Cipralex

První příspěvky v diskuzi

reagovat 5.10.2004 01:11 - Petr

Máte někdo zkušenosti s užíváním tohoto léku (nebo něčeho jiného, co obsahuje citalopram) a s vedlejšími účinky tohoto léku.

reagovat 5.10.2004 12:38 - Renka

Cipralex jsem brala pul roku a bylo to to nejlepsi antidepresivum, ktery jsem brala. Mela jsem z niceho nic enrgii, dobrou naladu, opravdu bezvadny. Problem byl, ze me to stimulovalo natolik, ze se mi zvysovala uzkost, tak jsem musela prasky zmenit. Bohuzel:o(

reagovat 17.10.2004 10:19 - tom

Ahoj, beru ho cca 20 dni a je mi mnohem lepe, jak je to u tebe?

Bio Maca

reagovat 14.12.2004 09:57 - Amalka

A to jseš doktor?!? Že takhle pokoutně nabízíš prášky na předpis po Internetu. Jseš úplný magor, alnebo se za doktora jen vydáváš: Chceš pravděpodobně skončit v base až někoho zabiješ blbečku.

reagovat 8.3.2005 12:41 - šárka

Vážení, mám dotaz, brala jsem cipralex déle než rok a teď jsem se rozhodla ho vysadit naráz a bez pomalého vysazování. Jen si teď nejsem jistá, jestli to nemá následky, nemůžete mi někdo poradit..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.8.2014 20:46 - Renata

ahoj pampeliško a děkuji za zprávičku,víš já jsem se cítila dobře,vše bylo v pořádku,ale v lednu mi začala haprovat menstruace a tak se to nějak vše pokazilo,u praktického jsem byla v dubnu odběry,ale vše v pořádku,nejsem typ běhat po lékařích,sertralin jsem začala užívat v roce 2011 50,a před 3.měsíci mi navýšil na 100,měla jsem hrozné stavy v hlavě a stále mám,když mám chvíli a koukám se na televizy,tak se mi to vše přehrává v hlavě,jako magnetofon,vždyt to není normální,nějak mě nikdo z lékařů nechce vyslyšet,jednou člověk má ad a je pro všechny blázen,v práci problémy stále jsem unavená,pocení a ten hnusný pocit v hlavě,nevím jak to řešit,jsem zde poprvé na těchto stránkách,ani jsem o tom nevěděla že něco takového je,alespon kdybych mohla usnout,abych šla vyspalá do práce,moc mě to unavuje a nebaví mě život,promin že si takhle stěžuji,ale je to poprve v životě co takhle vyjadřuji svoje pocity,navíc se omlouvám za chyby,nestíhám vše sledovat,,,

reagovat 30.8.2014 20:49 - Radek07

Jo a jinak zdravím pampelišku a morine vás si pamatuju z těch začátku jsme tady spolu psali :)

reagovat 30.8.2014 20:53 - Roya

proč je ti to hloupé??...ani nevíš,jak každý pozitivní slovo,malá naděje,že může být líp,strašně pomůže...ale ty to asi vlastně víš:o))

reagovat 30.8.2014 20:57 - Pampeliška

ahoj pampeliško a děkuji za...

Renato, já jsem třeba zvyklá ventilovat své pocity, tak už mi někdy ani nedojde, že by s tím někdo mohl mít problém. Není nikdo, kdo by tě mohl vyslechnout, aniž by ses cítila, že obtěžuješ?
Tak na to je internet ideální. Ale zase tě nikdo takhle nemůže léčit.

reagovat 30.8.2014 21:08 - Ranata

je mi jasné že se zde neuzdravím,ale děkuji že někoho zajímá jiné problémy,,mějte se moc hezky pa a ještě jednou děkuji,,

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Antikoncepce, hormony, léky > Cipralex

registrace | přihlásit se