Cinkali byste znovu klíčema?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2007 18:53 - Daniel

Z událostí v listopadu '89 jsem byl hrozně nadšený a aktivně jsem se ddo nich i zapojil. Ze současného stavu jsem však v mnoha směrech velmi zklamaný a to je velký eufemismus, protože nechci být sprostý.
Proto mne napadla taková otázka, o níž bych tu chtěl otevřít diuskusi.
Kdyby jste se i se svými současnými zkušenostmi ze života v tržní společnosti, ve které jsou peníze až na prvním místě, ocitli zpátky v době tzv. Sametové revoluce, cinkali by jste znovu klíčema?'

reagovat 1.10.2007 23:43 -

jo,ale v jiný zemi'

reagovat 1.10.2007 23:58 - Vanessa

Hm, a proc? Abych byla opet za kasparka? Vsechno bylo predem pripraveno, komunisti vedeli predem a na nasi slavne sametove revoluci se napakovali a emigrovali do Statu, kde si ziji v milionovych vilach. Take havel byl dosazen a my hlupaci mysleli ze jsme si jej skoro zvolili. Nastesti nase mala zemicka ma jen vyhodnou polohu, a tak jsme po revoluci jen ozebraceni, horsi by to bylo kdybychom meli ropu nebo opium, ze.

reagovat 2.10.2007 00:48 - Amálie

Tady to máte,vy,tehdá,pokroková mládeži,do konce života budete přisluhovači prozápadních reforem,celé ty dlouhé roky si stojím za názorem-cinkat se nemělo a basta!

Copak vám za soudruha Gustava Husáka bylo tak špatně?

Copak jste nemohli cestovat do Jugoslávie a jiných krásných zemí?

Po schválení žádosti jste mohli navštívit i zemi kapitalistickou a pak se s chutí vrátit domů do ČSSR-Zemský ráj to napohled,co jste to s ním provedli?'

reagovat 2.10.2007 01:07 - Adina

Teď a tady v této zemi už klíče asi nepomůžou.A co se s nimi vycinkalo?Za hranice můžou jen ti bohatí.Obyčejný člověk na to nemá!Zato musíme dát víc za léky,potraviny,energii,studovat budou jen ti majetní.A v područí jsme opět.Není to sice Sovětský svaz ale Amerika.Tak co s tím???

Horních 10 000 se může smát.To je ta jejich demokracie a ty občane pilně pracuj a mlč!
'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 26.2.2017 17:56 - Jahoda

Jahodo, napsal...

si zadej do vyhledavače na Google -slušovice a kontakt na Trunpa a tam ti vyjede že Trump v Česku cestoval letadlem od JZD


Donald Trump v Čechách v naprostém utajení.Nikdo ho nehlídal...


VIDEO:Trump se kdysi proháněl ve Zlíně Favoritem!Na kopci nu to...Poradci Trumpa byli v době kampaně v kontaktu s agenty ruských ...a pod,a pod...kdo chce,najde si své.
Tak vidíš Cynik-Realista že vidíš,...reagovat 26.2.2017 18:11 - Jahoda

si zadej do vyhledavače na...

celý ten název článku zní :Trump se kdysi proháněl ve Zlíně Favoritem !
Na kopci mu to chcíplo,tak musel po svých

reagovat 26.2.2017 18:49 - Cynik - realista

si zadej do vyhledavače na...

Jahodo, tak jsem si to vyhledal, díky za info.

Uniká mi ovšem souvislost Trump - Čuba, JZD Slušovice - KGB...

Zkopíruji to sem, pokud by to zajímalo i další čtenáře:


Prásku! se povedlo zjistit, že Donald Trump ve Zlíně navštívil daleko více míst, než dosud kdokoliv tušil. Dokonce při návštěvě města sednul za volant a projížděl se po moravských silnicích. V naprostém utajení také prozkoumal tehdejší „výstavní skříň“ českého technologického výzkumu JZD Slušovice. Další podrobností navíc prozradily i nově objevené archivy STB.

Doteď tohle nikdo nevěděl. Lidé, které jsme oslovili, o téhle návštěvě ještě nikdy nepromluvili! Donald Trump po pohřbu svého tchána nevyrazil přímo do Prahy, jak se dosud předpokládalo, ale ve Zlíně zažil daleko více.

„Chtěl se podívat po Zlíně, tak si půjčil auto od Zelníčkové, Škodovku Favorit, zařadil jedničku a na kopci tam auto zdechlo, tak pak pokračoval k Zelníčkové pěšky. To ho charakterizuje – vrátí se po svých a dosáhne cíle.“

Asi žádný jiný americký prezident favorita neřídil. Donalda Trumpa tenkrát ve Zlíně nikdo nepoznal a ani ho nikdo nehlídal. To už by dnes bylo nemožné! Pokud by se totiž do baťovského města ještě někdy vrátil, bylo by to s celou kavalérií. Podívejte se na video!

Zdroj: http://prask.nova.cz/clanek/novinky/video-trump-se-kdysi-prohanel-ve-zline-favoritem-na-kopci-mu-to-chciplo-tak-musel-po-svych.html


Prásk? Na základě informace z Prásku jsi vyvodil, že Trump je napojen na KGB?

Nechceš psát třeba humoristické romány, nebo sci-fi, třeba by šly na dračku...

Kdysi v dávnověku jsem také řídil Favorita, a jel jsem s ním dokonce i přes Zlín, díkybohu mi nechcípl a zodpovědně mne dovezl zpět do Čech.

Ještě, že tak, pokud by mi chcípl, nepochybně bys mne také označil za agenta KGB.

reagovat 26.2.2017 19:18 - Cynik - realista

Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) si i nadále stojí za svým návrhem, že by lidé s vyššími příjmy měli platit vyšší daně. V Otázkách Václava Moravce v České televizi však již skálopevně nestál za hranicí cca 50 000 Kč, od které by se měla daňová sazba zvyšovat. Podle něj by se hranice mohla zvýšit klidně až na 70 0000 až 80 000 Kč.

https://www.novinky.cz/domaci/430471-danove-trumfovani-vyssi-dane-by-mohly-byt-klidne-az-od-80-000-korun-couvl-sobotka.html


Ale copak, copak? Sobotka si při své snaze vlichotit se nízkopříjmovým voličům neuvědomil, že na padesátitisícovou hranici dosáhnou nejen zlí podnikatelé a vykořisťovatelé, ale třeba i lékaři a další?

Nu, vypadalo by opravdu podivně škemrat třeba o navýšení platů ve zdravotnictví a tyto navýšené platy neprodleně snížit zvýšenou daní…

Jenže čekat od socanů precizně vypracované návrhy, za nimiž si budou neměnně stát, by nejspíš bylo velmi naivní…

Zato sliby, sliby a zase sliby, to je jiná…

Jenže… sliby se slibují, blázni se radují… a volí socany.

reagovat 26.2.2017 19:57 - Jahoda

Jahodo, tak jsem si to...

celý Trumpův tým je napojen na Rusko a jeho tajné služby.
Mám dodat další odkazy,když to je zbytečné?Na Lidovky cz je těchto odkazů hafo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *