Cipralex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2004 01:11 - Petr

Máte někdo zkušenosti s užíváním tohoto léku (nebo něčeho jiného, co obsahuje citalopram) a s vedlejšími účinky tohoto léku.

reagovat 5.10.2004 12:38 - Renka

Cipralex jsem brala pul roku a bylo to to nejlepsi antidepresivum, ktery jsem brala. Mela jsem z niceho nic enrgii, dobrou naladu, opravdu bezvadny. Problem byl, ze me to stimulovalo natolik, ze se mi zvysovala uzkost, tak jsem musela prasky zmenit. Bohuzel:o(

reagovat 17.10.2004 10:19 - tom

Ahoj, beru ho cca 20 dni a je mi mnohem lepe, jak je to u tebe?

reagovat 14.12.2004 09:57 - Amalka

A to jseš doktor?!? Že takhle pokoutně nabízíš prášky na předpis po Internetu. Jseš úplný magor, alnebo se za doktora jen vydáváš: Chceš pravděpodobně skončit v base až někoho zabiješ blbečku.

reagovat 8.3.2005 12:41 - šárka

Vážení, mám dotaz, brala jsem cipralex déle než rok a teď jsem se rozhodla ho vysadit naráz a bez pomalého vysazování. Jen si teď nejsem jistá, jestli to nemá následky, nemůžete mi někdo poradit..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.11.2016 13:10 - Maja

Ahojky všichni,potřebovala bych poradit,nebo spíše uklidnit.Před 8 lety jsem poprvé zažila panickou ataku.Nevěděla jsem co se se mnou děje.Byla jsem na všech možných vyšetřeních a všechno mě vyšlo v pořádku,kromě toho,že mi byly v krvi zjištěny borelie.Dostala jsem antibiotika a Cipralex 10mg k tomu.Asi po 2 měsících jsem byla ok a trvalo do až do teď.Před 2 týdny z ničeho nic na mě přišla slabost,nohy mě nechtěly poslouchat,hucelo mi v uších,hůř jsem viděla.Stav se asi do 5 min upravil.Od te doby jsem zase v háji.Nespavost,vnitřní neklid,pocení,mravenceni celého těla.Skončila jsem na neschopence.Asi vím,kde je problém,poslední půlrok jsem měla hodně psychicky náročný.Byla jsem u psychiatricky,ta mi říkala,ze zkusíme vyměnit AD NA Asentru.Tak nevím,když mi tolik let vyhovoval Cipralex,jestli mám vydržet ty hrozné stavy a věřit,ze se to dá zase do normálu,nebo zkusit ty jiné AD?Máte někdo podobnou zkušenost?Momentálně si musim brát i Lexaurin 1,5 ,a na noc Trittico 75mg 2/3.Ale stejně nejsem vyspana a ráno se budim spocena,s bušením srdce a naprosto nemožná.Snažím se na to nemyslet,ale víte jaké to je....díky moc za případné příspěvky...

reagovat 23.11.2016 15:07 - prinnska

Cipralex nějakou dobu užívám a nemohu si stěžovat na nějaké závažné nežádoucí účinky, ale pokud někdo máte potíže, které popisujete, a které jsou v příbalovém letáku - http://pribalove-letaky.cz/cipralex-10-mg - tak bych určitě doporučila vše hned řešit z doktorem, protože myslím, že tady končí jakákoliv sranda.

reagovat 2.12.2016 11:12 - Morine

Ahojky,po dlouhé době se...

ahoj Roya, tebe si pamatuji :-)
též bych všechny chtěla povzbudit v tento čas, kdy deprese sílí. Brala jsem rok a pár měsíců a již přes rok asi, jsem bez potíží. Tedy bez takových, kdy jsem nedokázala vstát z postele a potřebovala Cipralex. Též jsem bojovala s nežádoucími účinky, jako byl průjem, snížení váhy, nechutenství, svědění kůže, únava, zvedání žaludku. Ale i přes to se to dá zvládnout a spolu s psychoterapií, psaní si deníku, se to dalo zvládnout :-)
Držte se proto vy, co nyní bojujete a přeji vám úspěšný boj a brzkou výhru :-)

reagovat 2.12.2016 11:16 - Morine

Ahojky všichni,potřebovala...

změnu léků jsem sice nezažila, ale zažila jsem důvěru v lékaře, pak příspěvky tady a šlo to. Zkus ještě situaci probrat s lékařkou. Co se týče "vydržení stavu", to já bych osobně nechtěla. Je tolik léků na výběr, aby člověku pomohly, tak proč je nezkusit. Když jsem se léčila a Cipralex zabral, tak jsem si kolikrát říkala, proč jsem nešla k lékaři dřív a neřešila deprese dřív :-)
Hodně štěstí :-)

reagovat 2.12.2016 11:19 - Morine

Dobry den zacala jsem brat...

Mirko, je lepší jít s kamarádkou k doktorovi a promluvit si o problému, než od ní zobat prášky. Třeba pro tebe nebudou vůbec vhodné i přes to, že kamarádce pomohly. Mně tenkrát Cipralex pomohl, a nyní mám kamarádku, která spadla do depresí. Její psychiatrička jí Cipralex nedoporučila, protože má jinou diagnózu. Oboum nám bylo obdobně zle, ale přes to to byla jiná diagnóza.
Hodně štěstí :-)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *