Co je to sociální fobie - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.6.2009 19:57 - lenja

ano,to som cela ja..

reagovat 6.6.2009 22:13 - Straspytel

To je strach ze socialismu, ne?

reagovat 6.6.2009 22:27 -

asi z toho , že jsi chudý .

reagovat 25.8.2009 21:25 - Theo

V telesných rysoch chýba tmavá pleť čo sakramentsky rozhoduje o budúcom bytí/nebytí, inak dobrý článok.

reagovat 6.11.2009 23:32 - Jaroslava

Jak se dá takovýto stav léčit?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2016 08:41 - Jirka

Otaznic'ku,mozna jen tusim,ze jsi ta,co ma na mne privatni mail,avsak nema dostatek casu na soukromou korespondenci.Pokud jsi to snad opravdu Ty,jsem rad,ze o Tobe vim;a doufam,ze se mas' fajn..Preju Ti hodne zdravi.
:-J.

reagovat 18.1.2016 08:51 - ?

Jirko, není zač. Ale nejsem ta, co myslíš. Občas přispívám jako "H", ale už to opět někdo zneužil, nebo jako Helena, ovšem těch se vynořilo:-) Radím tam, kde o tématu něco konkrétního znám a vím. Nebo jsem jen diskutovala..Jenže anonymka se roztáhla všude, z diskuzí jsou jen hádky. Nacpala se do jedné kam jsem chodívala a nyní já i mé přitelkyně jsme to vdaly dávno.
Určitě příspěvky proti tobě píše ona. Mně si jidne loni vzala také do úst a hodně sprostě. Pasly jsme tam o dcerách a ona mi napsala, že má dcera je k...rva po mně. No a admin nic, mazal později mé příspěvky. její zůstaly a to jsme mu psaly..Takže asi tak, někdo nad ní drží ochranou ruku. Měj se moc hezky a nic si z ní nedělej. Je to zlá osoba a nekaž si kvůli takové den ani minutu svého žití.

reagovat 18.1.2016 08:55 - ?

Omlouvám se za překlepy a že jich je:-) Jen dodám, anonymka nic o mé dceři ani mně neví, neznáme se a netuší, jestli není malé dítě. Přesto se tak odporně vyjádřila. Před 14 dny napsala jedné ženě, že jí přeje, aby chcípla i s dítětem..takže si vyber, co je to zač. Bylo to jen proto, že žena psala názor na imigranty a anonymka opět perlila.
To chcípla nepoužila, nepamatuji přesná slova, ale bylo to horší než píši. Lze to dohledat, pokud to někdo nesmaže...

reagovat 18.1.2016 09:18 - Jirka

Dekuji Heleno,ani nevis,jak moc jsi mi pomohla.Mas pravdu ve vsem,co pises,s A. uz mam take svoje poznatky.
Ani ja se nemontuji do temat,ktere mi jsou cizi.Je pouze nekolik vlaken (tematicky dost citlivych),do kterych vstupuji.V podstate do zadneho z "anatomickych",ani politickych temat,pouze do (vybranych) psychologickych.A proc?Protoze (jako i jini lide po PTSP) mam tendence pomahat a podporovat ty,jejichz problemem je SF,pripadne Posttrauma;tam jsem tzv."ve sve vode".
Zel,na Poruchy osobnosti jsem kratky,od HPO holky jsem proste po pulroce utekl...;na takove typy osobnosti je kratka vetsina z nas,stejne jako na Paranoidni,Narcistni a dalsi PO ze skupiny dg.F60.Mohu tedy rici,ze rozdil mezi SF a PO chapu jasne,bo s obojim mam osobni poznatek.SF osobnost vzdy rad podporim,proto tu jsem.Na PO ale nemam,jejich nositele se beztak ani lecit nechteji,bo,to oni/-y jsou "ty zdrave" a podle jejich slov jsme to my,kdo je nechapem.Diskuse s takovymi opravdu nema zadnou cenu...

reagovat 18.1.2016 20:55 - Terka

Anonymku neznám. Jen tady...

Nechci vám do toho moc vstupovat, přeci jen jsem tu chvilku a nemám sebemenší právo do něčeho zasahovat, ale myslela jsem si a doufám, že rady mají být za účelem s problémem trošku poradit a né někoho využívat. Asi jsem ještě hodně mladá na to, abych hledala pomoc na internetu, ale každopádně moc děkuji všem, co mi vše objasnili a uvedli na správnou míru. Snad se to nějak vyvrbí a jediné co vím, že s tím musím začít něco dělat. Ještě jednou všem moc děkuji.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *