Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 12.7.2018 15:45 - Ouha

Tak co říkáte tomu, jak se komunisti zase drápou k moci? To by se líbilo Mamutovi :(

reagovat 12.7.2018 15:55 - Petr

Tak co říkáte tomu, jak se...

Co říkáme?! A co říkáš ty?!:-)

reagovat 12.7.2018 15:58 - Petr

Co říkáte Tour de France a Forbalu a jak to hýbe Francouzi včetně jejich politické špičky E.M?
Existují na to už i vtipy.Např. kreslený kdy pán na ulici šlápne do exkrementu psa patřícího pánovi před ním a ten se mu ještě omluví,že to nevadí,že jsme ve finále...!
Makron s chorvatským prezidentem, Makron s Ruským prezidentem,Makron v hledišťi...

Kokosový olej

reagovat 12.7.2018 16:14 - Jedovatej

Tak co říkáte tomu, jak se...

Voni se tam zas tak nedrápou, jsou tam tam tažený a vystrkovaný.

Tažený především šmejdskejma socanama, který se třepali na vládní účast, na místa u žlabů a koryt. Vo týhle pokrytecký verbeži dost vypovídá jejich Bohumínský usnesení, zakazující spolupráci s komunistama na vládní úrovni, vobkecávaný a vobcházený.

Tlačený k moci jsou bezmozkama takzvaně demokratickejch stran, který ve svý nepochopitelný antibabišovský nenávisti raději exhibujou v opozici, než by nesly kůži na trh ve vládní koalici.

Jak jednoduchý to mohlo bejt - takový modroptactvo s ANO mohlo sestavit většinovej kabinet, bez křiváckejch lidovců, bez vostatních žvanivejch pidistran, a komunisti se socanama by vostrouhali.

reagovat 12.7.2018 19:21 - sdfg

No nevím jak budu hodnotit večer zdejší dnešní diskusi,Jahoda musí zvítězit to je jasné, nude asi sdílené první místo.

reagovat 12.7.2018 19:24 - sdfg

Ať žije ODS, ať žije Ribintrop-Molotov pakt,ODS zvolený Klaus komunisty.

reagovat 12.7.2018 19:27 - SDFG

Chovanec hlasoval proti spolupráci s komunisty,takže...

reagovat 12.7.2018 19:31 - 12.7.

Já jsem za spolupráci.Líbili se mi ty dovolené na Máchači a kutilské práce typu Pat a Mat.

reagovat 12.7.2018 19:50 - sdfg

Pravicový smýšlení je vhodné od 25-30tisíc čistého měsíčně v pohodlí a klidu,ale za patnáct hrubého v Kauflandu,to bych snad byl spíš levicový volič a nikdo se mi nemůže divit.

reagovat 12.7.2018 19:56 - sdfg

16,5 tis KČ měli v kauflandu do května 2018 ta tu rachotu a od ledna 22 tis,je to vzestup o 28 procent a to je levicový posun, i když to dělá právě vláda Babiše,který ale krade program ČSSD dlouhodobě,ODS by to udělala těžko...

Takže kasání se nenávistí k ČSSD jen šidí rodiny těžce pracujících o zhruba 5,5tis čistého měsíčně nebýt levice.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *