Cipralex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2004 01:11 - Petr

Máte někdo zkušenosti s užíváním tohoto léku (nebo něčeho jiného, co obsahuje citalopram) a s vedlejšími účinky tohoto léku.

reagovat 5.10.2004 12:38 - Renka

Cipralex jsem brala pul roku a bylo to to nejlepsi antidepresivum, ktery jsem brala. Mela jsem z niceho nic enrgii, dobrou naladu, opravdu bezvadny. Problem byl, ze me to stimulovalo natolik, ze se mi zvysovala uzkost, tak jsem musela prasky zmenit. Bohuzel:o(

reagovat 17.10.2004 10:19 - tom

Ahoj, beru ho cca 20 dni a je mi mnohem lepe, jak je to u tebe?

reagovat 14.12.2004 09:57 - Amalka

A to jseš doktor?!? Že takhle pokoutně nabízíš prášky na předpis po Internetu. Jseš úplný magor, alnebo se za doktora jen vydáváš: Chceš pravděpodobně skončit v base až někoho zabiješ blbečku.

reagovat 8.3.2005 12:41 - šárka

Vážení, mám dotaz, brala jsem cipralex déle než rok a teď jsem se rozhodla ho vysadit naráz a bez pomalého vysazování. Jen si teď nejsem jistá, jestli to nemá následky, nemůžete mi někdo poradit..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.7.2016 14:56 - Pampeliška

No, dyť.
Vysadils léky, zhoršil se ti stav, za pár dní odlítáš pryč, léky nebereš s sebou...tak co víc ti popřát než hodně štěstí? Budeš ho potřebovat.

reagovat 7.8.2016 16:37 - Aji

Ahojte všichni.Zdravím Vás všechny a chci podpořit v braní cipralexu.Nyní jej beru 6 týdnů. Dlouho jsem se k tomu rozhoupávala...až už jsem v depresích, unavě, nevyspání a fyzických bolestech pohybového aparátu nemohla dál.Začátky jsou opravdu těžké, zvlášt u těch, co máme takto nastřádáno.Ale vydržte....!!! Jde to pomaličku, po krůčcích...po šílených začátcích, kdy postrádáte smysl života a nevěříte, že to někdy zkončí, přes obrovskou únavu a nechut k čemukoli. To pomaličku příjde. Nejdříve jen na okamžik, pak je lépe nějakou tu hodinu, pak třeba celé odpoledne. Do toho příjdou 2 dny nanic, ale interval se prodlužuje. A i když příjdu špatné dny, nevzdávejte to!!. Vydržte...bude lépe a krásně, jen to chce čas, po tom dlouhém trápení a vyčerpání organismu.Zrovna ted mám víkend, kdy to není nic moc, venku krásně a já byla jen v obchodě, no a co. Vím, že přijde den, kdy to bude zase lepší. Držím všem palce a vydržte!!

reagovat 8.8.2016 16:18 - pampeliska

Ahojte všichni.Zdravím Vás...

To gratuluji k takové trpělivosti.to je obdivuhodné.já takto disciplinovana nejsem.

reagovat 9.8.2016 09:17 - Aji

To gratuluji k takové...

Pampeliško,zrovna ted nejaky propad, ale mam pred menzes a to se mi zda v tom obdobi horsi....tak doufam,ze bude zase brzy ok.:-(

reagovat 9.8.2016 14:11 - pampeliska

Pampeliško,zrovna ted nejaky...

Víš co pro mě bylo důležité zjištění?že i zdraví mají prece horší a lepší náladu.proto ani u nás to není výjimečné.mně tohle uvědomění pomohlo.že i s AD budu mít výkyvy.a že je to normální.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *