Cipralex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2004 01:11 - Petr

Máte někdo zkušenosti s užíváním tohoto léku (nebo něčeho jiného, co obsahuje citalopram) a s vedlejšími účinky tohoto léku.

reagovat 5.10.2004 12:38 - Renka

Cipralex jsem brala pul roku a bylo to to nejlepsi antidepresivum, ktery jsem brala. Mela jsem z niceho nic enrgii, dobrou naladu, opravdu bezvadny. Problem byl, ze me to stimulovalo natolik, ze se mi zvysovala uzkost, tak jsem musela prasky zmenit. Bohuzel:o(

reagovat 17.10.2004 10:19 - tom

Ahoj, beru ho cca 20 dni a je mi mnohem lepe, jak je to u tebe?

reagovat 14.12.2004 09:57 - Amalka

A to jseš doktor?!? Že takhle pokoutně nabízíš prášky na předpis po Internetu. Jseš úplný magor, alnebo se za doktora jen vydáváš: Chceš pravděpodobně skončit v base až někoho zabiješ blbečku.

reagovat 8.3.2005 12:41 - šárka

Vážení, mám dotaz, brala jsem cipralex déle než rok a teď jsem se rozhodla ho vysadit naráz a bez pomalého vysazování. Jen si teď nejsem jistá, jestli to nemá následky, nemůžete mi někdo poradit..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.5.2017 07:56 - Pampeliška

Pampeliško děkuji ti za...

Tobě dávkovala AD obvoďačka? Aha. To je trochu problém. :-/
Kurnik, tak k čemu jsou odborní lékaři, tohle není zas taková sranda, aby mohli experimentovat, a když už, tak krucinál tomu pacientovi věřím, co mu to dělá!
Promiň. :-) Tohle mě dokáže vytočit.

Co se týče mé medikace, já jsem toho brala více. Cipralex byl jen jeden z nich. měly dost nežádoucích účinků. A taková ta agitovanost, vnitřní nervozita, byl jeden z nich, ale z těch lepších.

reagovat 27.5.2017 07:57 - Pampeliška

Pampliško a za co ti...

Jinak, na úzkosti mi nikdy žádné AD nepomohlo.

reagovat 27.5.2017 19:04 - J.

Pampališko úplně v pohodě...já si taky myslím,že je to z něj a né v mé hlavě-ty ataky s tim pálením,když před brním stavy jiné-úzkosti a deprese né panické ataky..ty jsem občas mívala v noci,ale celkem dlouho jsem je neměla a když,tak jiné a za ty leta od mládí jsem s tím nějak jednou za čas přežila,protože už jsem znala přesně jak a co půjde po sobě až přijde zimnice,tak to skončí.Ale ted pocity tak jiný a i že se,jak se říká,zbláznim..Jinak na tu depresi to zabralo..děkuju moc za radu Jen bych brala,aby odešly i ty úzkosti,i když se mi ted zdají o něco málo menší..tak uvidim,kyž píšeš,že ti na to nepomohly:-(

reagovat 28.5.2017 07:15 - Pampeliška

Pampališko úplně v...

Ptala ses na mě,tak jsem napsala jak jsem to měla já. To neznamená, že to nezabere vůbec nikomu.

reagovat 19.6.2017 15:44 - Naďa

Ahojte, chtěla bych se s vámi podělit o svou zkušenost. Během těhotenství jsem začala mít plačtivé záchvaty, po porodu začaly deprese, miminko jsem nechtěla, ven jsem nechodila asi tři měsíce.Návaly horka, nespavost, třes, pořád šly kila nahoru...a ja k doktorovi nešla.Nevěděla jsem že bych měla. Pak mi přišli na autoimunitní poporodní zánět štítné žlázy a tím pádem minimální tvorba hormonů. Dostala jsem léky a vše se uklidnilo. Pak mi po dobrých výsledcích léky vysadili a skoro rok jsem byla zase v háji. Pořád mi ta souvislost nedocvakla a loni na podzim, kdy jsem už brečela furt iv práci mi obvoďák napsal Tritico... Já ale brát nezačala. Místo toho mi doktorka na Endokrinologii už definitivně nasadila léky a když jsme spolu mluvily a já ji o depresi řekla, uhodila se do čela, že jsem ji to měla říct už poprvé. Nedostatek hormonů štítné žlázy po porodu a laktaci, může způsobit těžké deprese. A já bych si teď moc přála, aby se to i mnohým z vás tady tímto způsobem vyřešilo. Hodně štěstí...někdy ty AD vlastně nejsou vůbec potřeba, když se řeší příčina a ne následek...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *