Co jsou to probiotika a prebiotika - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.11.2013 23:08 - Blanka

Já užívám probiotika již poměrně dlouhou dobu a nedám na ně dopustit. Nejsem schopna posoudit, zda mi ovlivnila imunitu ta probiotika nebo to přišlo třeba s věkem, co však jsem schopna posoudit je fakt, že se po nich cítím celkově výborně. Odjakživa jsem měla velké problémy s trávením, protože jsem si jako mladá rozházela žaludek a střeva svými „dietami“ a probiotika mi na ty problémy hodně pomohla. Brala jsem obyčejný biopron premium, protože spadá do těch levnějších (ono se přeci jen prodraží, když ta probiotika berete dlouhodobě), teď zkouším ten s těmi trávicími enzymy, který by snad měl být ještě účinnější.

reagovat 23.11.2016 08:45 - Soňa VI

Dobrý den, je pravdou,, že lidské tělo je natolik složité, že jsou i lidé a myslím, že jich je celkem dost, kteří budou mít s užíváním probiotik problémy. Osobně hodně nakupuji pomocí www.valosun.com, kde se dá o konkrétním produktu načíst dost informací. Je však pravdou, že hlavně starší generace vám řekne, ať začnete pít podmáslí, a hlavně vyhledávat jogurty s živou kulturou bez modifikovaného škrobu. Upřímně řečeně něco na tom asi bude. Pokud vezmete v potaz, že za našich rodičů a prarodičů nic takového na trhu nebylo a neměli problémy. Je však pravda, že mléčné produkty měli mnohem více dostupné a hlavně opravdu kvalitní. Tak uvidíme. My si prostě musíme koupit náhražku v podobě probiotik a nebo hledat farmářské výrobky se zdravou kulturou.

reagovat 23.11.2016 16:08 - prdíku,

Dobrý den, je pravdou,, že...

stupidní reklama. Takže od Valosun nic nebrat.

reagovat 23.11.2016 19:18 - !

Po smrti následkem užívání probiotik pak může člověk užívat postbiotika.

reagovat 24.11.2016 08:22 - !

Blbče, proč to sem pořád kopíruješ? připadá ti to vtipné? Mně teda ne.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.6.2017 13:45 - ???

Nemohu pochopit jak můžou být lidé tak omezeni, že se nechají na kdejakou blbost nachytat a jsou ochotny za kdejakou sračku vyhodit tolik peněz! To vás nikoho nenapadne proč se to vyrábí a prodává? Že jim jde jen o zisky? Ale co když jste tak blbý a zaplatíte jim nádherné dovolené, vily a přepichová auta tak plaťte!

reagovat 29.6.2017 17:25 - Gera

Nemohu pochopit jak můžou...

Máš pravdu. Lidi remacají na "zlé" doktory, že jsou spřáhnutí s farmaceutickými firmami a cpou jim schválně léky, které nepotřebují, ale pak jdou do lékárny a koupí každou kravinu, co uviděli někde v reklamně. A za těžké peníze.

reagovat 29.6.2017 23:56 - Erulka

Z probiotik na posílení imunity je určitě nejlepší Probio C+D. Beru ho každé ráno a nebyla jsem už dva roky nemocná. :)

reagovat 30.6.2017 00:08 - ale

Z probiotik na posílení...

ty jsi hodně nemocná. Nejdřív píšeš za Rudolfis a teď za stupidku Erulku.

reagovat 16.8.2017 06:37 - Hedvika

Na střevní potíže jsou skvělý probiotika. Já beru Probiolact a za pár dní jsem v pohodě.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *