Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 17.9.2018 21:28 - sdfg

Nevím nevím, jestli mezi těmi Ukrajinci přijde ještě nějakej nositel nobelovy ceny nebo leteckej konstruktér, špičkový lékař, laureát filmových cen...
Spíš jen prostě lopaty a ruce a pak boháči co si zde postaví a zařídí vlastní bezpečnostní, úlidové, stavební, moedlingové, nějaké nájemné pracovní firmy.

A to už dávno jde mimo čechy, Ukrajinci už zde pracují na sebe nebo na jiné ukrajince.

Tudíž opravdu akorát neférová konkurence, která se může líbit akorát dravému kapitalismu, který nehledí na lidi jako obyvatele ,ale jen jako na pracovní sílu a využije každou příležitost jak ještě více znejistit pracovníky aby makali nejlépe,nejdéle a za nejmíň.

To, že Ukrajinci evidentně vidělávají na život spátky na Ukrajině nebo pracují pospolitě a soudržně v nuzných podmínkách je nekalou konkurencí na pracovním trhu, co zde nastavila pravice jako ODS a teď ANO.
Kolik východoevropanek a východoevropanů asi pracuje pro Babiše v jeho zemědělském a zpracovatelském průmyslu, v těch jeho masokombinátech a uzenářských gigantech?MOc čechů asi tuhle práci podobající se spíše nacistickému "plnému nasazení" a životu po ubytovnách, moc nepude...

reagovat 17.9.2018 21:29 - sdfg

Nevím nevím, jestli mezi...

Kolik vůbec Čechů pracuje na Babiše v jeho firmách?!
On se furt chlubí kolika lidem dává práci, ale jsou to opravdu Češi?
Nebo likviduje ČESKOU konkurenci, levnou pracovní silou z východu?!

reagovat 17.9.2018 21:37 - aladin

"Televize Seznam
Svět bez obalu"

Odchod do důchodu v Rusku, návrh je v 65 letech!!!

"Zrušte hranici 65 let a zvyšte věk odchodu do důchodu, vyzývá OECD Česko"

Nevalnyj je normální parchant!!! financovaný a řízený z USS!!!

Ten váš program Televize Seznam je svinstvo!!!

Kokosový olej

reagovat 17.9.2018 21:49 - aladin

"Kino Svět
Za nepřátelskou linií (Afghánistán)"

Vůbec je nelitiji, nemají tam co dělat!!! Přepadli Afghánistán jako přepadl Hitler SSSR!!!!

reagovat 17.9.2018 22:10 - sdfg

Přijímat chudáky průmyslu není nevhod a nemorální.Když si ještě vybere v zemích ekonomicky v kapitalistických kleštích neprosperity a odčerpá jim ty nejlepší pracovníky.

Je to celé nemorální.
Tady má fungovat normální stát a ne nějaká zájezdová gastrbaiterská ekonomika pohybu tržních sil z východních ekonomicky slabších zemí.

Stejně je jasné, že ty ekonomické "chybějící kapacity" nejsou ani tak potřebou českého státu a jejich občanů, ale spíš zahraničních montoven a výroben náhradních dílů v dodavatelském řetězci, kdy díly s nízkou přidanou hodnotou a s potřebou nekvalifikované laciné dělnické práce se zde v ČR alias "výrobně" a "zpracovatelně" západní Evropy lehce a lacino a dopravně dostupně vyrobí a poškou se na západ ,kde se dokončí a zaúčtuje a odvede se jejich skutečná cena a vyvezou se pryč z EU, případně se draze prodají právě lacino pracujícm na dluh v ČR, jako geniální drahá auta, v podstatě takové jezdící ledničky za 350tis minimum.

reagovat 17.9.2018 22:12 - sdfg

Přijímat chudáky průmyslu...

Takže Evropa naši tzv. NULOVOU azylovou politiku velkoryse toleruje, protože jim tu Ukrajinci vyrábí v jejich továrnách rozmístěných na našem území a dodávající do jejich továren v EU levné subdodávky.

Takhle místo toho,aby nás pustili dřív na jejich pracovní trh a mohli sme si již dávno v Německu např. vydělat jak Ukrajinci zde, na to sou dost opatrní a škudliví a bojí se o své fleky NĚMCŮ.

reagovat 17.9.2018 22:22 - sdfg

Takže Evropa naši tzv....

Ještě sem přijela do ČR nějaká komisařka s tím, že jsme již tak "bohatá země" (rozuměj není synonynum "země bohatých obyvatel s vysokou životní úrovní"),že nám skrouhnou eurodotace a časem naopak budem víc platit než dostávat.
Frau Merkel ví co dělá, co dělá , dobře dělá, tady má v ČR 10 000 0000 poctivých imigrantů v EU co ji na Německo a německé HDP a jejich dotační schema tvrdě budou vydělávat z tohoto německu geograficky výhodného prostoru a zásobovat Babišovými kuřaty a uzeninami a sýry atd. celé Německo a to za hubičku, případně dodávající rovnou do Liedlů, Norem, Kauflandů, Bill, Penny Marketů co jich tady je a jejich anorektické vystresované české prodavačky na ně budpu makat šidíc tak sebe i rodinu a své vyhlídky dožít se důchodu ve zdraví bez žaludečních vředů a tiků.

reagovat 17.9.2018 22:34 - sdfg

To je starý trik vydřiduškých hospodských.
Nechat dělat lidi za přislíbenou almužnu a pak je vykopnout se strhnutým celým platem bez groše na hodinu, bez šance těch lidí si sjednat zavčas navazující nástup do jiného zaměstnání.

Jsem zvědavý na další chamntivé požadavky byznisu , že náš pracovní řád je málo průžný...tzv. Makronizace.

jakoby nestačilo vykradení českého národního zlata-českého piva, ze kterého jsou předraření mezinárodními řetězcemi na suroviných a výrobě šizené patoky co se nedají pít.

Nějaká islamizace je pro přemýšlející jedince jen PŘIROZENÝ PROJEV NÁSLEDOVANÉHO TRENDU v oblasti SITUACE ČLOVĚKA ZA DANÉHO EKONOMIKU-PREFERUJÍCÍHO STAVU SPOLEČNOSTI (a od těch zemí kde na ně dopadákapitalismus právě utíkají z těch montoven do dalších montoven co mají být v EU, již blíže spotřebiteli).

Moderní tedy bude, že běženec bude nacházet v EU práce jako doručovatel výrobků ,znoží a služeb na objednávku přímo zákazníkovi do místa doručení.
Bude se tedy jednat o všechna zboží, služby.

Ten běžence bude vlastně "zboží krátké spotřeby" takže bude svým zaměstnavatelem a to bude nejdřív startup a později přeprodán nadnárodnímu konglomerátu.

Takže bude vrstva elit a vrstva běženců(kam bude spadat to původní obyvatelstvo co se neprotlačí do elit).

Orpavu krásnou vizi nám globální kaptialismus maluje.

Já myslím že je to klasicky možno popsat. NAVRCH HUJ, UVNITŘ HNUJ co ným kapitalismus slibuje!

reagovat 17.9.2018 22:37 - sdfg

To už tu v Prze máme.
Existují tu Uber Cyklisté co doručují jídlo.
To patrně expanduje do každého českého městečka, tamní doručovatel bude vozit pro Uber z hospody do všech movitých domácností po městečku cokoliv a bude makat na Uber v kalifornii.

Máme co jsem chtěli.

reagovat 17.9.2018 22:40 - sdfg

To už tu v Prze...

Pak Uber samozřejmě udělá vlastní vývařovny a ten cyklista to bude vozit z nějaké zásobárny, přistavěného přívěsu po vsi.Tím krachne místní hospoda, servírky stratí práci, bude přežívat jen jako nálevna, případně herna a noční bar.

Takhle postupně krachne všechno a budeme jak Metropolis makat rovnou pro Uber,Amazon,atd. a rovnou se vyučovat v jejich školách.

Ne státy ale globální firmy budou ovládat země,nebo spáš své regionálníé filiálky.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *