Cinkali byste znovu klíčema?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.10.2007 18:53 - Daniel

Z událostí v listopadu '89 jsem byl hrozně nadšený a aktivně jsem se ddo nich i zapojil. Ze současného stavu jsem však v mnoha směrech velmi zklamaný a to je velký eufemismus, protože nechci být sprostý.
Proto mne napadla taková otázka, o níž bych tu chtěl otevřít diuskusi.
Kdyby jste se i se svými současnými zkušenostmi ze života v tržní společnosti, ve které jsou peníze až na prvním místě, ocitli zpátky v době tzv. Sametové revoluce, cinkali by jste znovu klíčema?'

reagovat 1.10.2007 23:43 -

jo,ale v jiný zemi'

reagovat 1.10.2007 23:58 - Vanessa

Hm, a proc? Abych byla opet za kasparka? Vsechno bylo predem pripraveno, komunisti vedeli predem a na nasi slavne sametove revoluci se napakovali a emigrovali do Statu, kde si ziji v milionovych vilach. Take havel byl dosazen a my hlupaci mysleli ze jsme si jej skoro zvolili. Nastesti nase mala zemicka ma jen vyhodnou polohu, a tak jsme po revoluci jen ozebraceni, horsi by to bylo kdybychom meli ropu nebo opium, ze.

reagovat 2.10.2007 00:48 - Amálie

Tady to máte,vy,tehdá,pokroková mládeži,do konce života budete přisluhovači prozápadních reforem,celé ty dlouhé roky si stojím za názorem-cinkat se nemělo a basta!

Copak vám za soudruha Gustava Husáka bylo tak špatně?

Copak jste nemohli cestovat do Jugoslávie a jiných krásných zemí?

Po schválení žádosti jste mohli navštívit i zemi kapitalistickou a pak se s chutí vrátit domů do ČSSR-Zemský ráj to napohled,co jste to s ním provedli?'

reagovat 2.10.2007 01:07 - Adina

Teď a tady v této zemi už klíče asi nepomůžou.A co se s nimi vycinkalo?Za hranice můžou jen ti bohatí.Obyčejný člověk na to nemá!Zato musíme dát víc za léky,potraviny,energii,studovat budou jen ti majetní.A v područí jsme opět.Není to sice Sovětský svaz ale Amerika.Tak co s tím???

Horních 10 000 se může smát.To je ta jejich demokracie a ty občane pilně pracuj a mlč!
'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.5.2018 00:51 - Mirek

Moje vykoukání do Babišovo kultůry není tak jednostrané.
Jak mohou ODSáci a TOPáci tedy spolu s neparlamentními Svobodnými a tedy celá česká pseudopravice nadávat na kapitalistického obra Babiše,který je první nebo druhý mezi kapitalisty v ČR a ve skutečnosti je ještě větší,protože jeho impérium není založeno na penězích jako zboží a artiklu ale na výrobě a zemědělství a to pofrčí krize nekrize.

reagovat 25.5.2018 00:56 - Mirek

no tak to,že bolševik po...

Ty jsi tak moudrý, jak tomu všechno rozumíš v těch souvislostech a to hlavně toho si vážím, jak to máš hezky srovnané a zapadají ty historické události do sebe a ne že nesouvisí a nejsou nějak krkolomně pospojované...

reagovat 25.5.2018 00:58 - Álien Tojekino

Naštěstí já tu držím okupační protestní stávku proti několika samozvancům ,kteří tu opanují téma a neodpovídají,jen píší s shovívavostí správce pořád dokola sami.
A to tedy prodlužuji na neurčito a vyzývám další diskutující aby se připojili k stávce.

reagovat 25.5.2018 01:17 - aladin

"ČT1
Otisky doby (Hrdinové nebo oběti?)"

Bojujete za zájmy USS, tak ať se o vás postarají oni a ne my a z našich daní!!!

reagovat 25.5.2018 06:15 - ShabbaTot

Příběh začíná...

no ale nejen v Iraku a Vietnamu,ale třeba v Japonsku také.
Tam nažratý US Army voják zprznil školačku .
Jenže toto jsou příběhy ojedinělý případ perverzníků,zvrhlíků a úchyláků a pokud vím,všechno to skončilo u soudu a zveřejněno.
Kolik případů ale stejně takových dal bolševik u sebe k soudu?
No...moc jich nebylo a prz se u něj děl dennodenně a jak na běžícím pásu.
Jak byla příležitost,soudruh si máknul neb věděl,že mu to projde,jako další případ udávám pravdivý příběh který se skutečně udál a je to na You Tube :Udělení milosti se zamítá.
Uplně nejlepší je to teda na 17 minutě a 42 sekundě.
A jak to dopadlo?
Tak to je na 20 minutě,jak tam ten soudruh zcela nahatého hošíka muchlá ,opíjí a dává mu kouřit.
No...udělal si ten rudý pedofilní dobytek alespoň vizituku,film je pravdivý a jeho pedofilní rudé jméno také,tak to zkoukni abys byl v obraze.
Samozřejmě,že toto se dělo celoplošně po celé republice a nejen tam...všude kam se ten rudý ideologický mor dostal se vesele prznilo o sto šest.
Třeba Mao ce Tung cestoval vlakem se zborem dívek a jedna měla vaginální infekci.
Než turné skončilo,celý zbor včetně ocasu velikého Maa ji mě taky,tak to asi tak pro představu a když již ten stařík mlel z posledního a měl to na skapání,nechal se v posteli obklopovat nahatýma mladýma dívkama,aby dostal mladou energii.
To je o něm všeobecně známé.
Jenže Boží mlýny melou spravedlivě i pro komunistické papaláše ...takže asi tak nějak.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *