Cipralex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2004 01:11 - Petr

Máte někdo zkušenosti s užíváním tohoto léku (nebo něčeho jiného, co obsahuje citalopram) a s vedlejšími účinky tohoto léku.

reagovat 5.10.2004 12:38 - Renka

Cipralex jsem brala pul roku a bylo to to nejlepsi antidepresivum, ktery jsem brala. Mela jsem z niceho nic enrgii, dobrou naladu, opravdu bezvadny. Problem byl, ze me to stimulovalo natolik, ze se mi zvysovala uzkost, tak jsem musela prasky zmenit. Bohuzel:o(

reagovat 17.10.2004 10:19 - tom

Ahoj, beru ho cca 20 dni a je mi mnohem lepe, jak je to u tebe?

reagovat 14.12.2004 09:57 - Amalka

A to jseš doktor?!? Že takhle pokoutně nabízíš prášky na předpis po Internetu. Jseš úplný magor, alnebo se za doktora jen vydáváš: Chceš pravděpodobně skončit v base až někoho zabiješ blbečku.

reagovat 8.3.2005 12:41 - šárka

Vážení, mám dotaz, brala jsem cipralex déle než rok a teď jsem se rozhodla ho vysadit naráz a bez pomalého vysazování. Jen si teď nejsem jistá, jestli to nemá následky, nemůžete mi někdo poradit..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.5.2016 11:11 - snilek

Já bych Ti poradila, aby sis...

Od Psychiatra v 90% případů bude poslouchat stále dokola - "musíte vydržet, až prášek zapůsobí", případně "ihned vysaďte. Stačí číst i zahraniční fóra ;-)

reagovat 15.5.2016 12:30 - tyrranosaur

Od Psychiatra v 90%...

Ahoj Snílku,stím psychiatrem máš naprostou pravdu,když to nezabírá vysadte,jestli chcete dáme něco jinýho,No tak beru Cipralex dál,nechce se mi jít do jinýho léku,prostě mám strach,snad bude líp,A co ty,psal jsi že taky vysadíš,tak jak,vysazuješ?Jestli se s Cipralexem cítíš psychicky v pohodě,tak bych na tvém místě asi nevysazovala,písni jak válčíš.

reagovat 16.5.2016 07:11 - snilek

Ahoj Snílku,stím...

Já teď vysazuji Mirtazapin, který beru na noc. Bral jsem 15mg a skočil rovnou na 7.5mg ... je to 14 dní a zatím se nic moc neděje, takže počkám ještě dalších 14 dní a pak zkusím pomalu ubírat. Jde o to, že 7.5mg je nejmenší možná dávka, kterou lze "standardní cestou" udělat. Nicméně já budu ubírat tak, že rozbiju 2x15mg tablety na prášek a rozpustím ve 30ml (15ml vody + 15ml sirupu). Tak získám 30mg dávku, kterou můžu za pomocí stříkačky přesně odměřit na menší dávky (7.0mg, pak 6.5mg, pak 6.0mg, atd.). Až budu bz Mirtazapinu, pustím se do Cipralexu

reagovat 23.5.2016 09:00 - tyrranosaur

Zdravím Cipralexáci,potřebuji radu zkušeného.Beru nyní Cipralex tři a půl měsíse,v poslední době dobrý ale včera a dnes bolest hlavy,to by nebylo až tak zlý.Dobře spím poslední dobou ale dneska v noci probuzení v pět ráno,bylo nějak divně,trochu panioka,no šla jsem spát dál,a měla jsem divný živý sny,to nebylo nikdy,ani na začátku léčby,je to normální?Zažil jste to někdo?Nevíte čím to může být?Dneska se budu bát spát.Zas mě přepadají pocity že nemám sama sebe pod kontrolou.Začínám mít zase strach a vím že to není dobře,napište někdo,prosím.

reagovat 23.5.2016 12:32 - snilek

Zdravím...

Ahoj.
Těžko soudit, co by to mohlo být. Cipralex už bereš docela dlouho. I přesto se však může jednat o výkyv. A bolesti hlavy? Ty přicházejí a odcházejí a to závisle na nejrůznějších aspektech. Mohla jsi klidně špatně spát a hnout si s páteří. Takže bolest hlavy bych asi neřešil. Z toho vyplývá i druhá rada - neřešil bych tedy ani to vstávání, které mohlo být následkem tvé obavy z bolesti hlavy. Běž v klidu spát, hlavně se neboj a rozhodně negoogli ;-) však to asi všichni známe :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *