Cizinci v Čechách

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.5.2005 22:33 - Michaela

Přicházím pravděpodobně s velmi troufalou a nevšední otázkou určenou těm, kteří z nějakého důvodu utekli ze své země do naší.
Kvůli článku který píši do soutěže, která by mi mohla v budoucnu pomoci se uplatnit, bych ráda vyslechla něčí příběh. Příběh někoho kdo nuceně nebo dobrovolně odešel ze svojí vlasti do naší republiky a zde si budoval nový život. Moc by mi pomohl jakýkoli příběh či kontakt, moc prosím někoho kdo by měl co říci aby zde nechal příspěvek. Děkuju všem moc

reagovat 7.5.2005 23:04 - Michal

Ja myslim, ze je nepravdepodobny, ze by cizinec chodil na doktorka.cz a cetl tvou prosbu. Zkus nejake forum pro cizince v CR. Ja vim akorat o
www.prague.tv. Tam se pise anglicky a pokud vim, tak vetsinou jsou to levicaci ze Zapadu, kteri nemuseli prchat, ale treba tam nejaky uprchlik chodi, nebo ti poradi, kde nejakeho najit.

reagovat 7.5.2005 23:13 - Honza

Taky si myslim. Ty ze zapadu, ruzny amici a podobny sem sli hned ze zacatku bud za byznisem, nebo naopak se tady levne flakat a zdrhnout od povinnosti doma.
Ty uprchlicke pribehy se spise tykaji jugosu a albancu apod. a ty asi opravdu nectou doktorku.
Spoj se s cizinecku policii nebo s nakejma utulkama, tam ti daj kontakty na utecence, uprchliky, azylaky, zmucene, pronasledovane a zivotem zkopane.

reagovat 7.5.2005 23:18 - Zkopaný

Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentálne mírí do srdecní krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautu 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i krive! Radnice mi nechce povolit výmenu bytu. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nicí v obci Huzová u Štemberka na Morave. Mouši se na me domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmove 4 v Olomouci - obchod jménem Au..., o 500 Kc. Pokazily mi opet oba domovní zvonky. Dnes mi prokoply schránku a zavolali na mne policii, která mne napomenula za prílišné hlucení z balkónu a to ješte v dobe kolem 19.oo. Policie samozrejme byla loajální s teroristy, myslely si totiž, že konají svou povinnost, pri napomenutí mého hlucení s otevreným balkónem! Ty policisty na me zavolal párecek žijící na Karafiátove 1, se jménem jednoho slovenského umelce. Ješte ten den zástrel na nohy + ukájení hlasu. Pri sepisování zástrel na týl, do ledvin a do hlavy. Neustále mi cuká pravé oko v pravém koutku. Škodná mi kazí prístup na sít! V jedné restauraci na ulici Kosmonautu v Olomouci (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nejakého blba. Posmívají se mi, že jsem teplouš, homosexuál a nechtejí mi dát dívky o které stojím, ackoli jsem heterosexuál! Nekteré servry mou zprávu mažou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2003 mi neznámí telepaté zlikvidovali vysavac! Kopou také do mého psa a do kocky, kterým se tvorí podkožní nádorky a bradavice! Dnes již vím, že mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou Magnésií, odvarem z medunky, spím v alobalové krychli, pojídám horcíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírnuje... P. S.: Prosím všechny, kterí se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!

reagovat 8.5.2005 00:33 - Sarka

no nejspis k nam jezdej kvuli vyhodam, jako skola, prace atd. Tech uprchliku je malo, ty chtej na zapad. Ale chtela bych v tomhle oboru pracovat, jestli nekdo mate kontakt, tak mi ho prosim napiste.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.2.2011 19:01 - Inneta


Všichni lidé se rodí svobodní a sobě rovní co do důstojnosti a práv. Jsou nadáni rozumem a svědomím a mají spolu jednat v duchu bratrství.

reagovat 23.2.2014 00:42 - tele


Všichni lidé se rodí...

Hnát je pryč. V Ukrajině si dělaj na hlavním náměstí nějakej velkej mejdan a co mi je to tom_

reagovat 23.2.2014 00:55 - mareček


Všichni lidé se rodí...

Ty svině přivandrovalecká, táhni od kud si přilezla a nezasírej naší zem.Stačí ta česká verbeš co je v parlamentu.

reagovat 23.2.2014 04:08 - Zdeňka

Cizincem v Cechach se mohl stát i Cech.Nekteri zřejmě proto i raději emigrovali.

reagovat 23.2.2014 14:25 - Petr

Nesnasim vietnamce oni si...

Prodávají...ano, problém bude asi v tom, že ho kupujeme. Stejné je to v případě, kdy kupují nemovitosti. Zatímco oni je kupují, protože správně pochopili, že v kapitalismu je třeba se zabezpečit majetkem, my je prodáváme, protože si chceme jen užívat.Vietnamec pracuje a investuje, Čech umí jen jezdit na dovolenou a nadávat.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *