Cinkali byste znovu klíčema?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2007 18:53 - Daniel

Z událostí v listopadu '89 jsem byl hrozně nadšený a aktivně jsem se ddo nich i zapojil. Ze současného stavu jsem však v mnoha směrech velmi zklamaný a to je velký eufemismus, protože nechci být sprostý.
Proto mne napadla taková otázka, o níž bych tu chtěl otevřít diuskusi.
Kdyby jste se i se svými současnými zkušenostmi ze života v tržní společnosti, ve které jsou peníze až na prvním místě, ocitli zpátky v době tzv. Sametové revoluce, cinkali by jste znovu klíčema?'

reagovat 1.10.2007 23:43 -

jo,ale v jiný zemi'

reagovat 1.10.2007 23:58 - Vanessa

Hm, a proc? Abych byla opet za kasparka? Vsechno bylo predem pripraveno, komunisti vedeli predem a na nasi slavne sametove revoluci se napakovali a emigrovali do Statu, kde si ziji v milionovych vilach. Take havel byl dosazen a my hlupaci mysleli ze jsme si jej skoro zvolili. Nastesti nase mala zemicka ma jen vyhodnou polohu, a tak jsme po revoluci jen ozebraceni, horsi by to bylo kdybychom meli ropu nebo opium, ze.

reagovat 2.10.2007 00:48 - Amálie

Tady to máte,vy,tehdá,pokroková mládeži,do konce života budete přisluhovači prozápadních reforem,celé ty dlouhé roky si stojím za názorem-cinkat se nemělo a basta!

Copak vám za soudruha Gustava Husáka bylo tak špatně?

Copak jste nemohli cestovat do Jugoslávie a jiných krásných zemí?

Po schválení žádosti jste mohli navštívit i zemi kapitalistickou a pak se s chutí vrátit domů do ČSSR-Zemský ráj to napohled,co jste to s ním provedli?'

reagovat 2.10.2007 01:07 - Adina

Teď a tady v této zemi už klíče asi nepomůžou.A co se s nimi vycinkalo?Za hranice můžou jen ti bohatí.Obyčejný člověk na to nemá!Zato musíme dát víc za léky,potraviny,energii,studovat budou jen ti majetní.A v područí jsme opět.Není to sice Sovětský svaz ale Amerika.Tak co s tím???

Horních 10 000 se může smát.To je ta jejich demokracie a ty občane pilně pracuj a mlč!
'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.11.2017 19:48 - sardanapal*


Konec falešného...

Dobře blbcům tak !

reagovat 23.11.2017 20:22 - Touha

Wabi Daněk....ach jo

reagovat 23.11.2017 20:49 - Pravdu má ten pán


Ano, socialismus tady byl dokonce dvakrát. Jednou nacionální socialismus v době druhé světové války.
No to byl nacionální socialismus. Pozor, fašismus to nebyl. A pak tady byl internacionální socialismus podporovatelů komunistické strany, která z nás udělala kolonii Sovětského svazu. A z desátého místa nejvyspělejších zemí světa, kde jsme byli v 30. letech jste nás dostali na nějaké 50. místo, pane předsedo, a ta lež, co jste tady řekl o té americké armádě, ta byla vítaná tisícovkami lidí. Já jsem se sám toho zúčastnil a viděl jsem to. Tehdy bylo velmi nepěkné počasí. I přesto tisíce lidí vítaly americké vojáky, jejichž podíl na osvobozování Československa vy jste zamlčovali.

reagovat 24.11.2017 00:15 - aladin

Tv NOE-Pod lampou.

Aktéři tohoto sezení nějak zaspali dobu. Dneska totiž Havel je passé, Havel zradil a obelhal Český národ a dnes to o něm každý ví. Havel byl zednář a dělal vše co mu Americká zednářská lóže řekla! EU zakládali, respektive přípravný výbor pro založení EU, váleční zločinci, kteří byli odsouzeni v Norimberku a propuštěni kolem poloviny 50 let!!! To že se snažíte bagatelizovat nebezpečí islámu pro Evropu a i Českou republiku nic nemění na skutečnosti, že nás toto náboženství ohrožuje a že je to vlastně genocida celé Evropy proto, že Evropa je konkurent Spojených států! A Spojené státy se tímto činem chtějí zbavit konkurence! Jedině v čem s vámi mohu souhlasit je to, že naši politici stojí za hov.. i když jste to pěkně zabalili. Ale neberu vaše pomluvy Zemana! Vámi vychvalovaný západ (zrádcovský, který de facto rozpoutal II sv.v. aby zničil SSSR!) nemá rád Zemana, protože neskáče tak jak oni pískají, jak skákal Havel!!! A jestli jste černoprdelníci, tak se není čemu divit, ti se klidně spojí i s čertem , aby se opět dostali k moci!!! Topolánkova vláda vykradla důchodový fond ve kterém bylo 70 miliard korun!!! Příště se lépe připravte, ať neplácáte nesmysly!!! Vaše dilema-jak mluvit a vychvalovat tuhle špínu ve které jde o likvidaci celých Evropských národů vám nezávidím!

reagovat 24.11.2017 16:14 - přesně!!!

Tv NOE-Pod...

genocidní a vlastizrádné politiky EU soudit opět v Norimberku!!!Existuje jen jediný trest!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *