07:55 - xxcd

Většinou skončím chtěně u diskuse s blbečkama, kterým v jejich očích jejich "vysoké" ego nedovolí uznat to, že prostě i mladý člověk může mít svůj upevněný profil a názory na život a že se prostě může mít skvěle :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2013 09:16 - Koudela

Jane to je zajímavá prosba,...

Ty se hlavně nerouhej. Štěstí a těžká nemoc nebo smrt blízkého se vylučuje, to už jsme tu psali. Víra pomůže tobě se od toho odpoutat, pokud na to máš žaludek. A zamysli se nad tím, proč tvým blízkým Bůh nepomohl a mučí je až k smrti

reagovat 22.6.2014 00:12 - tail loang

Zdravý rozum (může být i menším bláznovství), relativně čistá duše (přirozené projevy svébytné osobnosti, charakternost) a fyzické zdraví (nemusí nutně souviset s krásou.

reagovat 22.6.2014 03:15 - Štěstí

je krásná věc, ale prachy si za něj nekoupíš.

reagovat 22.6.2014 12:30 - Co je důležitější?

Zdraví nebo štěstí? Určite štěstí. Na Titaniku byli všichni zdraví a bohužel neměli štěstí.

reagovat 22.6.2014 12:41 - jenmujpohled

Myslím, že člověk nemusí hned pohrdat penězi, když mluví o vnitřních hodnotách, které ztratil, zatím co peníze nikdy neměl. Hodnota peněz je nepopiratelná. Když chybí, člověk to pocítí, když jsou, je život nejen snažší, ale i lepší, ale jsou věci, které peníze nenahradí. Peníze náš život do jisté míry dotvářejí, jsou i zdrojem možnosti i vnitřních naplnění, ale skrze svět nevnímáme, proto si myslím, že třeba zdraví má větší cenu. Možná neumím docenit hodnotu peněz, jelikož jsem jima nedisponoval v takové míře, ale jak už padlo, člověk někdy neocení to co má, natož co moc nepoznal, od toho co ztratil.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *