Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 9.10.2017 10:26 - sdfg

Každý má nějaké záliby, který někdo jiný může šmahem odsoudit jako úplnou blbosť.
Proč se například lidé dívají nebo čtou o sexuálních tématech nebo čtou o napínavých nebezpečných věcech...
Hájkův web do toho ještě zapojuje na.ranost politikou a na.ranost je motorem života v důchodovém věku a to doslova i obrazně(i tělesný pochod je třeba urychlit...)
Takže já nejsem nepřející a četbu Hájkových politických prasečinek uznávám jako určitý neškodný fetiš a zálibu jakých můžou být miliony.

reagovat 9.10.2017 13:38 - sdfg

Petr Hájek těžce nese,že ho jako zakladatele Reflexu odstavili na vedlejší kolej.
Jeho poradentství Klausovi,ale považuju spíš za kouřovou clonu.
Jak se to vyvádí z míry nebo nevyvádí dohromady podpora kouřovou clonou Klause a jeho současná prokremelská agitka na Protiproudu,který by měl jaksi být proti Evropské Unii a pro Rusko,těžko říct.

reagovat 9.10.2017 14:25 - 9.10.

Máš dnes politologii?

Kokosový olej

reagovat 9.10.2017 15:26 - Cynik - realista

Pro diskutéra s nickem Sardanapal* : Je-li tvůj text reakcí na můj příspěvek, kde jsem napsal, že lithium musí přednostně "zprivatizovat" Babiš?


Pro Toma: Ne, Tome, všichni nejsou čistí, a to jsem také nikdy netvrdil. Ano, na socany mám svůj názor, a tím se netajím, ale o to teď nejde.

Zabýval jsem se pouze okolnostmi kolem lithia – a sám snad uznáš, že to potajmu upečené memorandum vzbuzuje pochybnosti.


No, a něco i pro sdfg:

Jen ubožák šmahem odsoudí informační zdroj, zde Protiproud, a ohání se jalovými protiruskými žvásty.

Jen ubožák je neschopen zamyslet se nad obsahem textu a vytvořit smysluplné protioargumenty.

Jen ubožák uráží autory, aniž by se alespoň pokusil vyvrátit jejich postoje a názory.


reagovat 9.10.2017 15:36 - Sardanapal*

Pro diskutéra s nickem...

Reklama na nový prací prostředek :
Babiš - skvrn a špíny se zbavíš:-)

reagovat 9.10.2017 15:39 - Sardanapal*

A do teho rozohněná blondýna :
"A mé prádlo je tak hebké a čisté"

reagovat 9.10.2017 15:44 - sdfg

Pro diskutéra s nickem...

Dobrá, já si odblokuju protiproud,a schválně se podívám jak korektně a argumentačně validně tam Hájek vyvrací a argumentuje fakta protivníka.

reagovat 9.10.2017 15:49 - sdfg

Dobrá, já si odblokuju...

Tak jsem to četl,to se nedá komentovat,to je taková žumpa až hanba,kdo to nepozná nemá základy vzdělání.

reagovat 9.10.2017 15:54 - ad/Hájek

"Havel - ať vědomě či bezděčně, ale v každém případě aktivně - byl nástrojem sil lži a nenávisti. Ve své misi byl úspěšný. A přesto prohrál. Václav Klaus - ať vědomě či bezděčně, ale v každém případě aktivně - byl nástroj pravdy a lásky. Ve své misi byl neúspěšný. A přesto zvítězil," píše podle serveru Klausův vicekancléř.

"Nástroj pravdy a lásky" Václav Klaus.Podle něj nebyl vztah Havla a Klause "jen regionální šarvátkou dvou výrazných osobností", ale měl hlubší přesah a ukazoval směřování "nemocné euroamerické civilizace... i fatální nebezpečí". Hájek podotýká, že Klaus zanedlouho opustí prezidentský úřad a většina toho, oč usiloval, je prý v troskách. "Místo demokracie mediokracie, místo pravice její europeistická karikatura," píše.

Vicekancléř směřuje k apokalyptickým vizím, které spojuje s EU. Lisabonskou smlouvu nazývá "ústavou nového vězení národů". Jejím prostřednictvím prý promlouvá satan a mnoho času do závěrečné bitvy s ním už zbývat nebude. V první linii proti civilizaci svobody jdou "darwinisté, marxisté a europeisté", kteří jsou spojencem "antikristovského islámu" a křísí pohanství starého Říma "s jeho apoteózou krve, násilí, sexu a modlářství, s oslavou homosexuality".

Havlovo Odcházení

Zesnulý prezident Václav Havel.Havlův film Odcházení považuje Klausův vicekancléř za banalitu, kterou až poslední scéna kouzlem nechtěného povýší na poselství. "Z vody v kašně se vynoří sám autor režisér jako podivný hybrid démona a člověka se smrtí na jazyku: 'Pravda a láska musí zvítězit nad lží a nenávistí,' zašklebí se ironicky ve velkém detailu do kamery, a aby snad nebylo pochyb, co tím míní, zvedne dva prsty do svého typického 'véčka', pozdravu-znaku svobodných zednářů," citují Parlamentní listy úryvek z Hájkovy nové knihy.

Havel byl podle Hájka teoretický moralista, co si nepotrpěl na morální skrupule. Parlamentní listy citují, že exprezident byl současně i apoštol svobody a demokracie, jehož koncepce otevřeně směřovala k fašistickému korporativistickému státu - tak Hájek označuje občanskou společnost." tolik z týden.cz

Mám to komentovat?To mluví za vše samo... sfdg

reagovat 9.10.2017 16:06 - sdfg

Spousta lidí má slabost pro Klause,ačkoliv se neshoduje se všemi jeho názory a Klaus všechny svoje názory ani vážně nemyslí,i když dělá že ano.
Jinak by přece nechodil v růžové košili,nezaměstnával Forejta,který mu objednával na hrad homosexuální escort a nevaroval před nebezpečím homosexzualismu a nevyjadřoval svou oddanost tradičním hodnotám rodiny.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *