Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 13.1.2018 10:51 - sdfg

No nevadí,Zemanovi voliče jistě pohled na Zemana a nahou ženu od pasu nahoru psychicky vyrušil na několik dní,takže musí ledovat...

reagovat 13.1.2018 10:52 - sdfg

Asi ti to povolení k...

Heslo je ten nejvyšší,hned po Bohu. (primář Krhounek)

reagovat 13.1.2018 10:54 - pravá Jahoda

děkuji adminu,že smazal zhnilou jahodu,která mě osočovala.
To bylo ale fakt rychlé!
A abych neodbočoval z námětu vlákna,tak jsem se právě vrátil z voleb a tam to hodil panu Drahošovi.
Je to dle titulů před a za jménem jeden z nejinteligentnějších a nejvzdělanějších lidí na kandidátce a pokud bude prezidentem,jako nadprůměrně vzdělaný člověk bude mít obrovský přehled a hlavně svůj názor,ten by se na úřad prezidenta ale fakt hodil.
Já mu fandím.

Kokosový olej

reagovat 13.1.2018 10:55 - sdfg

Musím uznat,že jestli jsou všechny Ukrajinky takové jako tato občanka Ukrajiny,tak Zemanova politika vstřícnosti k migraci z kulturně podobné Ukrajiny dostala závažné trhliny.
Na druhou stranu by ji řada Zemanových voličů jistě u sebe ráda ubytovala,když by si hráli občas "na Zemana" a znamenalo by to "honem sem kozy ven."

reagovat 13.1.2018 10:55 - sdfg

Pro mme je to signál,že Zemana prohraje o prsa s Drahošem.

reagovat 13.1.2018 10:57 - aladin

"Trumpa po výroku o pr...ch světa označili za rasistu, dělají si z něj legraci"

U nás je už také na čase přestat chránit tu parazitickou svoloč a vyhnat je tam odkud přišli!!!

reagovat 13.1.2018 10:58 - sdfg

děkuji adminu,že smazal...

Já jsem to hodil Drahošovi,ale ze zralé pravicové uváženosti,ne z účelové méně hodnotné vyčůranosti levicového politického podnikatele ve volebním týmu Miloše Jakeše pardon Zemana ,který objížděl v Zemáku republiku s nalepeným knírem jako spokojený důchodce a kámoš Zemana z Vysočiny,ačkoliv to je mladý člen KSČ z Poběžovic s krycím názvem krhavej Lojza.

reagovat 13.1.2018 10:59 - sdfg

Já jsem to hodil...

je řeč o Jahodovi,predátorovi zdejších diskusí...Nezaměstnaném levicovém placeném agentu KGB-GRU a členu sdružení mladých komunistů z Poběžovic alias Krhavý Lojza(jak sedí na monitoru a má zarudlé bělmo)

reagovat 13.1.2018 11:00 - sdfg

je řeč o...

Ať zchudnu o miliardu jestli lhu.

reagovat 13.1.2018 11:01 - sardanapal*

Ať zchudnu o miliardu jestli...

Myslíš neuronů ?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *