Cingroš-Sám sobě doktorem

První příspěvky v diskuzi

reagovat 27.12.2003 09:27 - hanka

Jaké jsou vaše zkušenosti se sedmi očistnými kroky?

reagovat 23.1.2004 03:56 - Milan

Cigoš-sy-sám.

reagovat 23.1.2004 21:21 - Kateřina

O co vůbec jde?

reagovat 27.1.2004 17:30 - Vladka

Ahoj tuto knizku jsem cetla a docela tomu co tam pan Cingros napsal verim. Vsechny ocistne kroky jsem nezkousela protoze nemam tolik trpelivosti. Drzela jsem asi 5denni hladovku a citila jsem se potom opravdu dobre , taky se snazim prejit na delenou stravu ale neni to pres den. O delene strave mam jinou knizku- kucharku.
Zkousela jsem jist po ranu cesnek na lacny zaludek. Zkusila jsem jednou rozkousat a snist strouzek cesneku ale potom jsem behem minuty skoncila na zemi v neuveritelnych krecich. Kamaradka tech kroku vyzkousela vice a ten cesnek si nejdrive rozemnula , takze ho nekousala jako ja a prej docela v pohode.

reagovat 4.2.2004 18:22 - petra

Já jsem kromě dvou kroků vyzkoušela všechny...nejhorší byla očista jater...po tom pití oleje mi bylo hrozně špatně. Jinak se ale držím všech rad a žiju zdravě....když vidím, jak někdo jí smažák s hranolkama a tatarkou, tak se mi navaluje....chudák žaludek, který tohle musí trávit.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.3.2017 12:53 - daniela48

Jméno Jiří Cingroš je pseudonym. Pracovala jsem v nakladatelství, které v té době vydávalo jeho první knihu. Jeho identita je v administrativě nakladatelství samozřejmě známa - posílali mu peníze. To je také důvod, proč nikde nenajdete o nějakém překladateli J.Cingrošovi sebemenší informaci, která by vedla k jeho identifikaci - prostě neexistuje. Je mi líto, ale je, nebo byl to podvodník, který si umí psaním vydělávat peníze. Doufám, že ty jeho návody nikomu neublížily - například léčit si zrak díváním do slunce - snad to nikdo nezkoušel.

reagovat 1.4.2017 10:36 - Tom

škoda že se k tomu Honza nevyjádřil..... jinak skvělá kniha!!!

reagovat 1.4.2017 10:57 - Tom

Jméno Jiří Cingroš je...

danielo, to že vydal knížku pod pseudonymem, z něj rozhodně nedělá podvodníka :) z toho jak píšeš je jasný že o obsahu knihy nemáš ani páru..... a léčení zraku pomocí "zírání" do slunce je jedna z ověřených technik, při regeneraci očí "Palmingu"!!! samozřejmě bys ale musela vědět jak

reagovat 4.4.2017 11:02 - daniela48

Neznáme se a doba kdy si někteří lidé tykali a říkali si soudruhu už je za námi. Vůbec s Vámi nebudu vést diskuzi na úrovni jakou jste předvedl, ale pro ostatní lidi uvádím fakta:
1. Kdybych neznala obsah knihy, nemohla bych vědět o čem je.
2. Pokud o sobě někdo desítky let tvrdí, že je známý tlumočník a překladatel, který zcestoval svět a není tomu tak, mohou o něm lidé oprávněně tvrdit, že je podvodník a nemá to vůbec nic společného s psaním pod pseudonymem.
3. S tzv. metodou relaxačních očních cviků Palming nemá návod pana Cingroše na dívání do slunce, tak jak uveden v jeho knize, nic společného, každý si to může ověřit. Nechte prosím přečíst odstavec s tímto návodem svého očního lékaře, on Vám svůj názor rád řekne.

reagovat 20.6.2018 18:34 - Martina: Daniele a ostatnim

Dorby den. I kdyz tato metoda nezni kazdemu uplne prijemne, to neznamena, ze nefunguje. Ostatne mnoho lecebnych postupu je neprijemnych a pritom pomuzou.....nejlepsi je zkusit, ( tady se opravdu ublizit neda), anebo alespon nesirit jedovate poznamky, kdyz o metode nic nevite.

Zkusila jsem ucinky urinoterapie v nekolika situacich:
- Bolesti v krku, silne prochlazeni - pomohlo v prubehu 3 dnu

- Kapani do oka po ocni operaci (sla jsem po operaci s
kamaratkou na kafe a v kavarne se kourilo. Operovane oko
zaclo palit a zcervenalo) - lekar na kontrole tyden po operaci
skonstatoval, ze se rana hoji nezvykle dobre (tady bylo treba
opravdu dbat na stravu, a vyloucit slane a ostre, aby urina
nepalila).
- Silne zanicene a modre rameno po spatnem odberu krve, se
kterym jsem nemohla hybat pres 4 nedele navzdory ruznym
mastem - po trech nocnich zabalech s urinou modrina, otok i
bolest uplne zmizely.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *