Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 14.10.2017 12:24 - sdfg re: Heger :))

Prohibice končí! Heger brzy vystoupí v televizi a povolí alkohol...
(nejdřív zakázal aby pak mohl slavnostně povolit chlastat ještě více...)
Jako protijed vypijte kvalitní alkohol, radí Heger...(návadí mladé jak přejít na tvrdý alkol?)
Dát si alkohol v levné pivnici? Heger by si to rozmyslel....(takže v drahé jako správný topácký snob)

reagovat 14.10.2017 12:35 - aha

Prohibice končí! Heger brzy...

ty nevíš, proč musela být vyhlášená prohibice. Tak to ovšem mění situaci. Ty rady nebyly určené mladým, pitomče. A zjisti si PROČ byla prohibice.

reagovat 14.10.2017 12:48 - sdfg

ty nevíš, proč musela být...

Protože tady někdo za pravicových vlád naprosto ignoroval pančování alkoholu,nekontroloval účetnictví hospod a stánkový prodej...,že by ten samý Heger?!
No a pak to přišlo,pan dobrák ,doktor mudroval o škodlivosti alkoholu.

Kokosový olej

reagovat 14.10.2017 12:54 - sdfg

Pravice,nejenom,že nedělá a nemá páky na to dělat něco pro chránění dětí před tabákem a alkoholem,ale ještě propaguje hulení trávy,takže mladí narostli v konzumaci piva,vína,lihu,cigaret i trávy.Hlavní zábava je ožírat se pravidelně každý týden,čím dál častěji.Je jich plné centrum v pátek,to nebývalo.Pilo se ale ne jako sociální ustálený zvyk a ne tak veřejně s petkami tvrdého s nealkem dohromady.
Liberální TOP09 by měla držet pokorně hubu a klečet v koutě,jejich šašci a maskoti jako je Schwarzenberg a Heger ještě všdechny neoblbnou,že pravice má recept...

reagovat 14.10.2017 12:57 - sdfg

Recept na zvrácený liberalismus pravice v čele s TOP09,je tyto šašky,šarlatány a maskoty multimiliardářů nechat mimo sněmovnu...

reagovat 14.10.2017 13:05 - sdfg

Doma rodina nic nenadělá,své dospívající od drog neuchrání a neuhlídá.
Takový bordel jaký z české republiky udělala česká zkorumpovaná liberální pravice a ODS a TOP09 už poškodil desítky ročníků a jen tak se nenapraví.
Věci se mohou zlepšít jen pokud lidi zvolí levice,aby konečně mohla vrátit tuto zem lidem a vyrvat ji z rukou nenažraných lichvářských sociálních neandrtálců TOP09 s asistencí kradačské ODS.
Volím ČSSD jako jedinou reálnou demokratickou alternativu z levice a stranu s nejdelší parlamentní historií už z dob Masarykovy ČSR.

reagovat 14.10.2017 13:41 - sdfg

Nějaký narušený alkoholem a cigarety volič stran TOP09 nebo ODS jistě dnes je v ještě+ větším intelektuálním a zdravotním deficitu,takže asi spíš řeší jak se strefit úplně jinam než k tématu Bude hůř a reverzní pravdivost reklamy,nedáme vám ani koblihu.

reagovat 14.10.2017 14:57 - Erich Zaller

Drobní živnostníci plačte,miliardáři v důchodu za životní jistoty jste s předstihem zaopatřeni jistotou dvojnásobku z 1000md kč v r. 2017 tak 2000md Kč až půjdete do důchodu,Tykač,Křetínský,Sekyra,Chrenkek,Passer a další sponzoři ANO,Samarass,Rusňák.

Zjistili totiž že MILIARDÁŘŮM a ANO BUDE PROSTĚ LÍP!

Přitom Samarass původně tvrdil že s EET přišli o mnoho hospod()

A Rusňák evidentně nemá pocit ,že by si miliardáři lezli do zelí(Je majoritním vlastníkem skupiny DRFG (David Rusňák Family Group) zaměřené na investice do nemovitostí, telekomunikací, energetiky a zdravotnictví, která také nabízí investiční podílové fondy.[1])

Totéž zjistil i Radim Passer (pražský šéf adventistů a hlavně DEVELLOPER,dal ano půl milionu,nejdřív přes bratra zkusil ovládnout radnici přes Hnutí pro Prahu,bratr zastupitel Zbyněk)

A další miliardáři buď se ho bojí nebo cítí,že si ho musí naklonit a posílají sponzorské dary.

reagovat 14.10.2017 16:05 - sdfg

Kapitalismus je nereformovatelný.
Vyúsťuje akorát v bezmoc a bezpráví.
Střelec z las vegas pálil 72 minut samopalem do lidí.Postřelil 500,50 zabil,50 bojuje o život.
Myslíte,že se změní pravidla pro držení zbraní?
Ne!

reagovat 14.10.2017 23:29 - sdfg

ČLOVĚK pokud není v extrémních podmínkách stresu z okolí vytvořeného svobodou, která se v kapitalismu stává prázdnotou vlastně by měl fungovat spolehlivě co do psychiky a jako třeba typ stroje výtah. Tam není naprosto nárok na to, aby spadl, není důvod, dá se postavit tak, že spadnout nemůže ,pokud by přece spadl je to chyba výrobce, že nedodržel parametry již známé kvality.
To co se stalo v americe a stává běžně , tedy vraždy a tak zvané masové vraždy je právě tím,že v kapitalismu nejde o dodržování, ale o překračování hranic a to jak vy byznisu tak v mezilidských vztazích,ono jedno souvisí s druhým.

Opravdu toto chcem v ČR, není toho už dost?
Zvolením Babiše či jinné pravice toto jen potvrdíme.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *