Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 13.12.2017 08:55 - sdfg

Byl to skvělý večer bez...

Prezidenta neřeší jen v Čechii,ale i v Dominikánské republice,která setřásla závislost na GB a stala se samostatnou podobně jako my na SSSR a váží si toho(zatímco čr tápe a naopak do závislosti na cizině padá),zejména touto pasáží...

" Co je čest? Je to něco, co nelze koupit, prodat, obchodovat nebo předat jednomu z chlapců, ale musí být dosaženo respektem vašich vrstevníků a lidí obecně. V některých případech se projevuje čest díky hrdinství v době války, na jiných místech existují čestná zabíjení žen, které údajně znevažovaly své rodiny. Bible vypráví o tom, že ženy jsou ukameňovány za zabití jejich manželů a lidi stále spáchají sebevraždu kvůli tomu,že ztratilo tvář. Čest není ve světě po staletí žádnou malou věcí. Den nezávislosti je naším ctí"

JEDNODUŠE,BRITÁNIE OPUSTILA JEDNY KOLONIA A UDĚLÁ SI Z NÁS DRUHÉ...

reagovat 13.12.2017 08:57 - sdfg

Prezidenta neřeší jen v...

Protože to nasedá skvěla na naši mezkovskou a poddanskou kmánskou povahu,které prostě musí furt někdo lepší vládnout,jednou Mirek jednou Miloš nebo Vášek jednou Andrej příště zas nějaká ženská nebo dvě ženský v homosexuálním svazku pak první gay,první paralytik,první cizinec,první cizinka,první američan,Rus,Sakašvili,Pepek Vyskoč...

reagovat 13.12.2017 09:03 - sdfg

ČESTNOST,ZAJÍMAVÉ že o cti ,čestnosti není na doktorce ani jedno téma,jméno Čestmír je také považováno za komunistické?!
Pak se nedivme až se tu budou dávat Mohamedové a Ivanové,Chaimové.

Kokosový olej

reagovat 13.12.2017 09:04 - sdfg

ČESTNOST,ZAJÍMAVÉ že o...

Prostě cizí náplava,soldateska a cizácká samozvaná vrchnost(záměrně neužívám slovo pakáž,abych neurazil národy,ale ať si zůstanou tam kde jsou,ve svých vlastních zemí a nekolonizují)

reagovat 13.12.2017 09:05 - sdfg

Jenže čech radši bude jezdit prstem ve forbesu a počítat peníze miliardářů než aby se bil za svoje práva.

reagovat 13.12.2017 09:12 - sdfg

Marihuana a její nadužívání je strašákem pro pravicové pokrytecké sobecké strany,které si vše koupí přes prostředníky a domohli se k majetku,který jim umožní dostupnost statků,služeb a drogy a prostituce pro ně patří(známe paničky co jezdí do sexuálních rájů) se snaží doma v ČR regulovat trh a znemožnit a šikanovat lidi zejména na ulici konzumovat jakékoli drogy a okamžitě je sebrat do antonů jak za totáče.
To je zhoubnost kapitalistmu,dvojí metr pro bohaté a běžné pracující otroky a kolečka systému.To tedy bylo i za komunismu,ale v dostupnosti služeb a statků pro papaláše,ne v šikaně a jiné morálce.
Je směšné zakazovat regulovanou marihuanu,když dospělý člověk bude ujíždět na jedné droze a intenzivně tak si nepomůže víc,než když drogy bude kombinovat.
Pokud se bude ničit ,tak se zničí,alkoholem,cigaretami,hracími automaty,sexuální závislostí,vyhlédáváním rizika,extrémních sportů a zážitků,ekonomickou negramotností,sklonem k pesimismu,asociálností,bezohledností k druhým a dalšími.

reagovat 13.12.2017 09:18 - sdfg

Marihuana a její...

Jde o akci policejních práskačů a udavačů a tajných,kteří na pár mladých bezdomovcích,kteří překonávají mráz na ulici alkoholem,vyhlašují boj s drogami a dnes tak populárním terorismem a vytvářejí si tak práci sami sobě aby mohli držet vysoké stavy a nakupovat zbraně a šmírovací zařízení a řídit tuhle metropolis dvou vrstev(dělníků=totálně nasazenžých a přitom otrocky placených=pracovně-finančních otroků a vyvolené vrstvy podmíněně svobodných středních vrstev a oligarchie )

Proto ten boj proti drogám,na to skáčou jen prosťáčci a vzdělanosti zaostalé země jižní ameriky, MÁ TO ČESKÁ REPUBLIKA OPRAVDU ZAPOTŘEBÍ?!
NĚJAKÉHO BABIČE?!

reagovat 13.12.2017 09:33 - sdfg

vÍTE JAK SE DĚLAJÍ VEJCE DO SKLA? 4-5 min?
Jak se dělají vejce Bashar al Assad?Vememe barel,naplníme benzinem a hodíme z vrtulníku na vlastní obyvatele...

Nové poznatky o tom jak postupovala tzv. květinová,jasmínová,ale spíše krvavá revoluce co začla zcela oprávněně někde v Tunisku,kde bylo opravdu ekonomicky špatně,ale místo aby nezávisle propojila lidi všech vyznání a konfesí a nevyznání v boji za lepší a nábožensky tolerantní vládnoucí systém,tak znepřátelila nábožensky frakce a způsobila války.

V Sýrii byla revoluce velkým neštěstím.
Zdá se že Bashar al Assad zpočátku podpořil a přitáhl i do vlády níboženské extrémistické frakce,aby pak společně likvidovali běžné civilné obyvatelstvé jednoduše nespokojené s hospodářsko-ekonomociko-politicko-lidskopávní vládou klanu Assadů.

Záměrně konflikt tvrdým potlačením rozdmýchal,protže věděl,že je vyzbrojen a že bude podporován Ruskem.
Za jednouho umučeného civilistu z pokojných demonstrací,věděl že povstane deset dalších a tím rozpoutá válku o další existenci klanu Assadů.

Mohlo to být jen potlačené povstání s několika sty umučených demonstrantů,a tím by násilí vyhaslo...režim by utrpěl morální ztrátu cti a časem by padl.

Jenže někdo velmi zle dal šanci náboženským extrémistům,kteří vlastně pokračovali ve válce proti civilním obyvatelům,kteří tak nebyli chránění armádou svého vlastního státu a naopak byli ve dvojím ohni.

To je opravdu ďábelské schéma likvidace národa,musíme se z toho poučit.

A pak že zbraně obyvatelstvu jsou dobře.
Ptám se který stýt vyzbrojil islámské teroristy.¨
Není to nakomnec spojenými státy dotovaná Saúdská arábie,která rozprodává již nevyhovující arsenál souvěreckým bandám nějakých regionálních náčelníků, co pak z toho udělali takové vojsko islámského státu na území Iráku?!

reagovat 13.12.2017 09:39 - sdfg

Jeruzalém jako hlavní město Izraele i Palestiny není možný,to by se tam ti lidi vyvraždili,tudíž v situaci končící války v Sýrii,udělat tento krok místo aby se zaměřil na humanitární restrukturalizaci Sýrie je dílo a nebudu to komentovat administrativy nedůstojné státu jako je USA.

reagovat 13.12.2017 09:50 - sdfg

NAŠE hrdost a ČEST je v prezidentském úřadu a tím je dnes Zeman,který dělal zpočátku politiku pro všechny občany,ale pravici se znelíbil natolik,že ho systematicky okopávala a démonizovala,což se na jeho psychickém stavu projevilo, on to ale nebyl, kdo způsobil rozkol.
Jeho hlava je brilantní a na začátku volebního odbobí briskně zhodnotil situace jako ,že homosexuální sebeproklamovaný katolík a učitel falulty humanitních studií s gay partnerem přímo svým spolupracovníkem na fakultě,co se vyjadřuje k české katolické historii a hledá mezi nimi spojitost se svou homosexuální a humanitní ideovou vyhraněností a považuje to co říká za nějaké učební dogma pro své studenty a široké masy a účastní se jako vlivová autorita průvodů homosexuálů s transparentem "JSEM KATOLICKÁ BUZNA" no tak to sem rád, že Zeman není Schwarzenberg,protože ten by ho klidně jako drápek k poškrábání CTI českého národa,klidně na radu Kalůska ocenil.
Jinak toho pána v jeho současném stavu a geopolitické orientaci volit nebudu,on se zajistil již v tomto funkčním období i kdyby nebyl zvolen již udělal dost pro vypořádání se se svými nadávači.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *