Cinkali byste znovu klíčema?

Archiv příspěvků

reagovat 25.4.2017 00:37 - aladin

"Japonci vyděšení Severní Koreou hromadně budují protiatomové kryty"

Poděkujte svým spojencům. Kdyby se pořád do nich nesrali, byl by klid!

reagovat 25.4.2017 01:29 - aladin

"Modrý kód budí dojem chaosu místo dramatu"

Po seriálu : Nemocnice na kraji města není šance něco lepšího natočit! Vše další bude jen břídilství! Možná by režiséři a scénáristé takovýchto pokusů udělali líp, kdyby se drželi starého českého přísloví : Seš blbej, půjdeš dělat politiku! Někteří to pochopili a zařídili se podle toho a to včas, než to praskne!

reagovat 25.4.2017 10:59 - Sokol1k

Examinace Trumpa je obtížná podle stop jeho mediálního projevu.
Ovšem dá se leccos odhadnout z jeho kampaně.
Jednak se jedná o miliardáře,chvástavou mediální televizní hvězdu s vlastním pořadem.
Potom jeho úspěchy v podnikání byli dost dravé a bezohledné.
To odpovídá ,že je to adherent tzv. směru Osobnostní rozvoj.
Zde jsem našvštívil sortiment prodeje a nestačil se divit.
Tituly jako Chudý a bohatý táta,návody jak zbohatnout,čeho se držet.
TO odpovídá Trumpovu projevu.Nechal se slyšet,že bude jako prezident úplně jiný než v kampaňi.Charakter se změnit nedá,pokud ovšem to není vše jen dle knih.
Dále jeho kampaň plně odpovídá poučkám z takových knih osobnostního rozvoje.¨
Hesla typu.Porušte obchodní pravidla,jinak velkého úspěchu nikdy nedosáhnete plně odpovídý jeho "politické nekorektnosti."
Buťte první,jinak jste poslední.
A nikdy ze sebe,nikdy nenechte udělat oběť.

První heslo odpovídá porušením lidské slušnosti k pozůstalým po mrtvých zde dokonce navrhla psycholožka v americké tv , aby byl republikánský nominent podroben psychologickému zkoumání, Trump totiž na násilnou smrt bratrance basketbalové hvězdy Dwyane Wada tvítoval, že Afroameričtí voliči ho budou podporovat za to že tento příznak vyřeší.
V tveetech poznamenal ,že afro-američtá voliči ho podpoří,poukazujíce na toto střílení v Chicagu jako příznak ,který vyřeší.

Kokosový olej

reagovat 25.4.2017 11:03 - Sokol1k

ty hele Aladin,.mluvíš o...

Pluralitní zastupitelská demokracie poměrného typu je to co tu chceme mít a co sem patří,že to udělá i své chyby jako přímá volba prezidenta,nebo že je to méně exekutivně pružné,to je právě schválně,protože je to stabilní a to v našem piďi státečku je nejdůležitější.

reagovat 25.4.2017 12:06 - Pepa

ÉRRRRRRRRRRR úááááááárrrrrrrrrrr chrrrrrrrrrrrrrr
Poslední skřek fašistického dinosaura Trumpa.

reagovat 25.4.2017 16:04 - Cynik - realista

V Bruselu se začíná jednat o kvótách, Malta navrhla pokuty pro ty, kdo odmítnou.

Země EU se budou moci vykoupit v případě, že nebudou chtít naplnit kvóty pro přijímání uprchlíků. Ty, které by naopak přijaly více uprchlíků, dostanou zaplaceno. Navrhuje to Malta, která tento půlrok předsedá Evropské radě. O návrhu, který ve středu poprvé proberou velvyslanci členských států EU, informovala agentura Reuters.

Návrh předpokládá, že v dobách nadměrně zvýšené migrace (150 procent obvyklé hodnoty) by se automaticky aktivoval systém přerozdělování, podle něhož by každá země musela převzít stanovený počet lidí. EU by ročně takto přijala maximálně 200 000 lidí.

Částka, kterou Malta v obou případech, tedy při přijetí i odmítnutí, navrhuje, činí 60 000 eur na hlavu (zhruba 1,6 miliónu korun). U země, která přijme uprchlíky nad rámec, má jít o částku pro období pěti let.

Reuters upozornil, že pro ty, kdo odmítnou naplnit kvóty, které odmítá i Česká republika, navrhují Malťané výrazně nižší „pokuty“, než před rokem navrhovala Evropská komise. Ta tehdy podle listu The Financial Times uvažovala o částce 250 000 eur (6,7 miliónu korun).

O návrhu budou ve středu ráno v Bruselu hovořit velvyslanci zemí EU a za tři týdny by o něm měli jednat ministři vnitra členských států. Pokud se nedohodnou, jak se vzhledem k odporu části zemí včetně České republiky očekává, budou o věci rozhodovat šéfové vlád na červnovém summitu Evropské rady.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/436049-v-bruselu-se-zacina-jednat-o-kvotach-malta-navrhla-pokuty-pro-ty-kdo-odmitnou.html

-----

1,6 miliónu korun za nepřijatého imigranta je sice méně, než původní idiotské nápady, které počítaly se sumou téměř sedmi miliónů, jde však stále o nehorázný nátlak.

To jsem opravdu žádostiv, s čím vyrukují socanští výtečníci, a především Sobotka. Zejména ten si bude muset vybrat – pokusí se zastavit klesající preference oranžové tlupy jasnými a nedvosjmyslnými postoji proti tomuto vydírání bruselským byrokraticko – socialistickým cirkusem?

Nebo vše odkýve ve snaze urvat po volebním výprasku teplé místečko mezi eurounijními parazity a byrokraty?

Bude se opakovat historie, jen Mnichovská dohoda bude nahrazena dohodami z Bruselu, o nás bez nás…?

Nicméně, ať už v Bruselu předvedou socani cokoliv, stále platí: Jen blbec, a to naprostý, volí socany.reagovat 25.4.2017 16:26 - Karel

"Nicméně, ať už v Bruselu předvedou socani cokoliv, stále platí: Jen blbec, a to naprostý, volí socany."

MÁŠ pravdu, jsou to nepracující a ožralí individua,která práce netěší,život žijí jen poloviční a chtěli by výhody.
Proto volím jedině pravicové vlády již od roku 1992.
Rentiér Karel

reagovat 25.4.2017 16:45 - Sokol1k

1,6 miliónu korun za nepřijatého imigranta je sice méně, než původní idiotské nápady, které počítaly se sumou téměř sedmi miliónů, jde však stále o nehorázný nátlak.

To jsem opravdu žádostiv, s čím vyrukují socanští výtečníci, a především Sobotka.
-----------------------------------------------------------------------
Počkejme si s čím přijde Francie a co bude psát v reflexu pan expert přes migraci a tvůj politický guru emigrant KURÁŠ

Do Velké Británie emigroval v roce 1968, pracoval řadu let v české redakci BBC a v londýnském divadle Young Vic. V roce 1974 tam konvertoval k judaismu.[2] Od roku 1990 publikuje v řadě českých periodik a vydal několik desítek knih v češtině. Patří mezi výrazné kritiky Evropské unie, multikulturalismu, islamismu a socialismu

reagovat 25.4.2017 17:12 - Sigfried

Další z autorů jako ,Kuras, takový autor alarmistického Hnízdilovského typu,bije na poplach,ale veškerou práci musí udělat a rozhodnout a sami odhlasovat si jiní a pak bude psát zas o tom jak to udělali zle.
Tak nevím jestli ten Reflex ještě číst.
Samí sprominutím vyšinutci Kuras,Doležal.

Je fakt,že ještě nedošel do eskamotérského Klausovské typu alarmisty brojícího proti alarmistům...to už je schizoidnost charakteru.

reagovat 25.4.2017 17:20 - Sokol1k

V Bruselu se začíná jednat...

Malta je země s největším přebytkem na hlavu zahraničního obchodu,její sulpurus je dosažení ve finančním sektoru,mají tam své sídlo adresou mnohé hotely generující zisk v Praze jako třeba řetězec Utell do jejíž potfolia patří i Panorama pankrác,kde se jakoby natáčel v 84 Rozpaky kuchaře Svatopluka.
To už stál i Mototechna mrakodrap v pozadí a hotel Forum se chystal.
Zajímavé,že soudruzi v té době uměli postavit hotely s kuchyněmi dle amerických vzorů a vybavené již takovou technikou,rozvody,úpravnami vody,klimatizací,stroji pro výrobu 1600 sňídaní,obědů a večeří natáčelo se interiéry v již stojícímu Kongresovém centru, dříve PaKUL),že po tom po revoluci dravě sáhli největší hotelové řetězce.

Holt to odpovídá mému pozorování a dedukci(protože jsem ten systém zažil jen jako dítě),že ten režim padnul kvůli tomu,že lidé nahoře chtěli zkrátka být ve všem jako na západě a ne jen v něčem,mít se zkrátka ještě líp.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *