Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 13.12.2017 08:16 - sdfg

Topolánek je emocionální burcovač, do politiky nepatří,nikoli do vysoké,je to takový chlap s gulama,to na něj Paroubek dobře vymyslel,i když je to taky prevít.
Zřejmně šel kandidovat na prezidenta úplně z jiného důvodu než zvítězit.Je to takový uvnitř venkovský buran co se rád pere a čechrá kouhoutí peří,u toho brunátní(nevím jestli níhodu není z Bruntálu,spíš z Valašska,jeho otec se neobjímal se stromy ale s Valachama :ú),Topolánkovi bych už nepůjčíl ani korunu natož správu nad státem.

reagovat 13.12.2017 08:22 - sdfg

ODSáci chtějí Zemana.V tom to je, jen kvůli důchodcům z řad ODSáků vyhrál posledně Zeman.Je to banda nemytá a nečistá.

reagovat 13.12.2017 08:39 - sdfg

Invaze v zátoce Sviní byla neúspěšná operace kubánských exulantů, kteří v dubnu 1961 (pod vedením CIA) napadli jižní Kubu. Tuto akci financovala a podporovala americká administrativa, jejímž cílem bylo svržení Fidela Castra. Operace proběhla necelé tři měsíce poté, co se John Fitzgerald Kennedy stal 35. americkým prezidentem.

Operace Red Dog byla kódovým jménem vojenského filibusovacího spiknutí z roku 1981 kanadských a amerických občanů, kteří byli do značné míry spojeni s skupinami bílé supremacistky a Ku Klux Klan , svrhli vládu Dominiky , kde plánovali obnovit bývalého předsedy vlády Patricka Johna . Hlavní představitelé byli americký Klansman Mike Perdue, německý kanadský neonacista Wolfgang Droege a barbarský pašerák zbraní Sydney Burnett-Alleyne. Po tom, co byl záplet zmatený americkými federálními činiteli v New Orleans v Louisianě, zpravodajská média nazvala to " Bayou of Pigs " po neúspěšné invazi 1961 Bay of Pigs .

Kokosový olej

reagovat 13.12.2017 08:45 - Amálka

Uá se bojím,urgu,urgu,že kartářka mě varovala,jestli se velký pán s gulema stane prezidentem tak přiletí velký pták noh a sezobe nás.

reagovat 13.12.2017 08:52 - sdfg

Byl to skvělý večer bez skutečného náznaku deště, protože ve Windsor Parku se shromáždilo více než 10 000 dočasných stánků a důvodů, aby byly součástí nejdůležitějšího momentu v historii našeho národa - kdybychom o půlnoci skutečně stali národem a členem Shromáždění národů Spojených národů.

Chystali jsme se trolit s velkými kluky a dívkami a změnit jméno vůdce z premiéra na předsedu vlády, což je místo, které požívají všichni ti, kteří následovali po Patrickovi Johnovi, který byl prvním premiérem a který by měl být oprávněně nazýván otcem naší Nezávislosti, ať se vám to líbí nebo ne. Právo je správné, tak správné a být spravedlivé. Jsem vždy překvapen tím, že my, lidé, můžeme rozptýlit to, co považujeme za nehodné, ale pokrýt a podporovat věci a lidi, o kterých víme, že jsou nejhorší. V té noci jsme se také stali republikou s názvem Dominikánské společenství, aby nás oddělili od zmatenosti s Dominikánskou republikou.

Byl jsem ve zprávě spolu s Ferdinandem Framptonem a Jonesem P Madierou hostujícím komentátorem z Trinidadu. Byl jsem ten s mikrofonem, když vlajka Dominiky byla zdvižena velkými fanfárami a fandy o půlnoci a vzpomínám si na pýchu úspěchu, který jsme všichni cítili, když jsme stáli tam na horní části speciálně postavené obrovské dvoustupňové etapy a uviděli trikoloru jak se chvěje ve vánku. Ta hrdost, kterou jsem si jistá, se promítla v mém hlase a Ferdinandovi a dokonce i Jonesovi jako karibská osoba. Přesto to bylo víc než vlajka, která byla zdvižena, byl náš nový systém vlády zaveden, přijat a uznáván prostřednictvím nové ústavy.

Tato ústavní smlouva byla projednána v Londýně mezi britskou vládou, Dominikánskou vládou včetně vůdce opozice a jejího týmu. V té noci v duchu nového začátku jednoty byl vůdce opozice Eugenia Charles požádán, aby napsal a doručil přivítanou adresu všem hostujícím hodnostářům nejvíce ze všech zástupců královny, její sestra pozdní princezna Margaret, po které naše hlavní nemocnice na jméno Goodwill. Teprve po půlnoci ve své první řeči do národa, jak to řekl předseda vlády Patrick John:

"Proto se zastavme zranění a pomlouváme sebe samému a prezentujeme se před světem opravdu tak, jak jsme skutečně - jako přátelé, ne pánové, jako principiální apoštolové, ne ..."

Na výročí každoročně pořádáme speciální akce a ceremonie a děláme to za 34 let dne 3. listopadu nezávislosti a chystáme se to udělat znovu, což je "přítomné my jako principiální apoštolové". Takže se můžete ptát, co je tentokrát jinak? Kromě trochu historie ve prospěch těch, kteří byli příliš mladí, aby poznali nebo se narodili později a existuje mnoho, je to proto, že v tomto roce "Aye Dominique něco není správné".

Co dělají policie a ozbrojené síly na Den nezávislosti? Někteří budou odpovídat: "Pochodují a průvodčí a střílejí prázdná místa ve vzduchu." Ani moji přátelé neudělají víc - pozdravují a skládají čest a pocty a někdo stojí za to přijmout. Nejde jenom o to, že je to podstata a zatímco někteří přicházejí jen proto, aby viděli, rozveselili nebo se smáli, a jiní dokonce i zvrhle doufají, že uvidí policistu, který ztratil slunce, většinou policie a ostatní skupiny jsou jen přemýšlel jsem o tom, že by to bylo správné, a možná i přemýšlel, že jestliže ti pod stany chráněnými před sluncem budou sedět pod sluncem, pak projevy a prezentace nebudou tak dlouhé.

Ale celý tento ceremoniál má větší cíl, protože den nezávislosti je den cti. Co je čest? Je to něco, co nelze koupit, prodat, obchodovat nebo předat jednomu z chlapců, ale musí být dosaženo respektem vašich vrstevníků a lidí obecně. V některých případech se projevuje čest díky hrdinství v době války, na jiných místech existují čestná zabíjení žen, které údajně znevažovaly své rodiny. Bible vypráví o tom, že ženy jsou ukameňovány za zabití jejich manželů a lidi stále spáchají sebevraždu kvůli tomu,že ztratilo tvář. Čest není ve světě po staletí žádnou malou věcí. Den nezávislosti je naším ctí, když jsou místní obyvatelé poctěni za svou práci a policie a jiné skupiny ctí s jejich pozdravy a pochodující kapelou. Kdo je ten, kdo přijímá pozdrav, musí být respektován a přijat jako čestný, nebo se stane věc.

To je důvod, proč mám problém s panem Skerritem, když naznačuje, že předsednictví není ve skutečnosti nic takového, jaký je rozruch, že Savarin byl jmenován do funkce. Tam jsou ti, kteří se zrychlují zřídit z většiny politických důvodů a říkají, že to není záležitost, ale že pozdrav je pro zemi nebo den, nebo cokoli jiného. Ctíme naši zemi tím, že budeme respektovat národní hymnu, a ne "beff-in" a ignorovat tolik, co děláme, když se hraje. Ctíme naši zemi ochranou našeho prostředí a udržováním našich řek a dalších přírodních zdrojů, ale to, co děláme na Den nezávislosti, je čest a pozdravujme prezidenta, který reprezentuje tvar, duši a sjednocující sílu našeho národa, což je součet všech věcí . Nejdůležitější je, že ctíme prezidenta jako strážce zákona, který vytváří systém vlády - ústavu.

Nicméně Savarin je pod mrakem neústavního jmenování a jeho přátelé se mohou ponořit do své obrany a říkají, že to je jen politika. Nicméně bez ohledu na to, jak se k němu tančíte, je skutečnost, že kdokoli stojí na platformě, aby přijal pozdrav, musí být lidem ctěn a respektován. To je místo, kde se tento rok liší, protože poprvé za 34 let držitele úřadu prezidenta považuje většina lidí za rozhodně neúctyhodného, nerespektovaného a nehodného z takového postu.

Pokud si myslíte, že nezáleží na tom, zda je prezident hoden vaší úctě Karel, potom vše, co jsem napsal, je málo důležité, ale pokud si myslíte jinak a stále mu udělujete čest, pak jste se vzdali ranění a pomlouvali sebe a to je škodlivé pro vás, mládí a náš ostrov krásy. Možná, když zpíváme noty národní hymny, nemyslíme je opravdu. Některé čáry se zde opakují:

"Přijďte
sousedy a dcery tohoto drahokamu za porovnáním Snažte se o HONOR ..... DOPRAVA, buďte ROVNÍ,buďte FAIROVÍ'

reagovat 13.12.2017 08:55 - sdfg

Byl to skvělý večer bez...

Prezidenta neřeší jen v Čechii,ale i v Dominikánské republice,která setřásla závislost na GB a stala se samostatnou podobně jako my na SSSR a váží si toho(zatímco čr tápe a naopak do závislosti na cizině padá),zejména touto pasáží...

" Co je čest? Je to něco, co nelze koupit, prodat, obchodovat nebo předat jednomu z chlapců, ale musí být dosaženo respektem vašich vrstevníků a lidí obecně. V některých případech se projevuje čest díky hrdinství v době války, na jiných místech existují čestná zabíjení žen, které údajně znevažovaly své rodiny. Bible vypráví o tom, že ženy jsou ukameňovány za zabití jejich manželů a lidi stále spáchají sebevraždu kvůli tomu,že ztratilo tvář. Čest není ve světě po staletí žádnou malou věcí. Den nezávislosti je naším ctí"

JEDNODUŠE,BRITÁNIE OPUSTILA JEDNY KOLONIA A UDĚLÁ SI Z NÁS DRUHÉ...

reagovat 13.12.2017 08:57 - sdfg

Prezidenta neřeší jen v...

Protože to nasedá skvěla na naši mezkovskou a poddanskou kmánskou povahu,které prostě musí furt někdo lepší vládnout,jednou Mirek jednou Miloš nebo Vášek jednou Andrej příště zas nějaká ženská nebo dvě ženský v homosexuálním svazku pak první gay,první paralytik,první cizinec,první cizinka,první američan,Rus,Sakašvili,Pepek Vyskoč...

reagovat 13.12.2017 09:03 - sdfg

ČESTNOST,ZAJÍMAVÉ že o cti ,čestnosti není na doktorce ani jedno téma,jméno Čestmír je také považováno za komunistické?!
Pak se nedivme až se tu budou dávat Mohamedové a Ivanové,Chaimové.

reagovat 13.12.2017 09:04 - sdfg

ČESTNOST,ZAJÍMAVÉ že o...

Prostě cizí náplava,soldateska a cizácká samozvaná vrchnost(záměrně neužívám slovo pakáž,abych neurazil národy,ale ať si zůstanou tam kde jsou,ve svých vlastních zemí a nekolonizují)

reagovat 13.12.2017 09:05 - sdfg

Jenže čech radši bude jezdit prstem ve forbesu a počítat peníze miliardářů než aby se bil za svoje práva.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *