Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 22.4.2017 00:02 - Sokol1k

Nenechme se zbbnout Trumpem,ten už se proflákl,ještě než byl zvolen,tam kulminovala jeho popularita.Zajímavý je jen pro nevýznamné populisty co hledají marně nějaké stéblo,kterého se chyťit,ale žádnou agendu v tom nenajdou,Trum jedná pouze intuitivně,je tomediální výtězství,stejně jako Soros,oblíbenec Havla,Schwarzenberga a otec myšlenky intuitivismu v ekonomii.
Jde jen o to vzbudit dojem a pak levně koupit a draze prodat.
To nás jako malou zemi v žádném případě neuživí,akorát to nahrává místním spekulantům jedoucí na své triko do svých kont v daňových rájích.

reagovat 22.4.2017 00:12 - Jean-Luc Mélenchon rullez!!!

Bulvárně pravicový Reflex se už vůbec nedá číst,je to žumpa proti všemu sociálnímu,pro americká republikánská agitka.Jistě cenzura ne,ale chybí tu levicový časopis ještě k haló novinám.
Lidi by to kupovali,byl by to zajímavý projekt vyplňující díru na trhu,pro lidi co netouží dotknout se dna a zůstat na něm jak čtenáři Reflexu po té co jejich pel mladosti vyprchá a tím se stanou nepotřebnými a neperspektivními pro tržní kapitalismus amerického střihu.

reagovat 22.4.2017 00:23 - Sokol1k

Proto volím ČSSD, jedinou demokratickou většinovou lidovou stranu v české republice.
Stranu autentických osobností s minimem šejdířů a pokud vůbec tak rozhodně na na vedoucích postech jako v pravicových rychlokvašných stranách.

Kokosový olej

reagovat 22.4.2017 00:46 - Sokol1k

Gott a Klaus mají krásnou melodii hlasu,kdo tohle dokáže tak by mohl porazit Zemana,nějaký kříženec hlasu Moravec a Cibulka, chce to hodně trénovat hlasový projev,gesta,mimiku.
Proč postavili takové neslané nemastné kandidáty proti Zemanovi,pan Švejnar měl šanci,ale Drahoš,Horáček ani Robejšek nemají šanci.

Chce to ženskou,třeba Poledňákovou nebo Bohdalovou,nějakou figuru jako Sommerová,Šiklová,nebo takový Svěrák.
Nebo takový Sedláček,Halík pokud by ho odsvětili a zlaičtili.
Já osobně bych tam chtěl vidět každý den pana Krásu,nevadí,že je handikapovaný,ale má charakter a kuráž a erudici již prokázal.
Co takový Grygar,Drábová.

reagovat 22.4.2017 04:55 - aladin

"Proč se často rozvazují tkaničky? Fyzici znají odpověď"

Mně se také rozvazují tkaničky, ale jen ty co je v nich umělina. Bavlněné tkaničky se mi nerozvazují!!!!!!

Ještě by mohli v Kalifornii zjistit jaký je rozdíl mezi Dalmácii a Decimálkou!

reagovat 22.4.2017 05:07 - aladin

"Českem a Slovenskem projede velký konvoj americké armády"

Lidi nevíte o nějaké cestě, která by vedla do prdele, mohli by jsme je tam nasměrovat. Třeba by se už nevrátili. A naložit jim i tu vládní sebranku, ať si ji vezmou sebou!

reagovat 22.4.2017 05:19 - aladin

"Velký balík vylepšení vyjde dvakrát do roka. Microsoft odhalil plány pro Windows"

Nevíte jestli Microsoft už vydal aktualizaci na zablokování odesílání informaci do Microsoftu z PC?

reagovat 22.4.2017 10:57 - sokolíku

Co takhle Jožku Šmukaře nebo reinkarnaci pí Šulákové?
Moravo,moravoó!

reagovat 22.4.2017 11:30 - Sigfried

Proto volím ČSSD, jedinou...

ČSSD je i moje srdcová záležitost.Jediný kdo držel národ v dobách zlých Klousových.

reagovat 22.4.2017 16:53 - Cynik - realista

ČSSD je i moje srdcová...

Srdcem? Možná, a v pomatení smyslů, fungujícím mozkem určitě ne.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *