Cinkali byste znovu klíčema?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2007 18:53 - Daniel

Z událostí v listopadu '89 jsem byl hrozně nadšený a aktivně jsem se ddo nich i zapojil. Ze současného stavu jsem však v mnoha směrech velmi zklamaný a to je velký eufemismus, protože nechci být sprostý.
Proto mne napadla taková otázka, o níž bych tu chtěl otevřít diuskusi.
Kdyby jste se i se svými současnými zkušenostmi ze života v tržní společnosti, ve které jsou peníze až na prvním místě, ocitli zpátky v době tzv. Sametové revoluce, cinkali by jste znovu klíčema?'

reagovat 1.10.2007 23:43 -

jo,ale v jiný zemi'

reagovat 1.10.2007 23:58 - Vanessa

Hm, a proc? Abych byla opet za kasparka? Vsechno bylo predem pripraveno, komunisti vedeli predem a na nasi slavne sametove revoluci se napakovali a emigrovali do Statu, kde si ziji v milionovych vilach. Take havel byl dosazen a my hlupaci mysleli ze jsme si jej skoro zvolili. Nastesti nase mala zemicka ma jen vyhodnou polohu, a tak jsme po revoluci jen ozebraceni, horsi by to bylo kdybychom meli ropu nebo opium, ze.

reagovat 2.10.2007 00:48 - Amálie

Tady to máte,vy,tehdá,pokroková mládeži,do konce života budete přisluhovači prozápadních reforem,celé ty dlouhé roky si stojím za názorem-cinkat se nemělo a basta!

Copak vám za soudruha Gustava Husáka bylo tak špatně?

Copak jste nemohli cestovat do Jugoslávie a jiných krásných zemí?

Po schválení žádosti jste mohli navštívit i zemi kapitalistickou a pak se s chutí vrátit domů do ČSSR-Zemský ráj to napohled,co jste to s ním provedli?'

reagovat 2.10.2007 01:07 - Adina

Teď a tady v této zemi už klíče asi nepomůžou.A co se s nimi vycinkalo?Za hranice můžou jen ti bohatí.Obyčejný člověk na to nemá!Zato musíme dát víc za léky,potraviny,energii,studovat budou jen ti majetní.A v područí jsme opět.Není to sice Sovětský svaz ale Amerika.Tak co s tím???

Horních 10 000 se může smát.To je ta jejich demokracie a ty občane pilně pracuj a mlč!
'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.9.2017 08:17 - seruttí

Dnes tady nemám ten správný drive zamést z pravicí, ale na mou věru je to ten správný způsob jak emočně působit a ulevovat si od mediálního spadu z českých médií.

Jen k tomu jak média reflektují realitu...
Zeman je znám svým radikálně pragmatickým postojem k islámské migraci starého zkušeností z politiky omláceného politika od přehnané běžné mezilidské ochoty,tak jak je správná v běžném životě,politici zastupují národy a jejich politiku a nutně nemusí vyjadřovat "nejlepší volbu od sérdce".

Zeman se nechal vyfotit z představiteli židovské lobby v NY valném shromáždění OSN,což je velice důležité cělosvětové těleso v Evropských záležitostech.
Média na první stránce píší,že Zeman je Ostříž.To,že se Trump vyfotí s papežem františkem z něj přece taky nedělá Beránka Božího.
Ö schopnosti referovat bez rezervy a s notnou volatilní vypovídající hodnotou českých bulvárních médií jako jsou Babišovy a Bakalovy a Křetínského noviny ,lze s úspěchem pochybovat a platí tak ono Zemanovské o české novinářské žumpě a kavárně.
BDW-kdo to kdy vyděl,aby se kavárník chlubil tím,že je kavárník a kandidoval do parlamentu za normální stranu běžných lidí jak je tomu u podivné strany měnlivých názvů a slovních floskulí TOP09-starostové a nezávislí.
To,že jsem třeba obchodník s kávou nebo hospodský,ze mně nedělá přeci lepšího člověka jen kvůli zemanovu výroku a bonmotu o české kavárně píšící proti hradu,což je reakce na trenky,prostředníček,karikatury v Reflexu atd...

reagovat 22.9.2017 08:59 - Kokotismus

Už od 1. ledna budou muset...

Našich politiků ne nekonečná... Vždy když otevřou hubu, chce je zmlatit klackem, aby nevymysleli nějakou pic...

reagovat 22.9.2017 09:16 - seruttí

Volby nedopadnou podle Prahy, stejně jako v NY nevolili Trumpa,ale v krajích je věc jiná, lidé mají úplně jinné problémy.
Např. studentský vůdce a senátor Mejstřík popisuje zneužívání lidé zaměstnavateli v regionech, kde je nouze o práce a každá neposlučnost může znamenat konec zaměstnavetelnosti v oboru.Nejen proto vzpurný Mejstřík má již řádově asi 30 práci v pořadí...

reagovat 22.9.2017 09:22 - V cechach

Volby nedopadnou podle Prahy,...

Někteří zaměstnavatele a ti hlavně prez agentury jsou novodobi otrokari. Vlastně otroky západu jsme všichni viz máme tu platy tak na úrovni třetiny jejich. Máme tu dražší věci, a méně kvalitní potraviny, co sem cíleně dováží. Makame víc než oni. Ale jsme v EU!!! K čemu to? Aby na ně někdo dělal!!!

reagovat 22.9.2017 09:30 - Cynik - realista

Už od 1. ledna budou muset...

Kdo by to byl řekl... http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Lekari-pry-podvadeji-Okradaji-stat-o-desitky-miliard-rocne-505120

Lékaři dle článku "okrádají pojišťovny, tím i stát a daňové poplatníky o desítky miliard korun ročně. Nejen tím, že pojišťovnám účtují úkony, které nikdy neprovedli, ale třeba i tím, že pacientům předají sériovou ortézu, ale pojišťovně naúčtují ortézu na míru.

Situaci by mohla vyřešit elektronizace českého zdravotnictví. K informacím by se pak snadno dostali jak lékaři, tak pacienti, tak pracovníci pojišťoven. Řada lékařů však silně protestuje proti zavedení tzv. e-receptů. Prezident České lékařské komory např. nedávno v České televizi prohlásil, že tato data nemusí být dobře chráněna, což je nepřijatelné. Rozčiloval se také, že tu lékaři nejsou od toho, aby jen stále dokola zapisovali data do počítače. Musí se především starat o pacienty."

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *