Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 6.10.2017 18:04 - volič

co to je za koninu?
...

... že to bude,je víc než jasné.
Akorát se neví KDY? KDY ?.

reagovat 6.10.2017 18:14 - na internetu

Děti jsou v první linii boje za zničení národa
(to tedy stojí za přečtení, opravdu!!!!!)

Děti jsou v první linii boje za zničení národa. Současné zneklidňující téma inkluze českého školství je POUHÝM detailem v naplňování OFICIÁLNÍCH plánů, jak zničit český národ. Není to nic „osobního“, jak vám řeknou „odborníci“, jde prostě jen o zničení naší země – stejně jako všech okolních zemí - které je plánované. Jede se podle harmonogramu EU a OSN. Podívejme se na vše podrobněji a pro větší nadhled v pouhých sedmi bodech, které dokonale odhalují komplexní plán genocidy národů.

1. Richard Coudenhove-Kalergi, rakouský politik s československým občanstvím (1894-1972) založil v roce 1922 hnutí

2. „Panevropan“, které předjímalo nastolení Nového světového řádu, založeného na Federaci národů řízené Spojenými státy. Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k jediné světové vládě. Podstata plánu spočívá v tom, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci. Je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu. Na jeho počest byla ustanovena Evropská cena a jako první ji získala Angela Merkelová v roce 2010. Teze prosazující genocidu evropských národů pomocí masové imigrace tvoří základ oficiální politiky evropských vlád - a tedy i té naší.

3. EU zahájila již v roce 1995 postupnou imigraci 50 až 80 milionů muslimů ze Středozemí do roku 2050. Projekt se jmenuje „Euro-Med“ a byl připravován s vyloučením veřejnosti. Počet „potřebných“ imigrantů do Evropy odhaduje Eurostat. Pod záminkou, aby prý bylo z čeho živit evropské důchodce.

4. Thomas Barnett, poradce bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda, již v roce 2002 oficiálně sdělil toto: „Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vzniku světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.“

5. OSN prosazuje oficiálně genocidu svým neustálým vybízení k přijímání miliónů uprchlíků, aby se „kompenzovala nízká porodnost v Evropě“. Zpráva OSN z roku 2000 má název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace“ a uvádí, že Evropa bude v roce 2025 „potřebovat“ 159 miliónů imigrantů.

6. Projekt OSN „Agenda 21“, kterou ČR podepsala v roce 1997, je komplexní plán akcí, jak vytvořit celosvětovou vládu a ukončit dosavadní suverenitu národních států. Jak říkají autoři projektu: „Je pouze nutné, aby stát ukradl jednu generaci dětí a následně je indoktrinoval.“ V této souvislosti je důležitá právě inkluze, která má za cíl dělat i z normálních dětí analfabety. Podle dokumentů Agendy 21 ve škole nemají platit ani přírodní zákony – vše má být pouze věcí „konsensu“. Jak praví inspirátoři těchto metodických textů: „Více vzdělaní lidé mají větší příjmy a spotřebují více zdrojů, než ti chudí s nižším vzděláním.“ Příkladem naprosté degradace vzdělávání
je norská škola - literatura tam není, historie není, fyzika není, chemie není, zeměpis není. Ve školách visí oznámení typu: „Jestliže tě rodiče nutí dělat úkoly, zavolej nám. My ti pomůžeme zbavit se od takových rodičů.“ Pro lidstvo Agenda 21 plánuje život bez soukromého vlastnictví a počítá se zrušením rodiny – děti mají patřit vládě.

7. Pilotní projekty státního odebírání dětí rodičům nyní probíhají v Norsku i v ostatních severských zemích a postupně se rozšiřují do Anglie, Německa a dál a dál. Norská Barnevern, finská Lastensuoelu, německá Jugendamt atd. - proti rodičům a dětem působí dobře organizovaná světová kriminální síť. Čísla odebraných dětí: 200 tisíc v Norsku, 300 tisíc ve Švédsku, 250 tisíc ve Finsku – takové obrovské množství svědčí o ukradeném pokolení!

8. V Evropě existují tzv. „sexuální standardy“, v nichž je přímo napsáno, že rodiče jsou povinni spolu s dětskými vychovateli učit maličké děti „různým druhům lásky“ a konstatují, proč mají rodiče a vychovatelé ve školkách učit děti masturbovat a to do čtyřech let a v žádném případě ne později – protože novorozenec musí prý poznat svoji „pohlavní identitu“. Přikázanou sexuální osvětou je nutné už v době porodu zjistit, kdo to vlastně je: gay, lesbička, bisexuál, transsexuál nebo transvestita. Z rovnoprávnosti pohlaví jsou vyňata slova „muž“ a „žena“, „otec“ a „matka“. Jaký je cíl? Například materiály sociologů Ministerstva mládeže v Norsku „plánují“, že k roku 2050 bude Norsko z 90 % homosexuálním státem.

9. Velký propagátor a realizátor celosvětového očkování Bill Gates v roce 2010 otevřeně přiznal, že vakcíny a současná zdravotní péče mají za cíl depopulaci planety. Řekl: „Dnešní svět čítá 6,8 miliard lidí. Spěje k devíti miliardám. Jestliže odvedeme velký kus práce díky novým vakcínám, zdravotní péči a reprodukčnímu zdravotnictví, mohli bychom to snížit možná o deset nebo patnáct procent.“ Gates dále tvrdil, že očkovací látky mají sloužit k tomu, aby se snížil počet obyvatel, čímž se sníží i emise CO2. Stejný cíl má podle něj i současný systém zdravotní péče a reprodukčního zdravotnictví. Mimochodem, poslední novinkou je očkování těhotných žen.

Nejprve jsou schváleny zákony, že očkování je povinné a všechny děti ho musí podstoupit. Potom jsou vyrobeny vakcíny, které pomalu usmrcují. Mentalita světové „elity“ vychází z toho, že je to „fér“, neboť údajně mají přežít jen ti nejodolnější. Problém je ovšem v tom, že se to musí provést tak, aby proočkované generaci již nebylo pomoci. Proto se neustále zkracují očkovací termíny. Dnešní kojenec dostane tři dávky hexavakcíny již v prvním roce života. Je to zásah, který zabrání přirozenému rozvoji imunitního systému dítěte v samém zárodku. Farmaceutický průmysl tak získává svého celoživotního klienta a systém moci trvale poškozeného otroka, který předčasně zemře a vyklidí prostor těm, kteří si planetu chtějí přivlastnit jen sami pro sebe.

Například Norsko je první země na světě, která sleduje sebevraždy dětí od 0 do 7 let. Jak ale může být novorozenec vůbec schopný ukončit svůj život? Jestliže děti skutečně umírají, pak to orgány oficiálně svedou na „sebevraždu“. Ti lidé nemají duši a asi proto věří, že jim to projde.

Pohoršujeme se nad agresívním chováním ilegálních migrantů, ale oni jsou skutečně jen pouhým nástrojem OFICIÁLNÍCH A DLOUHODOBÝCH plánů na likvidaci evropských národů a tedy i naší země. A jako vrchol všeho všechny ty zničující direktivy EU a OSN naše vláda i náš parlament postupně naplňují!!!!! Copak jsou všichni šílení? Copak nevědí, že se to týká také jejich dětí?
V Praze 1. 3. 2016 Vladimíra Vítová Univerzita Karlova

reagovat 6.10.2017 18:19 - nechápu

proč admin toleruje tohle kopírování. Zničená diskuze

Kokosový olej

reagovat 6.10.2017 18:48 - 6.10.

Bože,proč musím tak trpět?

reagovat 7.10.2017 09:50 - George Orwell

Děti jsou v první linii...

Já to říkal... Jsme ve válce všichni proti všem? Tak to být ale nemusí...

reagovat 7.10.2017 16:40 - ... jejdaPo spuštění počítače jsem se na mf.dnes dozvěděl, že po pádu do Vltavy s Karlova mostu zemřel americký herec Hans Splitter...

Ano čtete dobře, pan Jan Tříska se po emigraci do USA přejmenoval na Hanse Splittra.Pochybuji, že ho k tomuto "vlasteneckému činu" inspiroval český herec Jiří Voskovec, který žil v USA od roku 1938 až do své smrti v roce 1981 (s výjimkou několika let - od roku 1946 do roku 1948) a nikdy si jméno nezměnil....Hans Splitter byl přítelem Václava Havla, tedy dalšího hurávlastence na baterky...Nechtěl bych vynášet v plastovém vědru ta piva, která tito dva čeští vlastenci spolu se svými kumpány v hospodě "U tygra" na Malé straně v boji proti totalitě vyslopali.Manželka Hanse Splittra chtěla v restituci na základě zfalšovaných podkladů získat skoro polovinu Malé strany, která prý její rodině před rokem 1948 patřila.Byla obžalována za podvod a zachránila ji milost Václava Havla, kamaráda "z mokré čtvrti" a presidenta .

reagovat 7.10.2017 16:46 - http://az247.cz/eu-pozaduje-cesku-aby-prejmenovalo-karluv-most-most-vaclava-havla/

EU požaduje po Česku, aby přejmenovalo Karlův most na Most Václava Havla

Po dlouhých staletích by Karlův most mohl změnit svoje jméno. Evropská unie se totiž opět vměšuje do vnitřních záležitostí České republiky a požaduje, aby Česká republika přejmenovala Karlův most na Most Václava Havla. Jméno prvního českého prezidenta by tak po největším české letišti mohl nést i nejznámější a historicky nejcennější český most.

reagovat 7.10.2017 16:54 - Jan

ČSSD se brání, že ODS v roce 2010 povolila průzkum ložiska lithia, snaží se jen o maskovací manévr, moc dobře ví že průzkum a podmínky těžby, stejně tak jako podmínky trhu a informace jsou v roce 2010 a 2017 zcela odlišné.
Trvám na tom, že rozhodnutí ministra ČSSD strategického významu s odpadem na desítky let, kdy nebyl v žádnem tlaku, než v potenciálně korupčním na konci jeho vlády je nehoráznou provokací, kterou si dokonce nenechal pokrýt ani parlamentem ani rozhodnutím vlády, vědom si faktu, že svolení by nezískal.

reagovat 7.10.2017 17:21 - To si

EU požaduje po Česku, aby...

Děláš doufám prdel... Ale od těch kokotu z EU se dá čekat cokoliv!!! Nasrat!!! Je ti a bude Karlův most!

reagovat 8.10.2017 10:38 - TAKŽE TOHLE NEPSAL JAHODA?

6.10.2017 12:17 - Jahoda intelektuál
To mě do toho nezapadá,to já nehjahoda nikdy slzu neuronil pro bolsheviky ani pro nácky,no passerano,ja vol,mucghas gracias.
To herr Angela Merkel dobře věděla jakl Hitler byl zlý a zvrácený a proto anticipovala názory ostatních stran a postavila se dříve do čela reforem z pozic křesťamské německo-bavorské CDU-CSU,jde o podporu zelený energie,která by stejně přišla a práva homosexuálů a jejich svazek.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *