Cinkali byste znovu klíčema?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2007 18:53 - Daniel

Z událostí v listopadu '89 jsem byl hrozně nadšený a aktivně jsem se ddo nich i zapojil. Ze současného stavu jsem však v mnoha směrech velmi zklamaný a to je velký eufemismus, protože nechci být sprostý.
Proto mne napadla taková otázka, o níž bych tu chtěl otevřít diuskusi.
Kdyby jste se i se svými současnými zkušenostmi ze života v tržní společnosti, ve které jsou peníze až na prvním místě, ocitli zpátky v době tzv. Sametové revoluce, cinkali by jste znovu klíčema?'

reagovat 1.10.2007 23:43 -

jo,ale v jiný zemi'

reagovat 1.10.2007 23:58 - Vanessa

Hm, a proc? Abych byla opet za kasparka? Vsechno bylo predem pripraveno, komunisti vedeli predem a na nasi slavne sametove revoluci se napakovali a emigrovali do Statu, kde si ziji v milionovych vilach. Take havel byl dosazen a my hlupaci mysleli ze jsme si jej skoro zvolili. Nastesti nase mala zemicka ma jen vyhodnou polohu, a tak jsme po revoluci jen ozebraceni, horsi by to bylo kdybychom meli ropu nebo opium, ze.

reagovat 2.10.2007 00:48 - Amálie

Tady to máte,vy,tehdá,pokroková mládeži,do konce života budete přisluhovači prozápadních reforem,celé ty dlouhé roky si stojím za názorem-cinkat se nemělo a basta!

Copak vám za soudruha Gustava Husáka bylo tak špatně?

Copak jste nemohli cestovat do Jugoslávie a jiných krásných zemí?

Po schválení žádosti jste mohli navštívit i zemi kapitalistickou a pak se s chutí vrátit domů do ČSSR-Zemský ráj to napohled,co jste to s ním provedli?'

reagovat 2.10.2007 01:07 - Adina

Teď a tady v této zemi už klíče asi nepomůžou.A co se s nimi vycinkalo?Za hranice můžou jen ti bohatí.Obyčejný člověk na to nemá!Zato musíme dát víc za léky,potraviny,energii,studovat budou jen ti majetní.A v područí jsme opět.Není to sice Sovětský svaz ale Amerika.Tak co s tím???

Horních 10 000 se může smát.To je ta jejich demokracie a ty občane pilně pracuj a mlč!
'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 20.3.2018 23:20 - Tony

Anonyme, že jeden ze...

Je to těžké, když někomu nedochází, že se na světě vyskytují dva Milanové. Teď už to asi není tak běžné jméno, ale za mých mladých let bylo mezi mými spolužáky Milanů jak nasráno.

reagovat 21.3.2018 00:07 - Milan

Je to těžké, když někomu...

Tony, co také čekat o někoho, kdo se není schopný ani podepsat. A to ani nickem, jestliže se za své pravé jméno stydí.

reagovat 21.3.2018 01:54 - Tony

Malá odbočka

nenechme se pomýlit neomarxistickými aktivisty, teď vychází na idnes.cz nový seriál o pravidlech českého pravopisu a v něm stojí: kopčím:

Slovo cikán uvádí Slovník spisovné češtiny jako spisovné – nejde tedy o hanlivý výraz.
Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/cestina-pereme-se-s-cestinou-pravopis-diktat-test-velka-pismena-pw6-/domaci.aspx?c=A171230_174057_domaci_mbb

reagovat 21.3.2018 01:57 -

Malá odbočka

nenechme se...

jsi doma? Nebo ještě v ústavu?

reagovat 21.3.2018 03:20 - Tony

Zatím ještě pár dní v ústavu, ale pomohli mi tu hodně. I když jsem pravák, tak kdyby ses mi nachomýtl do cesty, tak tě tou levou bezprstou rukou zbiju.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *