Cinkali byste znovu klíčema?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2007 18:53 - Daniel

Z událostí v listopadu '89 jsem byl hrozně nadšený a aktivně jsem se ddo nich i zapojil. Ze současného stavu jsem však v mnoha směrech velmi zklamaný a to je velký eufemismus, protože nechci být sprostý.
Proto mne napadla taková otázka, o níž bych tu chtěl otevřít diuskusi.
Kdyby jste se i se svými současnými zkušenostmi ze života v tržní společnosti, ve které jsou peníze až na prvním místě, ocitli zpátky v době tzv. Sametové revoluce, cinkali by jste znovu klíčema?'

reagovat 1.10.2007 23:43 -

jo,ale v jiný zemi'

reagovat 1.10.2007 23:58 - Vanessa

Hm, a proc? Abych byla opet za kasparka? Vsechno bylo predem pripraveno, komunisti vedeli predem a na nasi slavne sametove revoluci se napakovali a emigrovali do Statu, kde si ziji v milionovych vilach. Take havel byl dosazen a my hlupaci mysleli ze jsme si jej skoro zvolili. Nastesti nase mala zemicka ma jen vyhodnou polohu, a tak jsme po revoluci jen ozebraceni, horsi by to bylo kdybychom meli ropu nebo opium, ze.

reagovat 2.10.2007 00:48 - Amálie

Tady to máte,vy,tehdá,pokroková mládeži,do konce života budete přisluhovači prozápadních reforem,celé ty dlouhé roky si stojím za názorem-cinkat se nemělo a basta!

Copak vám za soudruha Gustava Husáka bylo tak špatně?

Copak jste nemohli cestovat do Jugoslávie a jiných krásných zemí?

Po schválení žádosti jste mohli navštívit i zemi kapitalistickou a pak se s chutí vrátit domů do ČSSR-Zemský ráj to napohled,co jste to s ním provedli?'

reagovat 2.10.2007 01:07 - Adina

Teď a tady v této zemi už klíče asi nepomůžou.A co se s nimi vycinkalo?Za hranice můžou jen ti bohatí.Obyčejný člověk na to nemá!Zato musíme dát víc za léky,potraviny,energii,studovat budou jen ti majetní.A v područí jsme opět.Není to sice Sovětský svaz ale Amerika.Tak co s tím???

Horních 10 000 se může smát.To je ta jejich demokracie a ty občane pilně pracuj a mlč!
'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2018 17:49 - Jahoda

nesmíš tu ideologii...

jinak co se týče veteránů IS a jejich návratu do západní Evropy,tak tam já varoval,že jsou potenciál teroru...no a až tak snadné to nemají ani v domovských zemích.
Francie je ihned po příjezdu zajistí a uvězní a do Británie se již nesmějí vrátit ani osobně.SAS je na místě likviduje a má jmenný seznam nežádoucích elementů a pokud některá veterán IS padne do ruk Syrské,Iracké justice,ani Německo již nemá zájem a nechá dotyčné ve štychu...chtělo se jim do toho sajrajtu z bezpečí a pohodlí západní kultury?
Chtělo,tak at tak i zůstanou bručeti v lochu a nepomůže se jim.
To jsou na tom i pašeráci drog lépe jako oni¨,ti mají šanci,že je jejich domovská země z vězení v cizině přijme zpět...ale islamisté veteráni IS ani náhodou.

reagovat 18.1.2018 17:50 - Jahoda

OH ty ubohý debile ty si...

no a o čem tady asi celou dobu píši?!
I když ačkoli...já debil a negramot a můžem se v tom doplňovat

reagovat 18.1.2018 17:56 - aladin

"Ankara žádá Rusko, aby nebránilo turecké invazi do Sýrie. Armáda je v nejvyšší pohotovosti "

Co to tam má ten Assád za poklady, že se tam snaží krom amíků nacpat také Turecko???

reagovat 18.1.2018 17:58 - Jahoda

No trochu sem se tady...

já se nezlobím sardanapal,beru tě takového jaký jsi a nevadí mě to.
Osobně v kontaktu s tebou bych asi nebyl takový provokatér a snažil bych se s tebou normálně vyjít a protože vím že nejsi blb,vím,že by to šlo .
Maš v mnohém pravdu,akorád v případě kolektivní viny,která umožní nenávidět i děti a kojence jenom pro jejich původ ,rasu a náboženství bych byl opatrný.
To je brána do pekla.
Podívej na Hitlera a jeho stranu...taky začínal nejdřív sám,pak s několika křiklouny a netrvalo dlouho a bylo jich na miliony a svět ve válce.
A toto síla ideologie kolektivní viny,je to mocná ideologie a moc špatná,pouze ubližuje.

reagovat 18.1.2018 18:26 - tak

Drahoš odmítl diskuzi na Barrandově, stejně tak na Primě. Proč? Rádci mu to zakázali. Diskuze na Primě byla kvůli jeho neúčasti zrušena. Nyní mu jeho podporovatelé nedoporučili účastnit se diskuze se studenty, kam byl pozván. Byla vedena v angličtině. Oni vědí, proč mu to zakazují. Jeden člověk, který Drahoše dobře zná, řekl, že je lepší, když Drahoš nemluví, nic nepokazí. On stále mění názory a pak to trapně okecává, že to tak nemyslel. A v té angličtině si také není jistý, už nás o tom, v duelu s ním, přesvědčil Horáček.

S Drahošem se už dlouho počítalo. Dobře ho znají, vědí, jak bude závislý na poradcích, jak bude poslušně plnit všechny rozkazy. Nejsme tak blbí, aby nám to nedošlo. Drahoš stále do nekonečna opakuje, že pracoval jako vědec, o politiku se nezajímal. A co výzva vědců k veřejnosti, kterou před dvěma roky uspořádal právě Drahoš. Byla to výzva, abychom přijímali imigranty!!! Kdopak ho o to požádal ? Že by mu za to i něco slíbil? Vždyť tvrdí, že je celý život vědec a o politiku se nezajímá!

Veřejně na začátku své kandidatury prohlásil, že není proti přerozdělování uprchlíků. Sešel se s Merkelovou!
Na jedné diskuzi řekl: "Klidně přijmeme 2 600 imigrantů, to není problém".

Když se Drahoš rozhodl, že kandidaturu na prezidenta přijme, tak v tom okamžiku se objevily už dlouho předtím profesionálně připravené stránky, prakticky všude!!! Media, včetně ČT, nemluvila o nikom jiném než o vyvoleném Drahošovi. A nyní? Jen zasednete k počítači, nebo si chcete koupit nějaký časopis, tak odevšud na vás hledí figurka Drahoš. Včera jsem něco hledal, setkal jsem se na jedné stránce s fotkou uhlazeného Drahoše a dole byl vyobrazen Zeman se zkroucenou hlavou, s pohledem vzhůru, s pootevřenou pusou. To máme demokracii! Dnes ráno jsem četl vyjádření lékařského týmu, že Zeman se cítí dobře, že je zdráv. Už to marně na stránkách hledám, ale Drahoš se na mne stále mile usmívá. Ale já stále doufám, že nás mají za blbce, že většina národa tu taktiku prokoukla.
Lidi, copak to nevidíte, že Drahoš je tam nastrčen Sobotkou a jeho kumpány kolem, dále Kalouskem a jeho ctěnou společností, také Starosty, panem Dědkem. Drahoš je podporován lidmi, na které je podáno trestní oznámení, například z Mostecké uhelné. Je podporován i ze zahraničí, protože je velmi loajální, přijme každé nařízení z Bruselu, Berlína. Podporují ho velkopodnikatelé. Asi něco od něho očekávají. Jen tak někdo nedostane desítky milionů na kampaň. Ale Drahoš neví, od koho má peníze. Hádá se s moderátory, že jeho tým nejsou kriminálníci. Je to jediný kandidát bez názoru, je tam nastrčený a vodí ho jako loutku. Lidi, čtěte mezi řádky. Bohužel, ne každý má čas a trpělivost číst si o Drahošovi objektivní zprávy, které neslyšíme v ČT.

Abych to shrnul: Poslechněte si názory M.Kalouska a už nemusíte hledat názory J. Drahoše. Jsou shodné či hodně podobné. Imigranti jim nevadí, chtějí brzo přijmout euro, stejní kamarádi a podporovatelé, stejná poslušnost k EU. Kalousek tam i žaluje na ČR. Drahoš je nastrčená loutka, bez politické zkušenosti, bez názoru, bez programu. Jeho program je: nebudu jako Zeman. Prosazují ho tam všichni, kteří jsou proti Babišovi, proti Zemanovi, neštítí se ničeho. To bychom udělali radost mnoha darebákům a sami bychom se pak tloukli do hlavy, jak jsme naletěli.

Tak hlavu vzhůru, jasnou mysl a jdeme na to, ukážeme darebákům, že jsme na jejich kandidáty nenaletěli.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *