Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 17.4.2018 05:32 - Ty orle bělohlavý, spasiteli národů...

Těmi neuvěřitelnými kydy bavíš spoludiskutující jenom zde? Nevaž se, odvaž se, cpi to všude, kam se podíváš. Je dokonce možné, že bys mohl mít i samostatný pořad v ČT. Bylo by to v duchu nejlepších tradic veřejnoprávní televize, i když konkurence podobných žvanilů je tam převeliká.

reagovat 17.4.2018 06:15 - Jedovatej

Nejen pro Jahodovýho - kam také směřovaly americký rakety...
Jahodovej, s tím ostrým zrakem vorla bělohlavýho to asi tak přesvědčivý nebude...

https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/04/17/nevtip-na-tento-den-87/#more-952592

reagovat 17.4.2018 08:11 - Jahoda

Těmi neuvěřitelnými kydy...

no tak ČT soudruh ještě neovládl,nejspíš proto náš prezident tak vystupuje proti nezávislé ČT a svobodnému názoru novinářů.
Ba¨vím vás svým jahodovým názorem jenom zde boti na Rudovinkách cz,neb zde to ještě jde anonymně,pod jménem s adresou vystupovat nebudu,nejsem blbej...ještě tak...,aby rudovinka na cz věděla kdo je jahoda...NE!toto nikdy.
Mě se dobře laje na z ústraní anonymity a to mě přivádí k tomu,že v Rusku vypadl z okna další novinář Maxim Borodin,který psal o korupci a žoldnéřích v Syrii a korupci a asi to někomu nevonělo...ale ono se to tam děje pořád...jak novinář nevoní,tak je dle návodu pana Zemana odstraněn a již neprüdí...jo,jo,,...jo.jo.jo...
Svým přátelům se Borodin svěřil,že za dveřma jeho bytu se pohybují maskovaní muži,jeden z nich ozbrojený.
Policie vyšetřuje jeho smrt jak sebevraždu,více o tom na Novinky cz pod článkem:Ruský novinář zemřel po pádu z okna,psal o korupci a žoldnéřích v Syrii.

Kokosový olej

reagovat 17.4.2018 09:50 - luci

no tak ČT soudruh ještě...

To,že se nepohodlným lidem násilně zkrátí život,je všeobecně a historicky používaná praktika. Většinou se dotyčným přihodí nehoda s fatálními následky.A že se to nestává v západní politické kultuře si může myslet jen blázen. Někdy pro odstrašení jsou odpraveni teatrálním způsobem. Pro příklad nemusíme do Ruska,stačí vražda novináře a jeho partnerky na Slovensku.

reagovat 17.4.2018 12:50 - Jahoda

To,že se nepohodlným lidem...

sledoval jsem jeden film o španělském inkvizitoru,jak jezdil napříč středověkým Španělskem,,odhaloval smrtelné hříšníky,čarodějnictví a kacíře a pak je mučil a upaloval.
Natrfil na jednoho mladého mnicha,který se u toho náhodou nachomejtl v mučírně a blil z toho a pak v kapli na mitlitbách toho inkvizitora chytl pod krkem a chtěl ho uškrtit.
Inkvizitor ho proti jeho vůli unes a udělal z něj nástupce,dle zuřivé reakce poznal,že v něm dříme šelma a bude dobrý .
Tak oba jezdili Španělskem ,od města k městu a vesnice k vesnici .
Jenže pak jeden kněz skočil těm inkvizitorům na kočár a tomu starému strčil do ruky hodiny.
)Ten starej to pochopil a prosil mladého,aby to šílenství zarazil.
Chápeš to?
Čas každému odměřuje stejně,třeba i ti mladí lidi co melou na internetu že důchodci nemají práva na řidičák ještě nevědí,že v tom jsou taky....takže asi takto.
Ono totiž jednou všem darebákům,lumpům,vrahům a hříšníkům splaskne a najednou přijde doba,kdy budou hledat něco stálého a neměnného v čem najdou oporu.
Včetně vrahů novinářů,chemiků co pouští dětem do sklepa plyn a tak...no...

reagovat 17.4.2018 15:30 - aladin

jenže Májová a Macron jsou...

Jahodo, asi máš pravdu, že ten sajrajt CIA a CI6 s ISIL udělají další chemický útok chemikáliemi dovezenými z Anglie!!! A opšt ten Americkej prolhanej klaun bude v TV lhát jako poprvé!!! A i když se prokáže. že útok udělali ISIL pod vedením CIA nebo CI6, bude řvát, že to udělal Assad a opět napadne Sirii bez souhlasu OSN!!! Amíci se nikdy nevzdají Srředního východu, jsou tam veliká ložiska surovin a Amíkům docházejí!!!

Jinak k raketovému útoku na Syrii bych dodal to, že takhle komplikovaný způsob předávání raketové techniky Rusům bych od Amíkú a toho jejich klauna Trumpa nečekal!!!

reagovat 17.4.2018 15:40 - aladin

"https://vlkovobloguje.wordpress.com/2018/04/17/nevtip-na-tento-den-87/#more-952592"

U nás těsně před koncem války Amíci bombardovali několik (desítek?) fabrik a ostatních objektů důsežitých pro ekonomiku státu!!! Asi doufali, že Československo využije naplno hospodářskou podporu UNRA ze Spojených států!!! Nějaká byla přijata, ale jen v malé míře!!! Takhle bojují Amíci po celém světě, nejdříve vše rozbijí a pak nabídnou pomoc, kterou konkrétní stát bude splácet léta pod patronací zločinné organizace MMF, z úroků placených těmito státy SS žijí!!! Neberte si od ní úvěry a USFT zkrachuje!!!

reagovat 17.4.2018 15:51 - aladin

no tak ČT soudruh ještě...

Došlo ti vůbec ty trotle, že ČT vysílala v sobotu dezinformace o událostech v Sýrii???

Vídeo, které vysílala bylo vydáváno za záběry ze Sýrie a to raketového úzoku západních zločinců a při tom to byly zábery útoku Porošenkovy armády na noční Luhansk z roku 1915 !!!!!!!!!!! To máš z toho, že posloucháš jenom Svobodnou Evropu a toho vypelichaného orla!!!

reagovat 17.4.2018 19:34 - aladin

"Expert na chemické zbraně: Skripalovi nemají vyhráno, novičok může mít i opožděný efekt"

Bla, Bla, Bla, vy jste zaprodali Hitlerovi naši zem jen proto, že jste ho chtěli nasměrovat na SSSR!!! Kdyby jste se podělali, tak vám mikdy nebudu věřit!!!

reagovat 17.4.2018 19:40 - aladin

"Do Dúmá vjeli experti na chemické zbraně z OPCW"

Copak tam ti Amerikou financovaní špioni zjistí??? Cestovní dokumenty mají od OSN a od koho dostávají peníze???
Kdyby USFT přestali podporovat OSN, tak by se zhroutilo!!! Koho chleba jídáš, toho píseň zpívej! ( Koho chleba Jidáši jídáš, toho píseň zpívej!)

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *