Cizinci - muži, jací jsou?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.12.2008 19:15 - Naďa

Říká se jiný kraj, jiný mrav. Vaše názory, co se vám líbí/nelíbí. Vaše pozitivní, ale i negativní zkušenosti. Je to velmi subjektivní, přesto, jací jsou muži - ,,venku\"?

reagovat 29.12.2008 13:59 -

francouzi jsou velice kamarádští a příjemní

reagovat 30.12.2008 01:25 -

To je individuální a já si jdu plout,kam se mi zachce,sněte blaze a pozvěte do postýlky Vetřelce.

reagovat 30.12.2008 17:31 - l

mate nekdo zkusenosti s Nory,Dany,nebo Finy?

reagovat 30.12.2008 19:06 - Lena

Ahojík, já se také podělím o zkušenost. Chodím už 3 roky s Britem /respektive se Skotem/, je milý, pozorný, pořád mě opečovává, stará se o mě, zajímá se o mé záliby, pomáhá mi, má smysl pro humor, galantní atd. - zkrátka s Čechama se to nedá srovnat, nebe a dudy, no.. Na druhou stranu všichni jsme ale černobílí, i on má nedostatky, pochází z části Skotska, kde jsou lidé dost melancholičtí a tu svou melancholii, náladovost a životní nespokojenost utápí často v lahvích tvrdého alkoholu, ten můj přítel sice není alkoholik /zatím/, ale rád se hodně napije /v jeho rodině po tatínkovo straně je dědičný alkoholismus, babička má cirhozu jater, děda na ní zemřel roku 2001 a "skorotchán" je také alkoholik a jednou se léčil v protialkoholové léčebně/. Jinak musím říci, že to jsou dost milí a přívětiví lidé, hodně muzikální, mají smysl pro rodinné tradice. Nejsou vůbec lakomí, jak se o Skotech říká, i když sami mají málo, rádi i z toho mála druhému kus věnují, dokonce i cizincům a úplně neznámým lidem, což se prostě tady v Čechách stát nemůže.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 7.12.2014 17:08 - Nikolla

Mám tři roky kluka z...

Ahoj i ja mam Bosnana a v unoru planujeme svatbu. Nejlepsi cchlap

reagovat 7.12.2014 22:36 - nikolla

Mám tři roky kluka z...

Kacko,mohla by ses se mnou spojit? Radar bych s tebou pokecala.

reagovat 31.3.2016 16:17 - Ivana

Říká se jiný kraj, jiný...

Nechápu, že může být okolo tolik hlupáků, kteří neznají dějiny a několik posledních desetiletí, kdy se z Afriky jen rojí zprávy o pohrdání a násilí na Evropanech. Co tam vymysleli a vyrobili? Jen umí využívat technologie a zbraně vyrobené "nevěřícími psy", jinak by si tu ropu museli dobývat leda šufánky do dřevěných sudů. Jak můžou být lidé, tak nevědomí a hloupí, že netuší, že jediným programem Mohamedova koránu je jen boj a zabíjení všech, kdo nevěří v jeho slova? Kolik století znali jen válčení, zabíjení, zotročování a znásilňování? Vždyť ti IS dělá i teď, když dobije nějaké město. Do 48hod. se nevěřící stanou věřícími, nebo je zabijí, případně prodají do otroctví a ženy strčí někam do veřejného domu. Vždyť co byly hurisky? Jen otrokyně dodáváné z poražených zemí. Proč je celý jih Evropy černovlasý, když ho několik století ovládali muslimové?

reagovat 31.3.2016 18:23 -

Nechápu, že může být...

Tady něco nedejbože provedou. Pak teprve poznají boj.

reagovat 6.2.2017 11:57 - Hela

Ja si vzala Makedoncce a nikdy jsem toho nelitovala, uz jsme spolu 20 let. Vyrostl v Nizozemsku (jeho rodice tam prisli v 70.letech za praci). Ma fajn - klidnou povahu, je zodpovedny, pracovity, inteligentni atd. Nevim, takovy jaky je je samozrejme dane povahou ale mozna trosku tim kde vyrostl, kdyz jsme se byli podivat v Makedonii tak jsem nemela zrovna pocit, ze by byl na 100% jednim z nich svym myslenim atd. - tak na pul :) je uz tak trosku poholandsteny - dobra kombinace ;)!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *