Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 13.9.2017 19:34 - Jedovatej

stejně by mě zajímala...

Ale nežere, nebo vlastně jo - jalový blbý žvásty, který zasírají diskuse, a tobě se vobčas docela zadaří. Tak si prostě rejpnu, nic jinýho v tom nehledej. Juknu sem jen vobčas, jestli má tahle diskuse smysl, častějc chodím na jiný fórum, ale bejvá to všude docela bída.

reagovat 13.9.2017 19:51 - Jahoda

Ale nežere, nebo vlastně jo...

to že někdy blbě žvaním nepopírám a taky to že jsem rypák.
Já Jahoda jsem ale upřímný rypák a co cítím ihned píši a to jak se v Číně chovají ke zvířatům prostě není v normálu.
U nás v západní Evropě a v USA jak někdo zmučí nějaké zvíře je z toho ihned celý internet no a ty komentáře pod tím....samé volání po popravě ,mučení a vězení-tak veřejnost nenávidí sadisty kteří mučí a týrají zvířata,jako třeba ten blbej mladík co mučil koně.
No to ale byla četba pod tím,já Jedovatej jsem proti veškerému násilí a volání po smrti kohokoli a to dokonce i komunistů a že se pár psychopatů najde,kteří volají po věšení na lucernách a střílení a kremaci-toto všechno je na paragraf a policii,ale sadistů kteří mučí z potěšení zvíře a islámských teroristů co vraždí se nezastanu.
Tam je odporná deviace a nemoc která se musí léčit,protože kdyby se omlouvala,podporovala by to a mučení zvíře cítí bolest stejně jako člověk,tam není rozdíl.
Tak se ti asiati v tomto koukaj polepšit,nebo si od nich nekoupím ani čínskou polévku .
To se prostě nedá omluvit a ani chápat když někdo ubližuje zvířeti,oni mají také svou inteligenci a protože chovám jako akvarista rybičky,vím že i taková rybka má své emoce a pocity a mám to za živou bytost.
No...a rybu mučenou řezáním do těla za živa a osmaženou v oleji se salátem bych do huby nevzal,to at si žere číňan a to ještě mají tu drzost se stím chlubit ve světě,jakou mají dobrou kulinářskou specialitku.

reagovat 13.9.2017 19:52 - Elephant

Dobrý odkaz pro voliče...

Obávám se, že stoupenci sekty Svědků Babišových nedají na svého guru dopustit. A prohlásí to za jen kampanˇ proti němu.

Kokosový olej

reagovat 13.9.2017 20:24 - Elephant

Autentická zpověď: Každodenní zkušenost s imigranty v Německu

Ne, nebudu v tomhle sloupku psát o loupežích, vraždách či znásilněních páchaným v Německu imigranty. Tohle je popis drobných starostí, problémků a třecích ploch, jež vyvolala migrační vlna a vítací politika v Německu. Tedy nic dramatického, ale pěknej opruz.

Naše čtenářka je sice původně Češka, ale skoro třicet let v Německu, s německým manželem a práce i bydlení mezi Němci z ní v podstatě udělaly Němku. Je plně asimilovaná. Pod příslibem anonymity (bojí se německých cenzurních úřadů) se nám svěřila se starostmi všedního dne, které s imigranty do Německa přišly:

reagovat 13.9.2017 20:36 - Elephant

Autentická zpověď:...

Rozhodně stojí za přečtení celé. Měla by to být povinná četba pro tuzemské vítače a sluníčkáře.

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/81831/autenticka-zpoved-kazdodenni-zkusenost-s-imigranty-v-nemecku.html

reagovat 13.9.2017 21:06 - Jahodaku

to že někdy blbě žvaním...

I u nás se chovají lidi k zvířatům jako hovada... Ale pro mě mají větší cenu, než většina lidí,a než všichni muslimaci!!!

reagovat 14.9.2017 04:46 - Cynik - realista

"U vchodu do zábavního parku u nás v Hesensku je tabule: Vstup dospělí 15,– eur, děti 10,– eur, psi dvě eura a Flüchtlinge (tedy uprchlíci) 0 — nula."

Zdroj: http://www.reflex.cz/clanek/komentare/81831/autenticka-zpoved-kazdodenni-zkusenost-s-imigranty-v-nemecku.html

V článku porozprávěla češka, již dlouhá léta žijící v německu, o praktických zkušenostech každodenního života s imigranty. Počtěte si.

reagovat 14.9.2017 09:52 - Kdo z toho má prospěch?

Přeposílám dál, jak jsem to dostala.
Protože se deset posledních let explosivně zvyšuje množství pesticidů a rondapu v spodních vodách na Českém území a znečištění překročilo již 90% území celé České republiky, dostalo Ministerstvo již v roce 2016 za úkol najít viníky znečištování a podat na ně žaloby zastavení znečištování a o uhrazení nákladů na odstranění těchto znečištění, včetně návrhu předběžných opatření na zablokování účtu těchto firem, protože náklady na toto odmoření budou astronomické.
Kontaminace podzemních vod vzniká převážně postřiky rondapem kukuřice, obilí, řepky a dalších plodin.
Rozsah znečištění je takový, že na některých polích již není možné něco pěstovat, protože to herbicidy zahubí. Také je prokázáno, že rondap je karcinogen.
Ministerstvo ve věci nijak nekonalo dodnes, čímž absolutně porušuje své povinosti při správě státního majetku a zdrojů a měli by být popohnáni k odpovědnosti konkrétní úředníci, kteří za tuto liknavost mohou.
Nebo zde dochází ke korupčnímu jednání a to v ohromném rozsahu, protože na průmyslu řepky a dalších plodin jsou angažováni velcí podnikatelé i politici.
Občané tedy na většině území dostávají kontaminovanou vodu a vláda to už několik let nijak neřeší.

reagovat 14.9.2017 13:50 - Máslo

už kurevsky podražilo. Ze dne na den o bůra na šedesát kaček. Na Vánoce bude asi fakt za kilo. To je v pytli. Díky pitomcům ve vládě i ve státě je všechno prodaný, podplacený, zfušovaný a rozkradený. Zemědělci jsou placený za to, že nic nepěstujou. Kam dali lidi rozum ? Fakt blbákov.

reagovat 14.9.2017 16:48 - 14.9.

Zapadákov: Budu před Národním divadlem.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *