Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 13.1.2018 10:21 - sdfg

ale ne prof.Ing.Jiří...

Zde si Jahoda dělá legraci z Drahoše...

reagovat 13.1.2018 10:23 - sdfg

Zde si Jahoda dělá legraci...

Evidentně v schizofrenické atace,v manické levicové fázi,pak zas bude běsnit nad Zemanou v pravicové manické fázi.
No nakonec dle jeho aktivity na doktrorce a klientů diskusí doktrorky,Jahoda je v čele co do příspěvků a není čemu se bavit,král UBU zdejších diskusí Jahoda, schizofrenik a patrně i maniodepresivní chovanec nějakého ústavju,trvale se mu nedostává na prášky,střídavě dole nebo nahoře.

reagovat 13.1.2018 10:23 - Dr Chocholoušek

jahoda tu celou dobu...

Asi ti to povolení k přístupu na ústavní wifinu odebereme.

Kokosový olej

reagovat 13.1.2018 10:25 - aladin

"Feministky pobouřil dopis hvězdné Deneuveové proti kriminalizaci mužů"

Je úplně jedno, jestli to jsou americké, francouzské nebo české, všechny to jsou psychopatky!!!

reagovat 13.1.2018 10:29 - sdfg

Tak poslední možnost pro frenetické patolízali Zemana na internetových diskusích,postupně prodělat eskymácký obrat a přešaltovat na Zemana.
Je to to samé jako z Husáka přešaltovat na Havla,to už není nic nového...

reagovat 13.1.2018 10:32 - luci

"Feministky pobouřil...

Já bych řekla,že jsou to deviantky.Jejich negativní postoj k mužům je až patologický.

reagovat 13.1.2018 10:51 - sdfg

No nevadí,Zemanovi voliče jistě pohled na Zemana a nahou ženu od pasu nahoru psychicky vyrušil na několik dní,takže musí ledovat...

reagovat 13.1.2018 10:52 - sdfg

Asi ti to povolení k...

Heslo je ten nejvyšší,hned po Bohu. (primář Krhounek)

reagovat 13.1.2018 10:54 - pravá Jahoda

děkuji adminu,že smazal zhnilou jahodu,která mě osočovala.
To bylo ale fakt rychlé!
A abych neodbočoval z námětu vlákna,tak jsem se právě vrátil z voleb a tam to hodil panu Drahošovi.
Je to dle titulů před a za jménem jeden z nejinteligentnějších a nejvzdělanějších lidí na kandidátce a pokud bude prezidentem,jako nadprůměrně vzdělaný člověk bude mít obrovský přehled a hlavně svůj názor,ten by se na úřad prezidenta ale fakt hodil.
Já mu fandím.

reagovat 13.1.2018 10:55 - sdfg

Musím uznat,že jestli jsou všechny Ukrajinky takové jako tato občanka Ukrajiny,tak Zemanova politika vstřícnosti k migraci z kulturně podobné Ukrajiny dostala závažné trhliny.
Na druhou stranu by ji řada Zemanových voličů jistě u sebe ráda ubytovala,když by si hráli občas "na Zemana" a znamenalo by to "honem sem kozy ven."

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *