Clip in vlasy - je to bezpečné?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.6.2011 19:18 - Martina

Dobrý den,

mám poměrně řídké vlasy. Není to sice žádný extrém, ale chtěla bych zkusit prodloužení a zahuštění metodou clip in.
Myslíte, že je to bezpečné? Co jsem tak četla, je pro vlasy pořád lepší, než napojení pomocí uzlíků, pokud se vybere dobrý odstín a kvalitní vlasy, prý to vypadá naprosto reálně.
Chtěla bych si objednat nejspíše clip in sadu z http://www.stylprotebe.cz/ , tohle by měl být můj odstín http://www.stylprotebe.cz/dvojite-clip-in-deluxe-sady-tmave-odstiny/dvojita-clip-in-sada-odstin-1b--prirodni-cerna- . Předpokládám, že mi nic nehrozí, snad až lehké poškození vlas v místech, kde bude příčesek připnutý, ale raději se ptám... Děkuji za odpovědi

reagovat 17.6.2011 12:25 - ---

to je hnus

reagovat 17.6.2011 13:30 - Leni

Přidělávané vlasy jdou VŽDYCKY poznat. Nenič si svoje už tak řídké vlasy.

reagovat 18.6.2011 00:33 - Dara

Nejsou poznat. Záleží, jestli jsou z pravých vlasů nebo z kanekalonu, ale často ani ten kanekalon poznat NEJDE! Já mám blond syntetické a poznat to nejde (jen na fotkách se víc lesknou, než vlastní vlasy, jinak je to úplně v pohodě). Já ti je mohu doporučit - do pěti minut je máš nasazené a kdykoli si je sundáš. Já jsem s clipy max. spokojená!

reagovat 18.6.2011 03:04 - prý strašně rychle

hořijou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2017 00:59 - Magda

Clipy jsou nejlepší právě, protože neničí vaše vlasy. Já si je moc chválím, nasazené je mám během chvilky a vypadají vždy skvěle, mám teda přímo z pravých vlasů a vřele takové doporučuju - můžete barvit, natáčet, žehlit a ta kvalita je prostě nej - ty své mám odtud http://www.clip-vlasy-levne.cz/ a neměnila bych

reagovat 5.5.2017 20:51 - Petra

Taky jsem toho názoru, že prodloužení vlasů nejde poznat, pokud je dobře zvolená barva umělých vlasů a hlavně pokud je práce odvedená dobře. Já jsem si vlasy objednala a zároveň nechala prodloužit tady www.clipinhair.cz. Vše se mnou po mailu zkonzultovali, protože jsem si nebyla jistá barvou a délkou. Paní, co mi vlasy prodloužovala byla velice milá a během aplikace mi vysvětlovala, jak je potřeba se o vlasy starat a co všechno s nimi můžu dělat. Takže kdo stojí o kvalitu a profesionální přístup, tak za sebe můžu určitě doporučit.

reagovat 23.5.2017 23:11 - Květa

Lepší je nekupovat umělé ale pravé, já nosím clip iny z pravých vlasů a opravdu nejde poznat že nejsou moje (pokud někdo neví že já sama tak dlouhé a husté vlasy nemám :-)

reagovat 12.8.2017 23:16 - Maruška

Clip-in vlasy jsou podle mě nejlepší způsob prodloužení, protože neničí vaše vlasy a snadno se nasazují I sundávají.

reagovat 21.8.2017 22:53 - kačka

koupila jsem si clip-iny kvůli svatbě a teď je nosím skoro pořád protože to vypadá skvěle - když dobře vyberete ;)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *