Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 17.4.2018 15:30 - aladin

jenže Májová a Macron jsou...

Jahodo, asi máš pravdu, že ten sajrajt CIA a CI6 s ISIL udělají další chemický útok chemikáliemi dovezenými z Anglie!!! A opšt ten Americkej prolhanej klaun bude v TV lhát jako poprvé!!! A i když se prokáže. že útok udělali ISIL pod vedením CIA nebo CI6, bude řvát, že to udělal Assad a opět napadne Sirii bez souhlasu OSN!!! Amíci se nikdy nevzdají Srředního východu, jsou tam veliká ložiska surovin a Amíkům docházejí!!!

Jinak k raketovému útoku na Syrii bych dodal to, že takhle komplikovaný způsob předávání raketové techniky Rusům bych od Amíkú a toho jejich klauna Trumpa nečekal!!!

reagovat 17.4.2018 15:40 - aladin

"https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/04/17/nevtip-na-tento-den-87/#more-952592"

U nás těsně před koncem války Amíci bombardovali několik (desítek?) fabrik a ostatních objektů důsežitých pro ekonomiku státu!!! Asi doufali, že Československo využije naplno hospodářskou podporu UNRA ze Spojených států!!! Nějaká byla přijata, ale jen v malé míře!!! Takhle bojují Amíci po celém světě, nejdříve vše rozbijí a pak nabídnou pomoc, kterou konkrétní stát bude splácet léta pod patronací zločinné organizace MMF, z úroků placených těmito státy SS žijí!!! Neberte si od ní úvěry a USFT zkrachuje!!!

reagovat 17.4.2018 15:51 - aladin

no tak ČT soudruh ještě...

Došlo ti vůbec ty trotle, že ČT vysílala v sobotu dezinformace o událostech v Sýrii???

Vídeo, které vysílala bylo vydáváno za záběry ze Sýrie a to raketového úzoku západních zločinců a při tom to byly zábery útoku Porošenkovy armády na noční Luhansk z roku 1915 !!!!!!!!!!! To máš z toho, že posloucháš jenom Svobodnou Evropu a toho vypelichaného orla!!!

Kokosový olej

reagovat 17.4.2018 19:34 - aladin

"Expert na chemické zbraně: Skripalovi nemají vyhráno, novičok může mít i opožděný efekt"

Bla, Bla, Bla, vy jste zaprodali Hitlerovi naši zem jen proto, že jste ho chtěli nasměrovat na SSSR!!! Kdyby jste se podělali, tak vám mikdy nebudu věřit!!!

reagovat 17.4.2018 19:40 - aladin

"Do Dúmá vjeli experti na chemické zbraně z OPCW"

Copak tam ti Amerikou financovaní špioni zjistí??? Cestovní dokumenty mají od OSN a od koho dostávají peníze???
Kdyby USFT přestali podporovat OSN, tak by se zhroutilo!!! Koho chleba jídáš, toho píseň zpívej! ( Koho chleba Jidáši jídáš, toho píseň zpívej!)

reagovat 17.4.2018 19:44 - aladin

"Poslanci řešili nálety v Sýrii. Jsme kvůli vám za kašpary, vyčetl Babišovi Kalousek"

Kalousku, vy jste kašpaři od roku 1989 i s ti humanitárním bombarďákem Havlem!!! Západu jste pro smích, jak jste blbí a jak jim lezete do zadku!!!

reagovat 17.4.2018 21:51 - aladin

"Světovou sítí se systematicky šíří záludný kód, varují USA a Británie"

A co vy zmetci, co šmírujete přes ACQ, SKYPE, Win 10 akdo ví přes co ještě??? Měli by jste si uvědomit, že v Evropě není tolik hlupáků jako u vás, takže vám na ty vaše bláboly nikdo neskočí!!!

reagovat 17.4.2018 22:13 - aladin

Syriie!

Sobotní dezinformace v ČT o útoku na Damašek! Jak tuto dezinformaci bude řešit Ústav pro dezinformace by mně docela zajímalo!!!

reagovat 17.4.2018 22:55 - Jahoda

Jahodo, asi máš pravdu, že...

jsem moc rád,že kovaný bolševik jako jsi ty Aladin označuje prezidenta USA nadávkama.
To je pro prezidenta Trumpa moc dobrá vizitka a ještě jsem k těm rudým na netu nadávkám četl,že se směje jak měsíček na hnoji.
Že obrátil a stal se z něj správný americký jestřáb,patriot a představitel nejmocnější země světa ,první muž planety?
Amerika si ho zpracovala přesně jak jsem já jahoda již před rokem a půl předpověděl...jenže to jsem mu ještě lál ,nyní již nelaji a docela mu začínám fandit.
Přece jenom je to Republikán...ona ta jejich strana je plná extrémů...více jak polovina jejich politiků kolaboruje s Ruskem,ale zase na druhou stranu pouze Republikáni jsou podhoubí,které produkuje echtsuper Americké jestřáby,patrioty a nesmiřitelné bojovníky s bolšešvizmem.
Vem si třeba takového Ronalda Reagana...to byl ale jestřáb !
Díky němu se položil celý východní blok sovětských satelitů a padla berlínská zed.
A víš proč se stal antokomunistou?
V mladých letech,kdy studoval mu komunistická bojůvka Komunistické strany Ameriky vyhrožovala smrtí pro jeho proamerické a vlastenecké názory.
Tam nastal zlom a pak to již jelo na plné obrátky.
Abebo třeba Bushové,junior a taky senior.Dva moc dobří američtí prezidenti...taky Republikáni.
Ale stejně nemohu jen tak otočit a najednou odsuzovat Demokraty.
To je taky strana dobrých politiků a pan Obama byl jeden z jejich nejlepších,..to byl moc dobrý člověk,myslel na lidi,Republikán v průměru moc ne,ten je pro tvrdou a soběstačnou Ameriku a její tradice..a do toho třeba Obamacare a tak nezapadá.
A navíc prezident Trump má smůlu,že ruská takná služba má na něj komprofotky,tak se účastní sexuálních orgií s ruskýma kurvama a ty na sebe močí...tajná služba to v Moskvě asi fotila přes průhledné zrcadlo...ono se to tak totiž někdy dělá a jestli je u těch Bakchanálií Trump ještě vyfocen nahatý se ztopořeným penisem,tak je zde moc dobrý materiál na vydírání....

reagovat 17.4.2018 23:05 - Jahoda

jsem moc rád,že kovaný...

no prezident Clinton byl taky pěkný proutník.
Monika Levinská,která jej pak obvinila z sexuálního obtěžování mu kouřila v Oválné pracovně penis,zatímco Clinton telefonoval s nějakým senátorem.
On toho měl Clinton více...třeba se jen tak vytratil s mladou holkou do ústraní a pak se po čase s ní vrátil...však mu ji pak Hilary takovou natáhla,až měl monokl.
Ale hlavně,když to vezmu jahodově v glogálu,přece jenom se jednal o normální mužské,hlavně že nejsou na hošíky.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *