Co chce ženatý muž s dětma od milenky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.4.2010 23:09 - afinity

Zajímal by mě názor mužů, ale i zkušenosti žen. Když má ženáč milenku, jde mu většinou jen o sex? Hledá kudy z domácí nudy? Nebo chce i vztah...? Dík za názory.

reagovat 14.4.2010 14:38 - bóže

holka, ty jsi blbá. Co by chtěl, jen sex, ušetří tak za kurvu.

reagovat 14.4.2010 14:42 - SJ.

Ja to tak nevidim,bych rek ze do milenky vrazi postupem casu vic penez nez do slapky.

reagovat 14.4.2010 14:55 - lenka

doma ma zazemi,pohodli a manzelku,kterou vidi porad,takze nic zvlastniho a manzelka,ktera ma na hrbu deti a domacnost ma malokdy chut poslouchat manzelovy nekonecne problemy a mensi chut na sex,nez milenka(nejlepe mladsi,sobestacna,svobodna a bezdetna)...takze sis vlastne odpovedela sama-ano,hleda zpestreni,vychodisko z trapne denni rutiny,mozna i nekoho,komu se muze vypovidat a samozrejme dobre si zasoustat.

reagovat 14.4.2010 15:06 - Jana

Ja by som povedala, ze to iste hladaju v milencovi aj zeny. Ked s nimi manzel nechce spavat a ma ich tuzby a priania na haku, tak zeny to prinuti najst si niekoho ineho. Nikoho nebavi sexualne alebo psychicky stradat. A ked je manzel/manzelka debil/debilka, moze si za to sama.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.3.2013 19:27 - Hm,

Nestydí, jen jim na tom...

tak jsem asi chlap...nebo nevím...taky mi jeden muž na desítky let jako vdané přestal stačit...ale nějak v tom nevidím problém...my ženy taky švidráme jinam, jen to neprezentujeme a nekřičíme o tom, že nás příroda na monogamii nenaprogramovala...když žena má chuť, zahne stejně jako chlap... a hledají to cíleně, zajděte na sezmnamku, tisíce vdaných žen hledají muže bokem na hezké chvíle ...zdůvodní si to, že city doma nejsou...ale i kdyby byly, stejně čumí po jiných...jen se o tom nemluví, ženy jako mají být ty ctnostnější...ochránkyně rodinného krbu...což na dlouho s tím nevyžijem...muži a ženy si nemají co vyčítat...každý si chce občas něco užít u vědomí toho, že žije jednou.

reagovat 7.3.2013 19:29 - Zdena

Nestydí, jen jim na tom...

přesně vystiženo, jen to není doména mužů. Já jsem doma spokojená, jen mi prostě stačilo svého času, že to byl jiný samec, změna, nové, zakázané, sladké...tajné.

reagovat 7.3.2013 20:00 - Jitka

Tvrdit, že ženy jsou naprogramované na monogamii a muži ne je podpásový a lživý argument. Pravda je, že někteří lidé jsou monogamní a jiní naopak. Sice je mezi muži víc těch přelétavých než mezi ženami, ale monogamní nebo opak můžou být obě pohlaví. Holky hlavně si nenechte cpát takové nesmysly a chlapy neomlouvejte.

reagovat 8.3.2013 08:09 - seriál

přesně vystiženo, jen to...

Ordinace resp. postava primáře Suchého je typická ukázka chování šťastně ženatých mužů.
Přesto že doma mají plný servis a tu svoji v posteli jistou a je tady jen pro něj, touží po cizí p..e, kterou šoustá KDEKDO. Ten muž si samozřejmě velmi dobře uvědomuje, že dělá něco špatně a má výčitky, ale za tou cizí pí..u stejně leze pořád. A může si říkat stokrát ne ne, ale milenka ho dostane KDY BUDE CHTÍT.A až všechno co nevybudovala rozesere na milence se vybodne a šup rozesírá jinde. Je to věc morálky a ta se odstěhovala do neznáma. No jak u koho.
Závěr: žádnému chlapovi nevěřit /i kdyby vypadal sebesvatěji/.

reagovat 8.3.2013 08:16 - dělat

tak jsem asi chlap...nebo...

prasárny s tím vědomím že žijeme jen jednou?
A co asi vyroste z dětí z takové rodiny? Jaký mají mít u rodičů vzor chování? Zamysli se nad tím a víc než na sebe mysli na svoje děti. Děti vnímají VŠECHNO i sebemenší detaily, narážky, gesta. Děti jsou zrcadlem rodičů!!!!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *