Cipralex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2004 01:11 - Petr

Máte někdo zkušenosti s užíváním tohoto léku (nebo něčeho jiného, co obsahuje citalopram) a s vedlejšími účinky tohoto léku.

reagovat 5.10.2004 12:38 - Renka

Cipralex jsem brala pul roku a bylo to to nejlepsi antidepresivum, ktery jsem brala. Mela jsem z niceho nic enrgii, dobrou naladu, opravdu bezvadny. Problem byl, ze me to stimulovalo natolik, ze se mi zvysovala uzkost, tak jsem musela prasky zmenit. Bohuzel:o(

reagovat 17.10.2004 10:19 - tom

Ahoj, beru ho cca 20 dni a je mi mnohem lepe, jak je to u tebe?

Full Spectrum kurkumin

reagovat 14.12.2004 09:57 - Amalka

A to jseš doktor?!? Že takhle pokoutně nabízíš prášky na předpis po Internetu. Jseš úplný magor, alnebo se za doktora jen vydáváš: Chceš pravděpodobně skončit v base až někoho zabiješ blbečku.

reagovat 8.3.2005 12:41 - šárka

Vážení, mám dotaz, brala jsem cipralex déle než rok a teď jsem se rozhodla ho vysadit naráz a bez pomalého vysazování. Jen si teď nejsem jistá, jestli to nemá následky, nemůžete mi někdo poradit..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.4.2016 19:46 - Lenny21

Já mám po 3 měsících na...

Já jsem to trochu popletla cipralex budu brát 3mesice až 1.května :-)

reagovat 23.4.2016 21:37 - Kata

Vážení, mám dotaz, brala...

Dobry den cipralex je vxborny moc mi pomaha ale nesmi te ho prestat brat ze dne na den mohli by jse vam potize vratit v horsim stavu. Musite ho prestat brat postupne 2tydny po pulkach a pote ho pomalu vysadit uplne.

reagovat 26.4.2016 22:43 - Karel

Ahoj serotoninový syndrom...

ahoj ja také beru cipralex už víc jak 5 let ale poslední 5 dní mi je strašně tak se chci zeptat jestli nemáš nšjaké skušenisti dik moc za odpoved Karel

reagovat 28.4.2016 16:39 - Myška

Prosím o radu. Beru Cipralex 8mý den, vím, že musím být trpělivá než zabere. Je mi hrozně, buší mi srdce, třesu se, je mi zima, mám průjem, žádnou chuť k jídlu, pořád bych spala... Je to normální? Nevím jak dál, trpím děsnými úzkostmi, děsně se bojím budoucnosti, mám vrozenou těžkou vadu pohybového aparátu (a s tím spojené každodenní bolesti, rehabilitace,...), dostala jsem invalidní důchod 1. stupně (mám ho asi 10 let, je mi 36, už předtím jsem byla dlouho v evidenci ÚP). Při poslední posudkové mi bylo řečeno, že si mám najít i nějakou práci, jinak nebudu mít odpracovaný roky jednou na důchod. Snažíla jsem se, nikde mě nechtějí, navíc vůbec nevím, nakolik zvládnu každý den pracovat, když jsou dny, kdy pro bolest nevylezu z postele... bojím se co bude, když mi důchod jednou seberou (víme jak to v našem státě chodí), mám malé dítě, naštěstí i moc hodného muže, který mi pomáhá, ale psychicky už to prostě nezvládám. Sedí ve mě šílený strach (vždy jsem byla úzkostnější, už před lety jsem brala Lexaurin), bojím se, že se manželovi něco stane a já zůstanu s dítětem sama, že se nedokážu postarat... Cipralex mi zatím předepsal obvodní lékař, teď mě čeká EKG a Holter, aby se vyloučila jiná příčina (bušení srdce, lítá mi tlak nahoru dolů), zřejmě to ale budou všechno nervy. Nervy z mého postižení, z bezmoci a strachu co bude. Nervy z toho, že pro mě není práce. Nervy z toho co bude za pár let... Každý mi říká, že se tomu nesmím poddávat, že nemám tolik myslet na budoucnost, ale žít ze dne na den a užívat si dnů, kdy mi je relativně dobře, ale jak si poručit? Za jak dlouho asi Cipralex zabere? Děkuji všem, Myška

reagovat 28.4.2016 18:37 - tyrranosaur

Prosím o radu. Beru Cipralex...

Zdravím Myško,to co zažíváš jsou běžné nežádoucíé účinky,jsi na začátku,Cipralex zabírá za několik týdnů,a to teprve začíná,já beru necelé tři měsíce a ještě to není na sto procent.Takže musíš vytrvat,je to běh na dlouhou trat.Bušení srdce a rychlý tep jsem měla taky,časem se to upraví,řekla bych tak do tří týdnů,hlavně se neboj,snaž se potlačit strach,chce to čas.Moc přeju aby ti Cipralex pomohl,držím palce.Doporučuju přečíst celou diskusi,mě to moc pomohlo,a když ti bude moc těžko piš sem,jsou tu fajn lidi,vždycky ti někdo poradí.Drž se.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *