Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 16.4.2018 19:35 - aladin

Testování Slovenských žáku! Prý nemají žádné motivace! Ani se nedivím. V tomhle zkorumpovaném a zlodějském systému, kde se připravuje likvidace národů Evropy a i Slovenska se není čemu divit!!!

reagovat 16.4.2018 20:15 - to nevymyslíš

Nejlepší je ta agresivní čivava Macron. Být Rusama, tak se a Amíkama zbratřím, ale s čivavama Macronem a Karlou Májovou si vytřu prdel.

reagovat 16.4.2018 23:57 - Jahoda

Nejlepší je ta agresivní...

jenže Májová a Macron jsou spojenci amerického orla bělohlavého.spasitele národů a ochránce svobody a demokracie člověka.
Letí ta super ikona nad oblaky v modravých výšinách planety země ,křídla a perutě svobody roztažené od horizontu k horizontu,hlídá...bdí a má svůj názor ...že svoboda je dána člověku ne lidma a jejich proměnlivým názorem,ale Bohem Stvořitelem a proto je neměnná,nezvratitelná a jistá.
Svoboda,svoboda,SVOBODA a práva a rovnoprávnost každého před každým.
Americký orel bělohlavý je na stráži a nedovolí ubližovat ani těm arabským civilům co se schovávají ve sklepech před válkou plynem ZHN.
Tak mě Jahodě nyní můj jahodový selský rozum nyní říká...Asad uvažuje jako Arab a stejně jak sidi Husajn Saddám měl odchod koalice za svou výhru,má i tento diktátor nedokončený útok orla za zbabělost a svou výhru.
Bude tvrdčí a bude si čím dál tím víc dovolovat a ZHN používat ,bude přesvědčen,že je beztrestný a že celý svět uvažuje jako on...Arabský vůdce.
Bude vyveden z omylu!
Takže j jahoda čekám a něco mě říká,že nebude trvat dlouho a ten sajrajt použije opět.
No....a pak jsem zvědav na názory české ruské páté kolony a jejich kolaborantů,jak to omluví.
A tomuto zcénáři dávám tak několik týdnů...neb toto je perioda jeho chemických útoků.

Kokosový olej

reagovat 17.4.2018 05:32 - Ty orle bělohlavý, spasiteli národů...

Těmi neuvěřitelnými kydy bavíš spoludiskutující jenom zde? Nevaž se, odvaž se, cpi to všude, kam se podíváš. Je dokonce možné, že bys mohl mít i samostatný pořad v ČT. Bylo by to v duchu nejlepších tradic veřejnoprávní televize, i když konkurence podobných žvanilů je tam převeliká.

reagovat 17.4.2018 06:15 - Jedovatej

Nejen pro Jahodovýho - kam také směřovaly americký rakety...
Jahodovej, s tím ostrým zrakem vorla bělohlavýho to asi tak přesvědčivý nebude...

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/04/17/nevtip-na-tento-den-87/#more-952592

reagovat 17.4.2018 08:11 - Jahoda

Těmi neuvěřitelnými kydy...

no tak ČT soudruh ještě neovládl,nejspíš proto náš prezident tak vystupuje proti nezávislé ČT a svobodnému názoru novinářů.
Ba¨vím vás svým jahodovým názorem jenom zde boti na Rudovinkách cz,neb zde to ještě jde anonymně,pod jménem s adresou vystupovat nebudu,nejsem blbej...ještě tak...,aby rudovinka na cz věděla kdo je jahoda...NE!toto nikdy.
Mě se dobře laje na z ústraní anonymity a to mě přivádí k tomu,že v Rusku vypadl z okna další novinář Maxim Borodin,který psal o korupci a žoldnéřích v Syrii a korupci a asi to někomu nevonělo...ale ono se to tam děje pořád...jak novinář nevoní,tak je dle návodu pana Zemana odstraněn a již neprüdí...jo,jo,,...jo.jo.jo...
Svým přátelům se Borodin svěřil,že za dveřma jeho bytu se pohybují maskovaní muži,jeden z nich ozbrojený.
Policie vyšetřuje jeho smrt jak sebevraždu,více o tom na Novinky cz pod článkem:Ruský novinář zemřel po pádu z okna,psal o korupci a žoldnéřích v Syrii.

reagovat 17.4.2018 09:50 - luci

no tak ČT soudruh ještě...

To,že se nepohodlným lidem násilně zkrátí život,je všeobecně a historicky používaná praktika. Většinou se dotyčným přihodí nehoda s fatálními následky.A že se to nestává v západní politické kultuře si může myslet jen blázen. Někdy pro odstrašení jsou odpraveni teatrálním způsobem. Pro příklad nemusíme do Ruska,stačí vražda novináře a jeho partnerky na Slovensku.

reagovat 17.4.2018 12:50 - Jahoda

To,že se nepohodlným lidem...

sledoval jsem jeden film o španělském inkvizitoru,jak jezdil napříč středověkým Španělskem,,odhaloval smrtelné hříšníky,čarodějnictví a kacíře a pak je mučil a upaloval.
Natrfil na jednoho mladého mnicha,který se u toho náhodou nachomejtl v mučírně a blil z toho a pak v kapli na mitlitbách toho inkvizitora chytl pod krkem a chtěl ho uškrtit.
Inkvizitor ho proti jeho vůli unes a udělal z něj nástupce,dle zuřivé reakce poznal,že v něm dříme šelma a bude dobrý .
Tak oba jezdili Španělskem ,od města k městu a vesnice k vesnici .
Jenže pak jeden kněz skočil těm inkvizitorům na kočár a tomu starému strčil do ruky hodiny.
)Ten starej to pochopil a prosil mladého,aby to šílenství zarazil.
Chápeš to?
Čas každému odměřuje stejně,třeba i ti mladí lidi co melou na internetu že důchodci nemají práva na řidičák ještě nevědí,že v tom jsou taky....takže asi takto.
Ono totiž jednou všem darebákům,lumpům,vrahům a hříšníkům splaskne a najednou přijde doba,kdy budou hledat něco stálého a neměnného v čem najdou oporu.
Včetně vrahů novinářů,chemiků co pouští dětem do sklepa plyn a tak...no...

reagovat 17.4.2018 15:30 - aladin

jenže Májová a Macron jsou...

Jahodo, asi máš pravdu, že ten sajrajt CIA a CI6 s ISIL udělají další chemický útok chemikáliemi dovezenými z Anglie!!! A opšt ten Americkej prolhanej klaun bude v TV lhát jako poprvé!!! A i když se prokáže. že útok udělali ISIL pod vedením CIA nebo CI6, bude řvát, že to udělal Assad a opět napadne Sirii bez souhlasu OSN!!! Amíci se nikdy nevzdají Srředního východu, jsou tam veliká ložiska surovin a Amíkům docházejí!!!

Jinak k raketovému útoku na Syrii bych dodal to, že takhle komplikovaný způsob předávání raketové techniky Rusům bych od Amíkú a toho jejich klauna Trumpa nečekal!!!

reagovat 17.4.2018 15:40 - aladin

"https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/04/17/nevtip-na-tento-den-87/#more-952592"

U nás těsně před koncem války Amíci bombardovali několik (desítek?) fabrik a ostatních objektů důsežitých pro ekonomiku státu!!! Asi doufali, že Československo využije naplno hospodářskou podporu UNRA ze Spojených států!!! Nějaká byla přijata, ale jen v malé míře!!! Takhle bojují Amíci po celém světě, nejdříve vše rozbijí a pak nabídnou pomoc, kterou konkrétní stát bude splácet léta pod patronací zločinné organizace MMF, z úroků placených těmito státy SS žijí!!! Neberte si od ní úvěry a USFT zkrachuje!!!

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *