Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 17.7.2017 17:38 - mamut

Česku se nedaří...

Když tady budeme živit politiky typu Klause, Dlouhého, Kalouska, Herrmana, Bendy, Stropnického a spol., těžko se můžeme mít lépe. Tito a jim podobní tu domršili co se dalo, aby z naší země udělali nárazníkové pásmo pro NATO a smetiště pro EU. Dokud lidé nedostanou rozum, lépe nebude. A lépe už bylo. Současné dění nás jen přibližuje další válce a stahuje nás do bahna, do kterého zabředá EU, vedená nenažranými mafiány.

reagovat 17.7.2017 17:45 - aladin

"Jižní Korea navrhla Pchjongjangu jednání"

Dokud budou moct do všeho vrtat Američtí sionisté (NWO), nebude na této planetě klid!!!

reagovat 17.7.2017 18:35 - mamut

"Jižní Korea navrhla...

Nejen oni, takových šmejdů se najde všude dost a dost. Stačí se porozhlédnout u nás.

Kokosový olej

reagovat 17.7.2017 20:21 - Cynik - realista

složil jsem báseň...

Jahodo, ta báseň je opravdu parádní, zkus ji ještě zhudebnit a vystupovat na poutích, vyděláš majlant a máslo a petkové pivo si budeš kupovat po paletách...

Ještě, než se vydáš na uměleckou dráhu, vyzkoušej následující pokus:

Stoupni si před zrcadlo a zasviť si baterkou do ucha. Uvidíš krásný, ničím nepřerušený světelný paprsek, který vyrazí druhým uchem ven.

Také se ti nádheně rozsvítí očička.

reagovat 17.7.2017 20:49 - 17.7.

složil jsem báseň...

...mamon,prachy,tunel ,konto ,to on má rád...
Klaním se,až budu psát k soudu,tak jim to předložím.

reagovat 17.7.2017 22:00 - Jahoda

Jahodo, ta báseň je opravdu...

můj idol je Václav Havel a já Jahoda jsem jako on.
Jsem pro USA,západní Evropu a Israel,vystupuji pro lidská práva a proti jejich porušovaní,mám rád prostředí 5 cenových skupin bolševických hospod,věnuji se dramaturgii a umění a skládám, básně.
Václav Havel je můj idol a já Jahoda jsem jako on.
At žije Muž s ocelýma prsama,velikánským srdcem a mramorově vztyčenou hlavou,Václav Havel.
Ten má již svou bustu v US kongresu a toto je jedna z největších poct,ne-li vůbec největší pro Český národ.
To by se mě jahodě také líbilo mít tam svou bustu a kol ní svatozář z samých US amerických vlajek..............

reagovat 17.7.2017 22:08 - Jahoda

...mamon,prachy,tunel ,konto...

no jen jim to předlož bolševiku a já ShabbaTot zase všechny nacistické bolševické plusové zvratky co volají po vyhazování Žida z letadlem nad oceánem a to jak smrdí a je třeba jej spláchnout do hajzlu,aby nesmrděl a taky to,že je třeba ho hladit jemně až do úplného vyhlazení.
A taky jim tam nadhodím o tom,že na Bolševinkách cz jsou názory o Romech,že jsou vřed společnosti ,který je třeba deratizovat a vyříznout.
Tak ¨si k tomu ještě najmout schopného amerockého,anebo israelského právníka a uvidíš co se bude dít,ty rudá máčo!
Všechno a ještě více mám zdokumentované na svých seznamech a volně přístupné celému světu,každý si to může přečíst.

reagovat 18.7.2017 00:43 - mamut

můj idol je Václav Havel a...

Také se dočkáte, neboť v Bibli stojí - blahoslavení chudí duchem, neboť jejich jest Království nebesské...........

reagovat 18.7.2017 02:15 - Jahoda

Také se dočkáte, neboť v...

každý nenávistný po
genocidě
válce,
rasizmu,
nacizmu,
vraždění,
antisemitizmu,
nenávisti,
tam má záměrně kladný plus a ono co,.?
Ono nic a jde to dál.
Ale napsat s kladným hodnocením ,že Rom je vřed společnosti,který je třeba vyříznout,aby společnost ozdravěla
že Žid smrdí a proto se musí spláchnout do h...lu
vyhodit ho z letadla na oceánem
hladit až do úplného vyhlazení (holokaust)
to už je na paragraf.
No...ti co schvalují tuto nenávist a záměrně ji vyvolávají duchem svatí nejsou,já si se schopným právníkem klidně u soudu a před veřejností vyjasním.
Nedělám si iluze,že v tomto ¨kvazistátě se dovolám spravedlnosti,ale jak jednou vyjdu na veřejnost,již ze svého názoru neslevím a pak po vylezení z basy bych byl Václav Havel,disident a bojovník za lidská práva ...kdoví,třeba by po jahodě v Israeli také jednou pojmenovali lavičku,...náměstí.....,na bustu v kongresu si netroufám,takové privilegium má pouze jeden velikán z celých dějin Českého národa...západ na něj nikdy nezapomene,zato po našich prognosticích tam a ani zde neštěkne ani pes!
At žije památka Václava Havla!

reagovat 18.7.2017 02:18 - Jahoda

každý nenávistný po
...

psal jsem o Novinky cz-tam je záměrně tato nenávist vyvolávána,otázka ale zní,kdo toto svinstvo asi platí ,vyvolává a podporuje,že ?

!

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *