Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 9.10.2017 06:13 - Cynik - realista

Parádní analýza, vřele doporučuji:

http://www.protiproud.cz/politika/3396-mame-to-pred-nosem-katalansko-rakusane-pak-my-rozhodne-mlcici-vetsina-padne-praha-a-brno-budeme-mit-dva-listky-pro-a-proti-nabije-nas-lithium-jak-uzavrit-nekurackou-kavarnu-jejimi-zbranemi.htm

Malá ukázka z článku:

„Při volební účasti pod 60% (55 – 58%) pravděpodobně zůstane vše při starém. Mizerné zboží jen dostaneme v jiném balení. Nakonec se z něho upatlá taková či onaká koalice „někoho“ s ANO, která ale bude tak slabá, že se fakticky nic nezmění. Jiné je to s každým procentem nad zmíněných šedesát procent účasti: Již při nějakých 64% (a výš) je prakticky jisté, že zabouchneme dveře poslanecké sněmovny jak Kalouskovi, tak dost možná i lidovcům. O aktuálním umělém „hitu“ Kavárny – tzv. Pirátech (co je na nich pirátského kromě dredů jejich vůdce nikdo neví) a dalších pidistranách ani nemluvě.“

Naprostý souhlas, v případě, že k volbám vyrazí dostatečné množství voličů, je vysoce pravděpodobné, že ti by nejspíš svůj hlas nesvěřili lidovcům, topákům, pirátům, zeleným, ani STANu… a v ideálním případě, s pomocí Boží, se do poslanecké sněmovny nedostane žádná z těchto smeček. Zejména topáci a především lidovci by zasloužili parádní kopanec, i za cenu, že se lidovecký volič Jahoda ze žalu ožere do němoty petkovým pivem, cukr – necukr, nadváha – nenadváha…


A ještě ke mnou silně neoblíbeným socanům. Oranžová verbež dostává parádně požrat vlastní medicínu v kauze lithium. Opět tedy ukázka z článku:
.

„Jak malý význam bude mít standardní kampaň pro tyto poměrně důležité volby ukazuje asi nejlépe příklad potápějící se ČSSD. Lubomír Zaorálek by se mohl praštit do hlavy ještě padesátkrát (mít praštěného lídra je docela příznačné), nebude mu to nic platné. A tak si alespoň pro ještě větší propad soudruzi socialisté vyrobili „kauzu lithium“: Přímo do nebe volající drzost, s níž si na poslední chvíli chtěli alespoň trochu doplnit stamilióny zadluženou stranickou pokladnu „prodejem“ lithia Australanům, se jim může šeredně nevyplatit.

Komunisté na poslední chvíli k tomu vyvolali mimořádnou schůzi starého parlamentu, Okamura a Babiš se k nim přidali. Neuvěřitelně drzé žvásty praštěného Zaorálka a premiéra Sobotky, že za to prý mohou ti, kdo nechali australskou firmu testovat naše zásoby této strategické suroviny, našeho „druhého“ uranu“, je v tom jenom dále namáčejí.“

K tomu uvedu vyjádření MŽP, celé je naleznete zde:

https://www.mzp.cz/cz/news_reakce_ministra_lithium

"Ministerstvo životního prostředí zásadně odmítá nesmyslné nařčení ze strany ministra Zaorálka v reakci na kritiku uzavření memoranda mezi Ministerstvem průmyslu a obchodu a australskou firmou European Metals Holding.

Především není pravda, že ministr životního prostředí prodloužil „v tichosti australským těžařům průzkumnou licenci k těžbě lithia,“ jak tvrdí ministr Zaorálek. Ministerstvo životního prostředí (MŽP) ve správním řízení, do kterého mimo jiné ministr nemá vůbec právo zasahovat, prodloužilo průzkumné území české firmě GEOMET s.r.o. A příslušný odbor výkonu státní správy, který o tom rozhodl, tak učinil zcela podle mnoho let platného geologického zákona a nemohl ani jinak. MŽP totiž dle tohoto zákona nemá právo provádět selekci žadatele o stanovení či prodloužení průzkumného území podle jiných než zákonem určených podmínek, např. podle národnosti, státní příslušnosti či vlastnictví firmy."Je vlastně jedno, zda odhady zásob lithia a jeho ceny nejsou přehnané – postup socanského ministra několik dní před volbami je prostě nepřijatelný a vyvolávající otázky.

Mimořádně komicky působil socanský ministr a volební lídr Zaorálek, který si v nedělní debatě na Primě postěžoval, že v případě lithia do socanů šije nejen opozice, ale i koaliční partneři….

Jak typicky pokrytecké, jak typicky socanské – nešili snad neurvale socani dlouhé týdny do ministra Babiše a není snad ANO do voleb jejich koaliční stranou?


Osobně tedy doufám, že volební účast bude vysoká, z poslanecké sněmovny konečně navždy vypadnou topáci a nejlépe i lidovci a nedostanou se tam ani účelově vytvořené pidistraničky, či parazité, jako STAN, dřívě se plazící po TOP 09, a po nevydařeném pokusu učinit totéž s lidovci se pokoušející kandidovat samostatně. Vždyť to jistě znáte… parazit bez hostitele není schopen přežít.

No, a samozřejmě... jen naprostý blb volí socany.

reagovat 9.10.2017 08:58 - Sardanapal*

Samozřejmě , lithium musí přednostně "zprivatizovat" Babiš , že ano ...

reagovat 9.10.2017 09:05 - Tom...

Samozřejmě , lithium musí...

Samozřejmě, všichni jsou čistí, jenom socani jsou zloději.

Kokosový olej

reagovat 9.10.2017 09:25 - 9.10.

Samozřejmě , lithium musí...

Ano,privatizace je horší než dědictví.Představ si,kdyby to nedej Bůh po něm někdo zdědil.

reagovat 9.10.2017 10:13 - sdfg

Parádní analýza, vřele...

Mozek jak krocani nemají snad jen někteří socani,ale hlavně ti ci čtou protoproud a neví ani jak si ho zablokovat (poradím přes soubory hosts).
Protiproud je v akvizici parlamentnich listů a je to čelný představitel tvorby hoaxů a toxického obsahu mezi proklemelskými weby k takzvané mongolské takticke postupného rozvratu dobývané země.
Jde o mongolsko ruský chanát a jeho taktiku,kdy se nejdříve šáří v satelitu mongosko chanátského vlivu zlé konspirační zprávy o místních poměrech,takže dobývané armády již přichází jako vítězové a jsou naopak vítáni jako osvoboditelé a nemají problém zemy připojit k svému mongolsko ruskému chanátu.

reagovat 9.10.2017 10:16 - sdfg

Parádní analýza, vřele...

Délka ještě neznamená kvalitu,nepsal to blb,ale kdybych to napsal také se pod to nepodepíšu,zřejmě psal sám zhrzený ex zakladatel Reflexu a poradce Klause hulič cigaret Krejčíř,nebo jak se ten prokremelský fanatický aligátor agitátor jmenuje.Jeho pološílené nadpisy svědčí o jeho úplně ne zcela zdravém duševním stavu...
Jistě jako novináři mu to píše,ale obsah jsou blbosti.

reagovat 9.10.2017 10:26 - sdfg

Každý má nějaké záliby, který někdo jiný může šmahem odsoudit jako úplnou blbosť.
Proč se například lidé dívají nebo čtou o sexuálních tématech nebo čtou o napínavých nebezpečných věcech...
Hájkův web do toho ještě zapojuje na.ranost politikou a na.ranost je motorem života v důchodovém věku a to doslova i obrazně(i tělesný pochod je třeba urychlit...)
Takže já nejsem nepřející a četbu Hájkových politických prasečinek uznávám jako určitý neškodný fetiš a zálibu jakých můžou být miliony.

reagovat 9.10.2017 13:38 - sdfg

Petr Hájek těžce nese,že ho jako zakladatele Reflexu odstavili na vedlejší kolej.
Jeho poradentství Klausovi,ale považuju spíš za kouřovou clonu.
Jak se to vyvádí z míry nebo nevyvádí dohromady podpora kouřovou clonou Klause a jeho současná prokremelská agitka na Protiproudu,který by měl jaksi být proti Evropské Unii a pro Rusko,těžko říct.

reagovat 9.10.2017 14:25 - 9.10.

Máš dnes politologii?

reagovat 9.10.2017 15:26 - Cynik - realista

Pro diskutéra s nickem Sardanapal* : Je-li tvůj text reakcí na můj příspěvek, kde jsem napsal, že lithium musí přednostně "zprivatizovat" Babiš?


Pro Toma: Ne, Tome, všichni nejsou čistí, a to jsem také nikdy netvrdil. Ano, na socany mám svůj názor, a tím se netajím, ale o to teď nejde.

Zabýval jsem se pouze okolnostmi kolem lithia – a sám snad uznáš, že to potajmu upečené memorandum vzbuzuje pochybnosti.


No, a něco i pro sdfg:

Jen ubožák šmahem odsoudí informační zdroj, zde Protiproud, a ohání se jalovými protiruskými žvásty.

Jen ubožák je neschopen zamyslet se nad obsahem textu a vytvořit smysluplné protioargumenty.

Jen ubožák uráží autory, aniž by se alespoň pokusil vyvrátit jejich postoje a názory.


Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *