Cipralex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2004 01:11 - Petr

Máte někdo zkušenosti s užíváním tohoto léku (nebo něčeho jiného, co obsahuje citalopram) a s vedlejšími účinky tohoto léku.

reagovat 5.10.2004 12:38 - Renka

Cipralex jsem brala pul roku a bylo to to nejlepsi antidepresivum, ktery jsem brala. Mela jsem z niceho nic enrgii, dobrou naladu, opravdu bezvadny. Problem byl, ze me to stimulovalo natolik, ze se mi zvysovala uzkost, tak jsem musela prasky zmenit. Bohuzel:o(

reagovat 17.10.2004 10:19 - tom

Ahoj, beru ho cca 20 dni a je mi mnohem lepe, jak je to u tebe?

Bio Maca

reagovat 14.12.2004 09:57 - Amalka

A to jseš doktor?!? Že takhle pokoutně nabízíš prášky na předpis po Internetu. Jseš úplný magor, alnebo se za doktora jen vydáváš: Chceš pravděpodobně skončit v base až někoho zabiješ blbečku.

reagovat 8.3.2005 12:41 - šárka

Vážení, mám dotaz, brala jsem cipralex déle než rok a teď jsem se rozhodla ho vysadit naráz a bez pomalého vysazování. Jen si teď nejsem jistá, jestli to nemá následky, nemůžete mi někdo poradit..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.9.2014 18:49 - ***

A čím se krmíš,místo...

:D :D

reagovat 19.9.2014 00:20 - Wiky

Po Cipralexu se přibírá,...

Ja ho beriem 9 mesiacov a nepribrala som ani kilo... Asi to na každého vplýva inak ;) tak ako pri iných liekoch niekto môže mať vedľajšie účinky a niekto nemusi... Toto je veľmi individuálne... A môj názor je ze pri depresiach, pocitoch úzkosti a panickych poruchách si človek uvedomí ze musí trochu spomaliť životné tempo a musí sa začať sam sebe kúsok viac venovať.... Čiže stačí ze sa kúsok venuješ svojmu telu športom alebo jogou tak nemáš prečo pribrať... Ale to je len môj názor ;)

reagovat 19.9.2014 06:39 - Pampeliška

Ja ho beriem 9 mesiacov a...

Pro mě je tedy přibírání po Cipralexu fyziologickou záhadou, ale je možné, že to může mít každý jinak. Je to ale velmi zřídkavý vedlejší účinek.
Znám jen jednu paní, osobně, co po něm přibrala, ale já mám dojem, že to nebylo "po Cipralexu", ale celkově, po zklidnění a poté, co se vrátila ke svému obvyklému živ. stylu a do své hormonální rovnováhy. protože ve středním věku většina žen přibere , bez ohledu na léky neléky.
Ženy ve věku 40-50 let už přirozeně nabírají, jen málokterá je štíhlá jako ve dvaceti.
Důvody může vidět kdekoliv. Ale častěji je to přirozený jev.

Samozřejmě, když po třech měsících braní léku RAPIDNĚ naberu 12 kilo, pak to bude nejspíše tím lékem.
Ale plíživá dvě tři kila ročně u žen po 35. roce věku jsou normální, a obvykle stojí dost sil se jim ubránit.

reagovat 19.9.2014 09:21 - Lida

Nikdy jsem sem nepsala. Kardiolog mi rádi užívat Cipralex. Mám tachykardie a extrasystoly, které mě děsí. Obvodní rádi ať se obrátím na psychiatra. Bojím se aby mě neutlumili lakami tak že nebudu vidět o světě. Prosila jsem na Trutnovsku psychiatričku aťˇ poradí něco na ten strach, že už nemohu vydržet ale řekla že až za dva týdni. Neví někdo o opravdu dobrém psychiatrovi z Trutnovska?

reagovat 19.9.2014 16:27 - lenka

Beru AD skoro 2 roky a nepřibrala jsem ani kilo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Antikoncepce, hormony, léky > Cipralex

registrace | přihlásit se