Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 17.7.2017 11:33 - Elephant

V Česku výrazně přibylo firem ovládaných z ciziny. Nejčastějšími zahraničními majiteli jsou Rusové.

Přes 81 tisíc českých společností je přímo ovládáno jednotlivci či společnostmi ze zahraničí, což je meziročně o 12 tisíc více. Více než 13 tisíc přímých zahraničních vlastníků českých firem je z Ruska, téměř 10 tisíc ze Slovenska a 9 tisíc z Ukrajiny. Za poslední rok přibylo nejvíce společností s majoritním zahraničním vlastníkem ze Slovenska, Velké Británie a z Ukrajiny.

reagovat 17.7.2017 13:03 - mamut

"Z výmyslů některých...

Ano, toto jsem napsal a za tím si stojím. A logiku to má. Protože - budeme-li ustupovat menšině i ve věcech zdánlivě nepodstatných, kam se dostaneme, až dojde skutečně na věci podstatné ?! Těhotná je dle zdravého rozumu vždy žena a ne nějaký pomatený úchyl, který si neví rady se svým tělem. Ten patří do psychiatrické léčebny a ne na veřejnost, aby si tam pod rouškou demokracie diktoval své nesmyslné požadavky. A ti, co mu toto umožňují, patří do cvokárny také. A takových zhovadilých věcí existují kvanta. A když je někdo homosexuál, tak ať si doma dělá co chce a nechodí s tím na veřejnost do průvodu. Vyhazovat obrovské peníze na zbrojní programy je totéž. Kolik užitečných věcí by se dalo pořídit např. za jediný obrněný Pandur. Tady se dělají sbírky na charitu a na druhé straně se nesmyslně plýtvá jen proto, aby si pár pomatenců mohlo ukojit své ego a hrát si na vládce světa. Nakopat je do zadku, poslat je na oplocený dvůr, ať si tam dají přes držku sami, když jsou takoví "hrdinové". Ona se cizí krev opravdu statečně prolévá. Kdyby se hrdinové poslední války probrali k životu, asi by tu sebranku pěkně hnali od koryt. Pochybuji, že by za toto bojovali.

reagovat 17.7.2017 15:52 - Elephant

Česku se nedaří přiblížit Západu, současný ekonomický růst nestačí, tvrdí analýza Social Watc

Česko i po 27 letech od změny režimu zaostává za západními státy a propast se mu nedaří zmenšit. Tempo ekonomického růstu nestačí na to, aby se Česko úrovni vyspělých zemí přiblížilo, uvádí mezinárodní síť Social Watch.

"ČR představuje stále druhý svět. Po 27 letech jsme v situaci, která je hodně vzdálená tomu, co jsme si v roce 1990 představovali. Věci si vždy představujeme jinak, než jdou. Doufáme, že by agenda udržitelného rozvoje mohla změně napomoci," uvedl předseda české koalice Tomáš Tožička. Podle něj bude záležet na tom, jak bude ČR svůj plán udržitelného rozvoje do roku 2030 prosazovat.

Podle ekonomky Ilony Švihlíkové se zmenšil potenciál regionu střední a východní Evropy, který by umožnil se k vyspělým zemím přiblížit. "Vidíme to u ČR. Při poslední vlně konjunktury v roce 2006 a 2007 dosahoval ekonomický růst šesti až sedmi procent. Dnes, i když ekonomika šlape na maximum, vydá 2,3 procenta. Toto tempo neumožňuje přibližování. Je tu jakoby strop, na který jsme narazili," uvedla Švihlíková.

Důvodem je podle ní třeba "rozdělování produktu". V Česku a východních zemích větší část plyne do zisku, menší do mezd. Také udržování slabého kurzu koruny přispělo k prodloužení "levného českého ekonomického modelu s levnou prací a levnou měnou", dodala ekonomka.

Kokosový olej

reagovat 17.7.2017 17:38 - mamut

Česku se nedaří...

Když tady budeme živit politiky typu Klause, Dlouhého, Kalouska, Herrmana, Bendy, Stropnického a spol., těžko se můžeme mít lépe. Tito a jim podobní tu domršili co se dalo, aby z naší země udělali nárazníkové pásmo pro NATO a smetiště pro EU. Dokud lidé nedostanou rozum, lépe nebude. A lépe už bylo. Současné dění nás jen přibližuje další válce a stahuje nás do bahna, do kterého zabředá EU, vedená nenažranými mafiány.

reagovat 17.7.2017 17:45 - aladin

"Jižní Korea navrhla Pchjongjangu jednání"

Dokud budou moct do všeho vrtat Američtí sionisté (NWO), nebude na této planetě klid!!!

reagovat 17.7.2017 18:35 - mamut

"Jižní Korea navrhla...

Nejen oni, takových šmejdů se najde všude dost a dost. Stačí se porozhlédnout u nás.

reagovat 17.7.2017 20:21 - Cynik - realista

složil jsem báseň...

Jahodo, ta báseň je opravdu parádní, zkus ji ještě zhudebnit a vystupovat na poutích, vyděláš majlant a máslo a petkové pivo si budeš kupovat po paletách...

Ještě, než se vydáš na uměleckou dráhu, vyzkoušej následující pokus:

Stoupni si před zrcadlo a zasviť si baterkou do ucha. Uvidíš krásný, ničím nepřerušený světelný paprsek, který vyrazí druhým uchem ven.

Také se ti nádheně rozsvítí očička.

reagovat 17.7.2017 20:49 - 17.7.

složil jsem báseň...

...mamon,prachy,tunel ,konto ,to on má rád...
Klaním se,až budu psát k soudu,tak jim to předložím.

reagovat 17.7.2017 22:00 - Jahoda

Jahodo, ta báseň je opravdu...

můj idol je Václav Havel a já Jahoda jsem jako on.
Jsem pro USA,západní Evropu a Israel,vystupuji pro lidská práva a proti jejich porušovaní,mám rád prostředí 5 cenových skupin bolševických hospod,věnuji se dramaturgii a umění a skládám, básně.
Václav Havel je můj idol a já Jahoda jsem jako on.
At žije Muž s ocelýma prsama,velikánským srdcem a mramorově vztyčenou hlavou,Václav Havel.
Ten má již svou bustu v US kongresu a toto je jedna z největších poct,ne-li vůbec největší pro Český národ.
To by se mě jahodě také líbilo mít tam svou bustu a kol ní svatozář z samých US amerických vlajek..............

reagovat 17.7.2017 22:08 - Jahoda

...mamon,prachy,tunel ,konto...

no jen jim to předlož bolševiku a já ShabbaTot zase všechny nacistické bolševické plusové zvratky co volají po vyhazování Žida z letadlem nad oceánem a to jak smrdí a je třeba jej spláchnout do hajzlu,aby nesmrděl a taky to,že je třeba ho hladit jemně až do úplného vyhlazení.
A taky jim tam nadhodím o tom,že na Bolševinkách cz jsou názory o Romech,že jsou vřed společnosti ,který je třeba deratizovat a vyříznout.
Tak ¨si k tomu ještě najmout schopného amerockého,anebo israelského právníka a uvidíš co se bude dít,ty rudá máčo!
Všechno a ještě více mám zdokumentované na svých seznamech a volně přístupné celému světu,každý si to může přečíst.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *