Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 14.2.2018 09:19 - Ivo

"Za vlastizradu půjdou...

Referendum v pravou chvíli je past na voliče,stačí dostatečné echo negativních alternativních informací a v pravou ,tedy negativní kampaň a propagandu pars excelence a výsledek referenda může být katastrofální pro respondenty samotné a to ekonomicky a tudíž zamšstnanostně a existenčně,tedy opačný než požadovali.
S rostoucí zbídačeností lidu jejich touha riskovat a zkoušet radikální kroky,které by jim snad pomohli dostat se z stabilizovaně debilní životní situace pro jejich ještě snad uspokojivé fyzické síly v nich posiluje ambici k alternativním řešením.

Případem je třeba Okamura,ale nebo třeba i Putin po bezvládí devadesátých let od Jelcina v Rusku.Společnost v USA zareagovala na ambice staré hipízačky Hillary,která se přes úředničinu a Secretary of state postupně cpala až na prezidentůruru zvolením trola Trumpa.

Referendum už tady máme,co jiného je volba prezidenta a třeba referendum o vstupu do EU v r. 2004,kde jsem hlasoval ANO.

reagovat 14.2.2018 09:26 - ShabbaTot

Politika je zábava...

ha,ha,ha ,můj selský rozum mě nyní ale říká,že ten kdo nechce ztratit tvář a mít pošramocené ego je pan Okamura po výrocích zlehčujících utrpení holokaustu a nacistického vraždění.

I když je to Japonec jen z části,pořád je to Japonec a neztratit tvář a důstojnost se u tohoto národa dědí v genech a Japonci to berou dosti vážně.

Je to prostě v něm a dosti mu to vadí.

Jak jsem ale já jahoda psala...je to kluk neskušený a neznalý poměrů a výrokem zlehčujícím holokaust a nacistické vraždění píchl do sršáního hnízda .

Nevěřím,že mu to ti staří strejci co je v nich válečná nenávist odpustí pro jeho nezkušené mládí a naivitu pokud top nevezme spět a veřejně se neomluví,plakát s omluvou před jeho šopem v Praha mu k tomu dal dobrý návod..
Já jahoda,když jsem začal básnit o své Německé přízni v Německu co musela utéci před britským bombardováním do protektorat sem před partizány a veterány odboje proti nacistickému WH,tak se po mě to osazenstvo dívalo nepěkně a škaredě a tvrdě.
Pak mě ale vzalo na milost,protože mě znalo od štěněcích let a když jsem jim řekl,že nacisti jsou svině a pokud bych žil v té době postavil bych se jim,jeden veterán mě řekl,že by mě Němci zabili a tím debata skončila.

Pana Okamuru ale nikdo na milost nevezme,jeho politika je postavena na ideologii vyvolávání nenávisti a ta se mu pěkně vrátí.
Na západ od Českých hranic bude těžce nenáviděn ,tam žije na stovky milionů pozůstalých po obětech shoa a ideologii nenávidí.
Myslím,že pan Okamura z toho nevycouvá aniž by ztratil tvář....
Jsou jen dvě možnosti.
Spáchat harakiry
Veřejně se omluvit a vzít to zpět a doufat,že mu jeho špatný názor bude pro jeho mládí odpuštěn.....

reagovat 14.2.2018 10:28 - |_

ha,ha,ha ,můj selský rozum...

Ondřej Pažout nakonec 34.a to je důležité.

Kokosový olej

reagovat 14.2.2018 10:28 - _|_

ha,ha,ha ,můj selský rozum...

Ondřej Pažout nakonec 34.a to je důležité.

reagovat 14.2.2018 10:50 - Hmm

Nejlepším a nejcitovanějším mluvčím je s velkým náskokem Ovčáček!Až daleko pod ním je Martin Kupka.

reagovat 14.2.2018 11:28 - Hmm

V koreji na OH vyhráli na U rampě američan a američanka,jak signifikantní,protože jsou nejlehčí,nejmilejší,nejmladší a nejvíce sexy a poslouchají před závodem patrně písníčku Any K. Nelítej nizko.

reagovat 14.2.2018 12:02 - Hmm

Obzvláště uchylná byla už první světová váolka a tam o vyvražďování etnik nešlo.Šlo jen o německý nacionalismus.
Oni se podobně zabývali i teoriemi nadřazenosti bílé rasy i angličané a spolu s belgičany a němci i zřizovali púrvní lágry a likvidační pracovní tábory a capital punoishment pro vzpurné jedince a partyzány, kterým se příčilo vyhubení vlastního národa cizími usurpátory mnoha zemí v africe.

Např. dělo velká Berta uzpůsobené k ostřelování obytných čtvrtí Paříže nebo chemické látky v první světové jsou tohoto dokladem jak bestiální krutost se šířila již v neetnicky cleansingové první světové válce.

reagovat 14.2.2018 12:12 - Na západní frontě klid...

https://deriv.nls.uk/dcn30/7440/74407448.30.jpg

reagovat 14.2.2018 12:19 - typická městská nepracující kavárna

https://en.wikipedia.org/wiki/Franco-Prussian_War#/media/File:ParisCafeDiscussion.png

reagovat 14.2.2018 12:23 - ShabbaTot

Obzvláště uchylná byla...

ještě v 20-letech byl v Evropě těžký antisemitizmus,rasizmus a ideologie nenávisti běžně zaběhlou věcí.
Hitler pak již jenom navázal na tyto kořeny Evropy a ideologicky z toho čerpal-na základě nenávistné idologie.
Jak vidno,je to vyzkoušená teorie jak se politicky prosadit a vysoké preference SPD dokazují,že to pořád funguje.
Akorád na místo Žida je zde pronásledován Rom,ale účel nakonec světí prostředky...jak jinak taky....

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *