Co je rakovina z pohledu celostní medicíny? - koment

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 3.4.2012 08:47 - Petr

Podle autora článku je rakovina signálem nezdravého životního stylu. Jak si tedy vysvětlit, že rakovina kostí se našla i u koster lidí z doby kamenné? Znamená to, že už tehdy lidé žili nezdravě a přidávali si do potravy nějaké E-čka?

reagovat 3.4.2012 11:22 - Martin

Tak v době kamenné určitě nebyl život žádná pohádka - stres, nedostatek potravy, jednostranná strava - maso z uloveného mamuta - to vše nemuselo zrovna představovat idilický životní styl. Navíc roli mohou hrát různé psychické bloky. Lidé mohli být vystaveni působení přírodní radiace...

reagovat 3.4.2012 11:40 - doktor

Rakovina je daná tím,že buňky se nemohou bez chyby obnovovat do nekonečna. Člověk jí může jen oddálit,nebo ovlivnit,kam se vrazí. Rakovina jednoduše zasáhne nejslabší místo v těle. To že rakoviny tolik přibívá,je dáno kromě nezdravého životního stylu tím,že dřív lidi umírali na něco jinýho,ještě před tím,než se u nich rakovina rozvinula. Odolnost buněk a jednotlivích orgánů je z větší části dána geneticky. Ale každý si může několika násobně urychlit jak nástup nemocí,tak průběh onemocnění.

reagovat 3.4.2012 13:02 - Petr

Přírodní radiaci je lidstvo vystaveno odjakživa, takže to bych sem nepletl. Souhlasím s Doktorem, že rakovina se ve většině případů objeví ve věku, kterého pračlověk nikdy nemohl dosáhnout. I ta genetika v tom hraje významnou roli. Pokud budeme nuceni pracovat a stresovat se do 70 let, vláda ušetří spustu peněz na důchodech. A to jest, oč tu běží.

reagovat 3.4.2012 13:04 - Petr

Přírodní radiaci je lidstvo vystaveno odjakživa, takže to bych sem nepletl. Souhlasím s Doktorem, že rakovina se ve většině případů objeví ve věku, kterého pračlověk nikdy nemohl dosáhnout. I ta genetika v tom hraje významnou roli. Pokud budeme nuceni pracovat a stresovat se do 70 let, vláda ušetří spustu peněz na důchodech. A to jest, oč tu běží.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.4.2012 12:58 - Nora

Tímhle nikoho nepřesvědčíte - kdyby bylo tak jednoduché "dostat tělo do stavu zdraví", většina by to určitě udělala. Problém je hlubší a je potřeba si z obou metod vzít něco a vhodně to zkombinovat.

reagovat 4.4.2012 13:00 - Nora

Rakovina je daná tím,že...

OK, moje řeč.

reagovat 4.4.2012 17:27 - Mary

Tímhle nikoho...

Noro, jednoduché to není, a hlavně chybí síly udělat to ve starším věku: je to tvrdá dřina odříkání a disciplíny a starší lidé to prostě vzdají.

reagovat 11.4.2013 09:01 - Radka

Rakovina - jak se jí postavit?
11.04.2013 07:59

Podceňovaná prevence může vést k dignostice rakoviny. Když už se od doktora dozvíte, že ji máte a že se tvoří metastázy (je jedno kde), nepropadejte panice a totálně překopejte svůj dosavadní životní styl. Nabízím recept, vše v souladu s přírodou - což je velmi důležité!!

Pokud nebyla zahájena chemoterapie, okamžitě nasadit vnitřní užívání:

C-olway (přírodní C): 4 - 6x denně 1 tobolku
Přírodní C se v těle chová jinak než synteticky vyráběné. U C-olway známe výrobu, proto zde mohu garantovat, že jde skutečně o zdroj přírodního vitamínu C. Syntetické C je kyselina askorbová, E300. Přírodní C zamezuje delění rakovinotvorných buněk a snaží se je zpacifikovat, aby dál nenapadaly poškozené tkáně.

Colvita (kolagen, E, mořské řasy) 4-6 x denně 1 tobolku
Colvita obsahuje biologicky aktivní kolagen, kterým regeneruje pojivovou tkáň. Napravuje tedy škody, které napáchaly rakovinotvorné buňky. Dává dopořádku místa, kde se ty mrchy "prokousaly". poměrně rychle regeneruje orgány, které již byly napadeny.

Powerful Worker (colostrum): 4-6 x denně 1 tobolku
Obsahuje mimo jiné colostrum s imunoglobuliny, jenž velmi silně podpoří imunitní systém, který selhal. Díky tomu mohla rakovina propuknout.

V případě, že chmo již podstupujete, nasaďte užívání až po ní a přidejte navíc Euniké Green. Po chemoterpaii klesá hodnota bílých krvinek a tělo celkově velmi strádá. Kombinace chlorelly a betaglukanů je silnou vzpruhou pro takto oslabený organismus, kdy se z těla snaží dostat to špatné, co po chemoterapie v těle napáchala a betaglukany jsou silnou výživou pro oslabené buňky.

Může se brát vše najednou, pořádně pít - 3 litry NEPERLIVÉ vody denně, kombinovat s čajem z ostropestře marinánského, ovocnými a zeleninovými šťávami (bio - aby byly bez pesticidů)

Co jíst:

Ovesné a obilné kaše, ryby (losos, tuňák), rýže, ryby, drůběž a nejvíc
Zeleninu, ovoce: jahody, borůvky, maliny, hroznové víno, černý rybíz, červený rybíz, ostružiny, brusinky, jablka, broskve, meruňky, brokolice, zelí, artyčok, červené a žluté papriky, avokádo, chřest a lilek. Co se týká brusinek, zde doporučuji APO brusinky
Jídelníček vyvážit, viz: http://www.dietnicek.cz/dietnicek/11-JIDELNICEK

Rakovina lze porazit, jen je potřeba se na ni řádně vyzbrojiit. Každý ji v sobě máme, takže nelze podceňovat prevenci. V případě, že nemáte rakovinu diagnostikovánu a váš životní styl je různorodý, doporučuji se 2x ročně pročistit Euniké Silver a pravidelně užívat alespoň 1 tobolku GREEN. V případě kouření a jiných špatných zlozvyků GREEN 2x denně.

Více zde: http://www.pilna.cz/news/rakovina-jak-se-ji-postavit-/

reagovat 4.12.2017 12:59 - Vojta

v textu: "Herečka Mandy Patikin napsala:
Akorát že Mandy Patikin je chlap :D

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *