čím začít v pozdějším věku?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 23.4.2004 10:57 - martina

je mi 35 a HA jsem doposud neužívala. Poradíte mi někdo které prášky jsou cenově přístupné a pro začátek nejlepší?

reagovat 23.4.2004 12:37 - Kačka

Ahojda!
Určitě se zeptej svýho gynekologa. Navrhne ti antikoncepci přímo na tělo. Jesti máš sklon k tloušťce nebo k zadržování vody (třeba před menstruací), bude fajn nějaká fakt nízkodávková antikoncepce. Já jsem užívala Jeanine (tenkrát asi za 750,- na tři měsíce) a nemohla jsem si ho vynachválit, bohužel to jaksi přesahovalo moje finanční poměry, tak jsem přešla na Mercilon (klasická nízkodávková antikoncepce, jedna z nejstarších a nejověřenějších na našem trhu). Neztloustla jsem ani deko, zlepšila se mi pleť a vlasy a hlavě - čtyři stovky za tři měsíce - to už stojí za úvahu, ne? Fakt je bezvadnej a dobrý zkušenosti s tim má většina mejch kamarádek, co ho užívá. Taky je dobrá Belara (ségra je s tim děsně spokojená¨, ale má to hnusnou krabičku:) a Logest. Nic jinýho bych do sebe já osobně neládovala. Tak zlom vaz.

reagovat 23.4.2004 14:07 - Tomas

?ádnou HA,je to svinstvo.

reagovat 23.4.2004 14:44 - coroner

Svatá pravda...

reagovat 23.4.2004 14:48 - Marika

Máte pravdu, pánové. Jediná opravdu spolehlivá a pro ženu maximálně šetrná antikonce je ustřihnout vám kulky :-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.1.2007 22:52 - John

PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země.

NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA.

(pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc)

Motto :

reagovat 8.11.2007 17:24 - Pavlína

Tak kterou antikoncepci doporučujete?

reagovat 30.6.2008 13:47 - Lenka

Mariko, to je bezvadný. Super trefa. To pobavilo. Nejlepší na tom je to, že máš naprostou pravdu.

reagovat 30.6.2008 14:12 - Lenka

Mě je 34let. mám Lindynette. Nemohu si vynachválit. Mám "hodně zakloněnou překrvenou dělohu a zbytnělou svalovinu". Vždy při měsíčkách jsem trpěla hroznými bolestmi zad a břicha na které nezabíraly žádné prášky, ani cvičení. Kvanta vložek jsem raději ani nepočítala a to jsem používala tlustý pořádný nejlépe noční "fošny". Migrény v době ovulace a na začátku měsíčků jsem nejen slušně ozvracela, ale zcela mě vyčerpávaly. Pleť samý podebraný čerňák a strašně rozšířené póry. Dneska jsem v pohodě, krvácení slabé bez bolesti, pleť o dost lepší. Za půl roku jsem samovolně (opravdu jím a pohybuji se stále stejně) zhubla 6Kg. Nemám migrény, narostly mi dlouhé a pevné vlasy. Já chválím a nedám dopustit. Kdyby mi prášky chtěl doktor vzít a já se měla vrátit k tomu co bylo předtím, nevím jak bych to skousla.

reagovat 1.7.2008 14:31 - Bob

Používejte kondom a najděte si i jiné radosti života, abyste nemuseli myslet požád jen na to, že by jste měli řešit sex. Není pravda, že sex je nutný. Je to fráze na šikanování partnera.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *